Samsung Galaxy Poznámka 10 Lite by mala prísť budúci mesiac a sú už …

Svet sa pozerá do budúcnosti Galaxy S11, pravda je taká, že spoločnosť Samsung čoskoro bude mať prekvapenie. Zrejme nová nóta môže prísť v januári alebo dokonca pred koncom roka. Will Samsung Galaxy Poznámka 10 Lite!

Tento model už obsahuje fotografie a niektoré špecifikácie.

Samsung Galaxy Poznámka 10 Lite by mala prísť budúci mesiac a už existujú oficiálne fotografie

Samsung Galaxy S11 + je v ústach sveta. Mnohé sú únikom informácií, fámy a niektorých vznikajúcich istôt. Pravdou je, že sa zdá, že tajomstvá sa nevyskytujú častejšie …

Ale pred prvou Galaxy S, fámy naznačujú, že nová Poznámka by sa mala objaviť na trhu. Nehovoríme však o tejto poznámke 11, mala by byť vydaná iba v lete. V súčasnosti vás môže spoločnosť Samsung v januári alebo dokonca v tomto roku prekvapiť Galaxy Poznámka 10 Lite.

Samsung Galaxy Poznámka 10 Lite, vysoká trieda a nízke náklady

Samsung Galaxy Poznámka 10 je dnes jednou z najproduktívnejších a najdrahších smartphones trhom. Je to však pero Pen, ktoré ho odlišuje od ostatných smartphones čo vás z hľadiska výkonu posunie na vyššiu úroveň.

Avšak ten v segmente najnižšej ceny, alebo ak si vyberiete modely Všimnite si predchádzajúce generácie alebo žiadne realizovateľné možnosti s rovnakou úrovňou kvality.

Teraz s poznámkou 10 Lite sa táto realita môže čoskoro zmeniť. Samsung Galaxy Poznámka 10 Lite môže vstúpiť na trh za cenu okolo 670 €.

Obrázky, ktoré predpovedajú budúcnosť

Poznámka 10 Lite teraz vyšla na obrázkoch, ktoré sa prezentujú ako „oficiálne“.

Prostredníctvom nich môžete vidieť S pero a farby, v ktorých bude dostupné. Okrem toho, podobnosti s poznámkou 10, so vstavanou kamerou v strede obrazovky.

V zadnej časti má kamerový modul štvorcový tvar, ako sa predpokladá v budúcnosti Galaxy 11

Obrazovka by sa tiež mala mierne líšiť od najlepších modelov. Preto už nebude mať charakteristický zakrivený povrch. Očakáva sa, že stále bude mať procesor Qualcomm Snapdragon 855 a integrovaný modul Bluetooth vo forme povestí 5,1,