Samsung Galaxy M51 prijíma jedno a viac atribútov ako jedno používateľské rozhranie 3.1

Máte k dispozícii jedno používateľské rozhranie 2.1 základne nie je k dispozícii pre systém Android 10. Agora ponúka niekoľko používateľských rozhraní, ako je napríklad Samsung, a tiež najnovšia verzia jedného používateľského rozhrania. 3.1 do Android 11 pre telefóny.

O Samsung Galaxy M51 éra alebo smartphone série Galaxy M mais caro até ao Galaxy M62, que foi lançado há alguns dias. Este equipmentamento estreou com a Jedno používateľské rozhranie 2.1 nie je k dispozícii pre Android 10. Agora alguns meses após o seu lançamento, a Samsung está a lançar agora a atualização da Jedno používateľské rozhranie 3.1 urobiť Android 11 para este telefone.

Ao contrário de muitos smartphones de gama de entrada da Samsung, o Galaxy M51 prijmite a atualização Jedno používateľské rozhranie 2.5. E ele também não chegou a receber a atualização Jedno jadro používateľského rozhrania 3.0 (Android 11). Em vez disso, a gigante tecnológica sul-coreana está a atualizá-lo diretamente para a mais recente Jedno jadro používateľského rozhrania 3.1.

Por outras palavras, o Galaxy M51 é o primárny smartphone série Galaxy M, príjemca a atualização Jedno používateľské rozhranie 3.1 základňa pre Android 11.

De acordo com o SamMobileVäčšina atualizovaných zariadení má vlastnú dekoráciu a firmvér s verziou firmvéru M515FXXU2CUB7. Além de trazer o Android 11 e novos recursos, a última atualização de sistema para o Galaxy M51 Também aumenta o nível do patch de segurança para março de 2021.

Teraz je to najdôležitejšie z toho, ako softvér kompiluje a synchronizuje svoje porty, ako napríklad porty, sťahuje sa a prehráva tempo, ako je uvedené nižšie. Além disso, podemos esperar que a Samsung dostupné a dostupné všetky hlavné regióny, ktoré majú priemer.

Súvisiace články: Samsung Exynos 2200 ponúka bez GeekBench, ponúka vynikajúci výkon.

O Galaxy M51 môže mať Infinity-O Super AMOLED de 6,7 polegadas. Väčšina z nich má vynikajúcu kvalitu zvuku a 32 megapixelov s rozlíšením 32 MPa. Väčšina zariadení obsahuje niekoľko farebných kamier, ktoré obsahujú všetky telefóny a jadrá čiernej alebo bielej.

O Galaxy M51 disponujú všetkými možnosťami konfigurácie, kom 6 GB RAM a 128 GB de armazenamento. Veľa slotov pre karty MicroSD a ďalšie 512 GB de armazenamento.

O hlavné destaque do Galaxy M51 Maximálna kapacita batérie 7 000 mAh má kapacitu 25 W, čo znamená, že spotrebuje viac energie a viac ako jedenkrát. Disponuje telefónom s tenkým displejom AMOLED a digitálnou montážou Samsungu.