Samsung Galaxy Note 10 Plus a Samsung Galaxy Note 10 aktualiza─Źn├Żch centier

Samsung Galaxy Note  10 Plus Aura White sp├Ą┼ą pod uhlom

Aktualiz├ícia 27. febru├íra 2020 (4: 20:00 ET): Galaxy Note 10 a Note 10 Plus dost├íva nov├║ aktualiz├íciu, ich prv├í potom, ─Źo boli aktualizovan├ę na jedno pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie 2,0 zalo┼żen├Ż na Android 10. Pod─ża SamMobile, aktualiz├ícia sa v s├║─Źasnosti pripravuje v Malajzii a Nemecku, pri─Źom sa o─Źak├íva ─Ćal┼íie roz┼í├şrenie.

Nov├í aktualiz├ícia prin├í┼ía softv├ęrov├║ verziu N97xFXXU2BTB5 a prin├í┼ía vylep┼íenia rozpozn├ívania tv├íre a naviga─Źn├Żch gest na telef├│ne. Note S├ęria 10. Spolo─Źnos┼ą Samsung v┼íak ne┼ípecifikovala povahu t├Żchto vylep┼íen├ş.

V tejto aktualiz├ícii nie je ┼żiadna marcov├í bezpe─Źnostn├í oprava, ktor├í by sa v┼íak mala spusti┼ą u┼ż ─Źoskoro Galaxy S20 Ultra to u┼ż prijal.

M├┤┼żete manu├ílne skontrolova┼ą Samsung Galaxy Note 10 aktualizujte na svojom vlastnom zariaden├ş na ─Ź├şslo Nastavenia> Aktualiz├ícia softv├ęru> Stiahnite a nain┼ítalujte,


P├┤vodn├Ż ─Źl├ínok: Vitajte v spolo─Źnosti Samsung Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10 plus aktualiz├ícia hub. Tu n├íjdete v┼íetko, ─Źo potrebujete vedie┼ą o najnov┼í├şch Galaxy Note 10 a Note 10 plus aktualiz├íci├ş. Zah┼Ľ┼ła to ich s├║─Źasn├ę verzie a d├ítumy, kedy je pravdepodobn├ę, ┼że sa do nich dostan├║ bud├║ce aktualiz├ície. Majte na pam├Ąti, ┼że Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10 Plus spravidla dost├ívaj├║ svoje aktualiz├ície s├║─Źasne.

Samsung Galaxy Note 10 a Galaxy Note Aktualizácia 10 plus

  • Aktu├ílna stabiln├í verzia: Android 10
  • Kedy bude Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10 plus dostanete Android 11? December 2020 (odhad)

Galaxy Note 10 riadok uveden├Ż na trh v auguste 2019 s najnov┼íou verziou syst├ęmu Android, Android 9 Pie. Podobne ako v├Ą─Ź┼íina vlajkov├Żch lod├ş syst├ęmu Android sa o─Źak├íva, ┼że po─Źas ich ┼żivotnosti dostan├║ najmenej dve hlavn├ę aktualiz├ície.

Prvou potvrdenou v├Żznamnou aktualiz├íciou je Android 10, ktor├Ż bol verejne spusten├Ż za─Źiatkom septembra. Spolo─Źnos┼ą Samsung za─Źala ─Źoskoro beta program pre svoje vlajkov├ę lode vr├ítane internetu Note 10 riadok. Tento beta program trval nieko─żko mesiacov, k├Żm spolo─Źnos┼ą Samsung za─Źala zav├ídza┼ą Android 10 v stabilnej podobe.

V tomto bode takmer v┼íetky zariadenia spolo─Źnosti Samsung Galaxy Note Rodina 10, vr├ítane modelu Star Wars a verzie Sprint, by mala ma┼ą aktualiz├íciu syst├ęmu Android 10. V┼íetci pou┼ż├şvatelia, ktor├ş sa sna┼żia z├şska┼ą pomoc, by si ich mali da┼ą do konca janu├íra 2020. T├íto aktualiz├ícia bude zah┼Ľ┼ła┼ą jedno pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie 2,0, zalo┼żen├ę na syst├ęme Android 10.

Spolo─Źnos┼ą Samsung tie┼ż porazila spolo─Źnos┼ą Google s pun─Źom pomocou bezpe─Źnostnej opravy z janu├íra 2020 a spustila ju na internet Note 10 pred t├Żm, ako ju spolo─Źnos┼ą Google rozvinula na pixel 4, Aktualiza─Źn├í hra spolo─Źnosti Samsung bola v poslednom ─Źase na dobrej ceste Note 10 je jeho ┼íieste zariadenie na z├şskanie najnov┼íej bezpe─Źnostnej opravy.

Pod─ża nieko─żk├Żch pr├şspevkov Reddit, kanadsk├Żch Galaxy Note Desa┼ą zariaden├ş za─Źalo dost├íva┼ą najnov┼íie pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie s jedn├Żm procesorom s Androidom 10 2,0 aktualiz├ícia janu├ír 6, Zariadenia na oper├ítoroch Telus, Bell, Rogers a Sasktel doteraz dostali t├║to aktualiz├íciu a o─Źak├ívame, ┼że ju ─Źoskoro uved├║ aj ─Ćal┼í├ş oper├ítori.

Najnov┼íie je Sugerencia na Pol├şcia Android informujte svet o tom, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung za─Źala tla─Źi┼ą najnov┼íiu stabiln├║ aktualiz├íciu syst├ęmu Android 10 na odomknutie Galaxy Note 10 plus 5G zariaden├ş vo Ve─żkej Brit├ínii v janu├íri 8, V ten ist├Ż de┼ł sme tie┼ż videli aktualiz├íciu pre indon├ęzske varianty Note 10 s├ęri├ş v─Ćaka pr├şspevku na Reddit.

Android 10 tie┼ż prist├íl Galaxy Note 10 zariaden├ş v Austr├ílii, Hongkongu, Taiwane a Katare (h / t: Pol├şcia Android) v janu├íri 2020.

Samsung Galaxy Note 10 /Note Dostupnos┼ą aktualiz├ície 10 plusAndroid 10Android 11
AT & T akt├şvny TBA
┼íprint akt├şvny TBA
T-Mobile akt├şvny TBA
Verizon akt├şvny TBA
Vydanie Star Wars akt├şvny TBA
USA odomknut├ę akt├şvny TBA
Medzin├írodn├ę Unlocked akt├şvny TBA

Dajte n├ím vedie┼ą, ktor├ę Galaxy Note 10 aktualizujete, ┼że sa kol├ş┼íete v koment├íroch. Nev├íhajte n├ís tie┼ż tipova┼ą, ak ste si v┼íimli ned├ívnu aktualiz├íciu, ktor├í n├ím unikla!

H─żad├íte aktualiz├íciu in├ęho zariadenia? Vysk├║┼íajte n├í┼í Android 9 Sledova─Źe aktualiz├íci├ş Pie a Android 10.