Samsung Galaxy Note 10, Galaxy Note 10+ Z├şskajte rozpozn├ívanie tv├íre, vylep┼íenia gest v─Ćaka novej aktualiz├ícii: Report

Samsung Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10+ telef├│nov teraz ├║dajne dost├íva nov├║ aktualiz├íciu. Zav├ídzanie aktualiz├íci├ş sa za─Źalo v Nemecku a prin├í┼ía vylep┼íenia v rozpozn├ívan├ş tv├íre a naviga─Źn├Żch gest├ích na celej obrazovke. Zatia─ż ─Źo v s├║─Źasnosti dost├ívaj├║ t├║to aktualiz├íciu iba pou┼ż├şvatelia v Nemecku, ─Źoskoro by ju mali za─Źa┼ą dost├íva┼ą aj ─Ćal┼íie regi├│ny. Sn├şmka obrazovky zdie─żan├í s aktualiz├íciou nazna─Źuje, ┼że m├í ve─żkos┼ą 260 MB a verziu firmv├ęru najnov┼íiu Galaxy Note Aktualiz├ícia s├ęrie 10 je zn├íma ako N975FXXU2BTB5, N975FOXM2BTB3 a N975FXXU2BTB3.

Pou┼ż├şvate─ż Reddit zdie─ża sn├şmku obrazovky Samsung Galaxy Note 10 prijatie novej aktualiz├ície. Ve─żkos┼ą aktualiz├ície je 260 MB a bezpe─Źnostn├í oprava je st├íle vo febru├íri 2020. Prelo┼żen├Ż zoznam zmien navrhuje optimaliz├íciu rozpozn├ívania tv├íre a gesta na cel├║ obrazovku a navig├íciu. Ako u┼ż bolo spomenut├ę, aktualiz├ícia sa roz┼íiruje prostredn├şctvom OTA pre pou┼ż├şvate─żov v nem─Źine. Ak opr├ívnen├ş pou┼ż├şvatelia nedostali upozornenie, mali by skontrolova┼ą, ─Źi aktualiz├ícia dorazila, alebo nie, mali by skontrolova┼ą ru─Źne v Nastaveniach. Aj ke─Ć je ve─żkos┼ą aktualiz├ície pomerne mal├í, odpor├║─Źa sa ju nain┼ítalova┼ą pod siln├Żm pripojen├şm Wi-Fi a ke─Ć je telef├│n nabit├Ż, aby sa zabezpe─Źil hladk├Ż proces in┼ítal├ície.

Na pripomenutie si Samsung Galaxy Note 10 a Samsung Galaxy Note 10+ dostali stabiln├ę jedno pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie zalo┼żen├ę na Android 10 2,0 aktualiz├ície minul├Ż rok v decembri a prvou krajinou, ktor├í za─Źala zav├ídza┼ą, bolo hl├ísen├ę aj Nemecko. T├íto aktualiz├ícia priniesla vylep┼íenia pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania, tmav├ęho re┼żimu v celom syst├ęme a vylep┼íenej aplik├ície Digital Wellbeing.