Samsung Galaxy Na oficiálnom plagáte sa objavil model A90 5G

z Galaxy A90 s podporou 5G O─Źak├ívania, ktor├ę vznikli okolo tohto zariadenia, u┼ż pred tromi t├Ż┼żd┼łami boli certifikovan├ę, ka┼żd├Żm d┼łom rast├║. Ve─żk├ę mno┼żstvo ├║dajov o tom, ─Źo n├ím juhok├│rejsk├ş v├Żrobcovia pripravili s t├Żmto zariaden├şm, a ─Źo teraz ch├Żba, je ofici├ílny plag├ít termin├ílu, ktor├Ż ho zobrazuje v jeho maxim├ílnej kr├íse, tak┼że jeho dizajn a estetika, zadn├ę a predn├ę, s├║ op├Ą┼ą potvrden├ę.

O─Źak├íva sa, ┼że tento telef├│n bude pou┼ż├şva┼ą jeden z najmodernej┼í├şch syst├ęmov Qualcomm, syst├ęm Snapdragon 855. Geekbench je zodpovedn├Ż za toto o─Źak├ívanie, preto┼że v poslednom ─Źase s├║ podrobnosti na testovacej platforme s t├Żmto ─Źipom. Ale hej, niektor├ę mo┼żn├ę vlastnosti a ┼ípecifik├ície boli zabudnut├ę Galaxy A90 5G, prejdeme k tomu, na ─Źom n├ím teraz z├íle┼ż├ş, ─Źo je tvoje propaga─Źn├Ż materi├íl, Pozrite sa ni┼ż┼íie!

Spolo─Źnos┼ą Samsung e┼íte nie je osobou, ktor├í tento plag├ít uverejnila Galaxy A90 5G, ale pou┼ż├şvate─ż utajovan├ę skuto─Źnosti prostredn├şctvom internetu Twitter, Preto je vhodnej┼íie to poveda┼ą je to jasn├Ż ofici├ílny plag├ít, V┼íetko v┼íak ukazuje, ┼że je to pravda, tak┼że m├┤┼żeme veri┼ą tomu, ─Źo je v ┼łom uveden├ę.

Ofici├ílny plag├ít, ktor├Ż vid├şte, kde vid├şte spolo─Źnos┼ą Samsung Galaxy A90 5G

Zariadenie bolo identifikovan├ę k├│dom modelu "SM-A908N", T├íto nov├í pr├şle┼żitos┼ą je zn├íma svojim takmer o─Źak├ívan├Żm bielym dizajnom na celej obrazovke a syst├ęmom troch kamier umiestnen├Żm line├írne v ─żavom hornom rohu zadn├ęho panela spolu s LED bleskom. Obrazovka nem├í takmer ┼żiadne okraje, prich├ídza so z├írezom vo forme kvapky vody a integrovanou ─Ź├şta─Źkou odtla─Źkov prstov.

Samsung Galaxy Na oficiálnom plagáte sa objavil model A90 5G 1

S├║visiaci ─Źl├ínok:

Filtrova┼ą nov├ę podrobnosti o slu┼żbe Galaxy A90

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, Pripojite─żnos┼ą 5G nebude svieti┼ą z d├┤vodu neexistencie tohto smartf├│nu, Uvedenie na trh by nemalo by┼ą pozadu, preto v┼íetky vy┼í┼íie uveden├ę a ─Ćal┼íie potvrd├şme okam┼żite. Je potrebn├ę si v┼íimn├║┼ą, kedy to spolo─Źnos┼ą Samsung ofici├ílne ozn├ími.