Samsung Galaxy Note 10 za─Ź├şna dost├íva┼ą nov├║ aktualiz├íciu s vylep┼íen├Żmi funkciami

K├│rejsk├Ż gigant zasiela nov├║ aktualiz├íciu pre Galaxy Note 10 v r├┤znych eur├│pskych krajin├ích po─Źn├║c Nemeckom. Nov├í aktualiz├ícia vylep┼íila rozpozn├ívanie odomknutia tv├íre a zlep┼íila navig├íciu gestami spolu s ─Ćal┼í├şmi zmenami. Zlep┼íuje tie┼ż celkov├║ stabilitu syst├ęmu pomocou nieko─żk├Żch opr├ív ch├Żb na doske.

galaxia 10

Mus├ş sa zobrazi┼ą: Samsung Galaxy Note OneUI s├ęrie 10 2,0 Beta ─Źoskoro za─Źne ┼żi┼ą

Nov├í verzia firmv├ęru N97FXXU2BTB5, N975FXXU2BTB3 a N975FOXM2BTB3 je teraz k dispoz├şcii na pr├şslu┼ín├Żch Galaxy Note 10 variantov. Aktualiz├ícia v├í┼żi viac ako 260 MB a moment├ílne sa roz┼íiruje v Nemecku.

Pod─ża ofici├ílneho changelogu, Galaxy Note 10 uv├ídza vylep┼íenia rozpozn├ívania odomknutia tv├íre, vylep┼íenia gest na celej obrazovke a niektor├ę ─Ćal┼íie opravy ch├Żb. In├ę zmeny sa v┼íak v ofici├ílnom zozname zmien nenach├ídzaj├║.

Aktualiz├ícia sa objav├ş hne─Ć po aktualiz├ícii bezpe─Źnostnej opravy z febru├íra 2020 pre Galaxy Note 10. Spolo─Źnos┼ą Samsung akt├şvne rozv├şja bezpe─Źnostn├ę z├íplaty a ─Ćal┼íie pravideln├ę aktualiz├ície pre v├Ą─Ź┼íinu vlajkov├Żch lod├ş a zariaden├ş strednej triedy. Samsung Galaxy S9, Galaxy Note 9, Galaxy S10 Lite, Galaxy Note 10 s├ęri├ş a Galaxy S├ęrie pravidelne dost├ívaj├║ aktualiz├ície.

navy┼íe, Galaxy Note 10 bolo uveden├ę na trh minul├Ż rok 6,8-inch QHD + displej a 122 GB RAM. Smartphone je dod├ívan├Ż s ─Źipovou sadou Exynos 9825 a niektor├ę s├║ dod├ívan├ę s ─Źipovou sadou Snapdragon 855. K dispoz├şcii je trojit├Ż zadn├Ż kamerov├Ż modul vybaven├Ż sn├şma─Źmi 12 MP + 12 MP + 16 MP s LED bleskom a funkciou auto-HDR.

S├║visiace: Samsung Galaxy Note 9 za─Źne z├şskava┼ą bezpe─Źnostn├║ opravu zo septembra 2018

(Zdroj)