Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 Lite by mala pr├şs┼ą bud├║ci mesiac a s├║ u┼ż …

Svet sa pozer├í do bud├║cnosti Galaxy S11, pravda je tak├í, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung ─Źoskoro bude ma┼ą prekvapenie. Zrejme nov├í n├│ta m├┤┼że pr├şs┼ą v janu├íri alebo dokonca pred koncom roka. Will Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 Lite!

Tento model u┼ż obsahuje fotografie a niektor├ę ┼ípecifik├ície.

Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 Lite by mala pr├şs┼ą bud├║ci mesiac a u┼ż existuj├║ ofici├ílne fotografie

Samsung Galaxy S11 + je v ├║stach sveta. Mnoh├ę s├║ ├║nikom inform├íci├ş, f├ímy a niektor├Żch vznikaj├║cich ist├┤t. Pravdou je, ┼że sa zd├í, ┼że tajomstv├í sa nevyskytuj├║ ─Źastej┼íie …

Ale pred prvou Galaxy S, f├ímy nazna─Źuj├║, ┼że nov├í Pozn├ímka by sa mala objavi┼ą na trhu. Nehovor├şme v┼íak o tejto pozn├ímke 11, mala by by┼ą vydan├í iba v lete. Zatia─ż, v janu├íri alebo aj v tomto roku, m├┤┼że by┼ą spolo─Źnos┼ą Samsung prekvapiv├í Galaxy Pozn├ímka 10 Lite.

Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 Lite, vysok├í trieda a n├şzke n├íklady

Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 je dnes jednou z najprodukt├şvnej┼í├şch a najdrah┼í├şch smartphones trhom. Je to v┼íak pero Pen, ktor├ę ho odli┼íuje od ostatn├Żch smartphones ─Źo v├ís z h─żadiska v├Żkonu posunie na vy┼í┼íiu ├║rove┼ł.

Av┼íak ten v segmente najni┼ż┼íej ceny, alebo ak si vyberiete modely V┼íimnite si predch├ídzaj├║ce gener├ície alebo ┼żiadne realizovate─żn├ę mo┼żnosti s rovnakou ├║rov┼łou kvality.

Teraz s pozn├ímkou 10 Lite sa t├íto realita m├┤┼że ─Źoskoro zmeni┼ą. Tak┼że spolo─Źnos┼ą Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 Lite m├┤┼że vst├║pi┼ą na trh za cenu okolo 670 ÔéČ.

Obr├ízky, ktor├ę predpovedaj├║ bud├║cnos┼ą

Pozn├ímka 10 Lite teraz vy┼íla na obr├ízkoch, ktor├ę sa prezentuj├║ ako ÔÇ×ofici├ílneÔÇť.

Prostredn├şctvom nich m├┤┼żete vidie┼ą S pero a farby, v ktor├Żch bude dostupn├ę. Okrem toho, podobnosti s pozn├ímkou 10, so vstavanou kamerou v strede obrazovky.

Na druhej strane m├í zadn├í ─Źas┼ą kamerov├ęho modulu ┼ítvorcov├Ż tvar, ako sa o─Źak├íva v bud├║cnosti. Galaxy 11

Nakoniec by sa mala obrazovka mierne l├ş┼íi┼ą od najlep┼í├şch modelov. Preto u┼ż nebude ma┼ą charakteristick├Ż zakriven├Ż povrch. O─Źak├íva sa, ┼że st├íle bude ma┼ą procesor Qualcomm Snapdragon 855 a integrovan├Ż modul Bluetooth vo forme povest├ş 5,1,