Samsung Galaxy M51 je dodávaný s operačným systémom Android 11 com One UI 3.1

Outro modelo que terá acesso a esta atualização em breve é ​​o Galaxy M51.

Samsung predáva a kupuje veľké množstvo telefónov s Androidom 11, kompatibilným s A50, a ponúka široké spektrum portugalského dizajnu.

Outro modelo que terá acesso a esta atualização em breve é ​​o Galaxy M51. Najnovšie dostupné smartfóny sú vybavené príjemcom a atualizáciou pre Android 11 com One UI 3.1. Este Galaxy M51 nie je možné pripojiť k Espanha, väčšina mobilných telefónov Samsung.

Väčšina modelov, ktoré patria k Samsungu, sa blíži k Írsku a ponúka veľké množstvo nových modelov.

Android 11 ods Galaxy M51

Aualização estava programata para abril, mas a Samsung adiantou-se na implementação. Estualização tem o número de series M515FXXU2CUB7 e o tamanho é 2, 21 GBpor isso é melhor usar WiFi ao atualizar. Skončite atualização, é laçado o patch de segurança para março de 2021. A surpresa neste caso é que o Galaxy Príjem M51 smeruje na Android 11 com One UI 3.1a versao mais recente da interface da marca, lançada no mercado com o Galaxy S21 em janeiro.

Príslušenstvo: Samsung e Apple com as maiores quedas a nível global de produção de smartphones na Q2

Atualização permite que este Galaxy Príjem M51 veľké kvantové melórie, vstupuje ako rozhranie tema uma nova, povoľuje používanie akéhokoľvek moderného, ​​moderného programového vybavenia, histórie oznamovania, odosielania oznámení, vytvárania kamier, nových spôsobov prehrávania a vytvárania multimediálnych súborov, nových ponúk multimédií , novo menu de energia e muito mais.
O lançamento da atualização já começou na ÍndiaPoužívatelia portfólia v Portugalsku často používajú smartfóny, pretože ich používanie je veľmi jednoduché. Pôvodné správy z prvého ročníka, predchádzajúceho obdobia, predchádzajúceho obdobia. Aualizácia sériovej dostupnosti cez OTA, prenos a využitie celého systému prijímača oznámení o dostupnosti dodávateľa.