Samsung Galaxy Poznámka 10 ďalších priamych recenzií: väčšie, lepšie, viac …

Napriek uvedeniu jedného z najslávnejších mobilných telefónov v roku 2019 Galaxy S10, Samsung tento rok určite neskončil. Ale nie, spoločnosť ešte nezostala pri víťazstve, ani neodstránila ležadlo zo záhradného prístrešku, pretože teraz má celkom dve zariadenia na poznámku 10 pripevnené k ramenu hlasitosti.

PREČÍTAJTE SI ĎALŠIE: Najlepšie smartphones

Áno, prečítali ste ho správne, existuje zreteľne odlišný pár Poznámka 10 smartphones V tomto roku môže bežný telefón byť o niečo viac než len zahrievacia akcia, tu si môžete prečítať môj live stream, ale poznámka 10 Plus obsahuje všetky ďalšie veci. Neplač na mňa, keď vieš, čo to stojí.

Samsung Galaxy Poznámka 10 recenzií Plus: hlavné špecifikácie, cena a dátum vydania

 • 60,8in, Quad HD + (30,40 x 1.440), dynamický displej AMOLED (498ppi)
 • Procesor Samsung Exynos 9825 Octa
 • 12 GB RAM
 • 256 GB úložisko (rozšírenie microSD)
 • Quad zadná kamera: 16 MP (f / 2,2), 12 MP (f / 1,5, f / 2,4), 12 MP (f / 2,1), VGA (hĺbka)
 • Selfie Camera: 10MP (f / 2,2)
 • Batéria 4300 mAh
 • Ultrazvukový snímač odtlačkov prstov
 • Hydroizolácia s krytím IP68
 • 162 x 77 x 70,9mm
 • 196g
 • Dátum vydania pre Veľkú Britániu: Predobjednávka 7 August, k dispozícii od 23. augusta
 • Cena vo Veľkej Británii: 999 GBP (£ 10,99 za 5G)

Samsung Galaxy Poznámka 10 ďalších komentárov: dizajn, hlavné funkcie a prvé dojmy

Ako sa očakávalo, vzhľadom na to, koľko spoločnosť Samsung chce, aby ste za ňu zaplatili, Galaxy Poznámka 10 nie je ani zďaleka mierne. Toto určite nie je jeden z telefónov série Samsung A alebo J, je to mobilný telefón, ktorý je umiestnený ako jedna z najlepších možností na spaľovanie veľkého množstva hotovosti.

Rovnako ako o niečo lacnejší súrodenec, aj poznámka 10 Plus je doteraz najpopulárnejším mobilným telefónom Samsung. Má obrazovku 6,8 palce vo veľkosti, najväčšia obrazovka mobilného telefónu Samsung, ktorá takmer zapĺňa prednú časť telefónu. Kruhový dierkový oblúk, v ktorom je umiestnená 10-megapixlová fotografická kamera, trochu zaberá, ale s veľkorysým pomerom obrazovky a tela 95% nie je nikde inde veľa miesta.

Na túto metódu existuje veľa špeciálnych ponúk. Poznámka 10 Plus vyzerá a cíti so zadnou stranou lesklého gorilského skla, zaoblenými rohmi a striebornými okrajmi a všetkými štyrmi fotoaparátmi úhľadne usporiadanými vo vertikálnej línii na zadnej strane telefónu. Toto je tiež prvé. Ak chcete zámok bezpečne otvoriť, pomocou čítačky odtlačkov prstov na obrazovke ho prineste podľa pokynov Galaxy S10

A napriek tejto veľkej obrazovke sa Poznámka 10 Plus tiež necíti skvele. Miera široká 77 mm, vysoká a hrubá 162 mm 7,9 mm, ktorý nie je oveľa väčší ako väčšina vlajkových lodí smartphonesa nie brutálny, s hmotnosťou 196 g. Jedinou vecou, ​​ktorá sa mi na dizajne nepáči, je horná a dolná časť telefónu s pevnými hranami, ktorý má sklon kopať sa do dlane v krátkom čase, ktorý s ním trávim. Neviem si predstaviť, že by veľa ľudí bolo spokojných s tým, že by Samsung odchádzal z konektora pre slúchadlá 30,5 mm.

Zvýšil sa aj stylus pera Samsung Dinky S Pen. Je stále umiestnený v pravom dolnom rohu telefónu ako obvykle a dá sa použiť na písanie poznámok a sviatočných log, aj keď je obrazovka vypnutá. Spoločnosť Samsung však urobila skvelý bod tým, že na otváracom ceremoniáli predstavila novú funkciu „Air Action“, ktorá jej umožňuje otáčať S Pen, druh čarovnej prútika, vykonávať určité akcie, napríklad hrať sa s nastaveniami fotoaparátu. ,

Okrem bytia 0, 5 palce väčšie uhlopriečne, rozlíšenie 10 plus ‘Dynamic AMOLED, vynikajúci displej HDR10 +: QHD + (30,40 x 10,440). Poznámka 10 Plus má aktualizáciu, ale vanilka Poznámka 10 sa zhoršila: Poznámka Všetky mobilné série používajú panel s vyšším rozlíšením pri každej iterácii od roku 2014.

Poznámka 10 Plus používa pod kožou nový kremík vyrobený spoločnosťou Samsung, Exynos 9825. Toto je prvýkrát, čo sme videli, že táto čipová sada zvláda všetko, čo bolo vyrobené pomocou efektívnejšieho výrobného procesu ako 7 nm a pozostáva z štvorjadrového Cortex-A55, štvorjadrového Cortex-A55. a ďalšie vlastné dvojjadrové procesory. Ako zvyčajne však budú mať ostatné regióny mimo Veľkej Británie spracovateľov Qualcomm, v tomto prípade nové Snapdragon 855 Plus.

Táto poznámka 10 Plus tiež využíva výhody 12 GB RAM, čo je príliš lacné na multitasking namiesto 8 GB RAM v normálnom modeli. Pokiaľ ide o ukladanie, môžete očakávať 256 GB, s možnosťou ďalšieho rozšírenia prostredníctvom microSD. Čo je potrebné poznamenať: Batéria 10 Plus má tiež vyššiu kapacitu 4.200mAh a podporuje nabíjanie rýchlosťou až 45 W, hoci súčasťou nabíjačky je iba 25 W.

Dlhý zvislý pás kamery sa nachádza na zadnej strane telefónu, ktorý obsahuje snímač duálnej clony (f / 1,5, f / 2,4) 12 – rovnaký megapixlový a teleobjektív so zoomom 2x ako minulý rok. Novinkou je pridanie 123-stupňového širokouhlého fotoaparátu a špeciálnej jednotky na detekciu hĺbky pre efektívnejšie rozmazané fotografie na pozadí, exkluzívne pre poznámku 10 plus.

Nakoniec spoločnosť Samsung pred dokončením všetkého spomenula aj variant 5G Note 10 plus. V tejto skorej fáze však toho nie je veľa známe, ale môžete očakávať, že zaplatíte najmenej £ 1.999 na prístup k veľmi rýchlym stiahnutiu buniek v malých vreckách na dosah, ktoré momentálne máme.

Samsung Galaxy Poznámka 10 Ďalšie komentáre: Počiatočný rozsudok

Okamžite to jasné Galaxy Poznámka 10 Plus sa pripravuje na to, aby sa stala najlepším mobilným telefónom spoločnosti Samsung. Vaša peňaženka by mohla ísť skôr, ale neexistuje žiadny iný telefón od spoločnosti Samsung alebo iného výrobcu, ktorý pravdepodobne ponúka celkom dobrý prístup, ako je tento.

Môže to trvať dve ruky a kopec peňazí, ale najnovšie phablet spoločnosti Samsung sa stane obľúbeným spoločnosťou, keď sa 23. augusta konečne dostane do obchodov. Teším sa na svoju úplnú kontrolu čoskoro.