Samsung Galaxy Kontrola prípadu S4 OtterBox Defender

Samsung Galaxy Kontrola prípadu S4 OtterBox Defender 1

Kráľ ochrany kraľuje

Môj Galaxy S4 príde vhod pri mnohých aktivitách, vrátane prechádzania sa po uliciach Chicaga na bicykli, prehrávania melódií a sledovania videí, keď mám priateľov a hrám sa s aplikáciami S4 alebo sa učím hry so svojimi dvoma neterami. Netreba dodávať, že žiadna z týchto činností nie je skvelá pre exteriér môjho telefónu, pretože moje netere slintajú do telefónu, Chicago je plné výmoľov a moji priatelia nie sú vždy najdôveryhodnejší, keď si dajú pár nápojov.

Prednedávnom sme predstavili najlepší Samsung Galaxy Zoznam puzdier S4, ktoré vám pomôžu chrániť telefón za rozumnú cenu. Teraz sme prešli tie najlepšie možnosti a dali sme podrobný praktický test najlepšieho Samsungu Galaxy Prípad S4: séria OtterBox Defender.

Naše hodnotenie: 5 mimo 5 hviezdy
Amazon Hodnotenie: 4.5 mimo 5 hviezdy

tlačidlo nákupu amazon

Dobro

Séria OtterBox Defender je ponúkaná v piatich rôznych farbách, ktoré zodpovedajú vášmu štýlu. Telefón krásne sedí v polykarbonátovom materiáli. Každý port je ľahko dostupný, takže môžete zapojiť káble a tlačidlá. Dodáva sa tiež so sponou na opasok, ktorú nikdy nepoužívam, ale iným sa môže hodiť.

Zlý

Nie je odolný voči vode ani nárazu, ktorý nájdete v iných možnostiach OtterBoxu. Kryt tiež sťažuje vloženie rôznych prehrávačov médií a príslušenstva, čo sa mi zdalo trochu nepríjemné, pretože som musel vytiahnuť telefón z puzdra, aby som si doma mohol prehrávať hudbu. Tiež som zistil, že tlačidlá vyžadujú tvrdé stlačenie.

Spodný riadok

Aj keď som videl niekoľko odolnejších puzdier OtterBox, je to váš najlepší Samsung Galaxy Prípad S4. Porazí takmer každú inú spoločnosť na trhu a mnohokrát som odhodil telefón, pričom nikdy nedošlo k jedinému poškriabaniu. Cenovka 30 dolárov je asi najlepšia ponuka, akú môžete z rodiny OtterBox nájsť.

Štýl

Z nejakého dôvodu sa zvyčajne držím obyčajných čiernych alebo sivých puzdier pre svoje telefóny, ale moja sestra má žiarivo ružové puzdro a môj otec má dokonca nejaký starý školský hnedý kožený obal na telefón. Chápem, že farba hrá obrovský faktor pri nákupe puzdier a séria OtterBox Defender v tomto ohľade prináša výsledky. Má šesť rôznych farieb vrátane Raspberry Pink a Surf (odtieň modrej), čo je pekné, pretože spoločnosti, ktoré čerpajú množstvo farieb, sú zvyčajne tie, ktoré vyrábajú puzdrá, ktoré nechránia váš telefón. Séria OtterBox Defender môže vyzerať ako vojenský kufrík, ale má aj svoj štýl.

Prípad má tiež niektoré pevné rezané hrany, ktoré prevládajú zblízka a z diaľky. To mu dáva trochu futuristický vzhľad namiesto hladkých krytín, ktoré nasýtia trh. Ďalšia vec, ktorá sa mi páči na štýle OtterBox Defender je, že každá farba obsahuje inú farebnú podšívku okolo otvorov. Moje čierne puzdro má teda pekné žlté farby okolo fotoaparátu, vstup mini USB a tlačidlá hlasitosti.

Trvanlivosť

Odolnosť s OtterBoxom naozaj nemôžete porovnávať s iným prípadom. Prípad som často odhodil a dokonca som ho niekoľkokrát buchol po stole, aby som zistil, ako bude reagovať. Výsledkom nebolo nič. Žiadne škrabance ani nič podobné. Dodáva sa so vstavaným chráničom obrazovky, aby obrazovka nikdy nevidela škrabanec, a všimol som si, že ani chránič obrazovky sa nepoškriabe. Vždy som nenávidel, keď mali moje chrániče obrazovky veľa škrabancov, pretože potom by som si musel kúpiť nový, pretože som na obrazovku nevidel.

Puzdro je vyrobené z troch vrstiev, z ktorých jedna je silikónová, aby vydržali pád aj namiesto toho, aby sa váš telefón buchol o plast. Keď nasadím a vyzlečiem puzdro OtterBox, je úžasné, ako silikón tak dobre prilieha k telefónu. Môžete povedať, že dovnútra sa nemôže dostať žiadny prach ani iné nečistoty, pokiaľ nevyberiete puzdro.

Jediným problémom s trvanlivosťou je, že OtterBox tvrdí, že tento prípad nie je odolný voči nárazu alebo vode. Teraz nikdy neplánujem ísť s telefónom do vody, ale bolo by skvelé to skúsiť. Zjavne som nechcel testovať, že OtterBox hovorí pravdu, takže im musíme jednoducho dôverovať. Odolnosť je skutočne dôvodom, prečo je tento prípad najlepší Samsung Galaxy Prípad S4.

Funkčnosť

Chránič obrazovky série OtterBox Defender nevyzerá tak dobre navrhnutý ako niektoré z chráničov, ktoré som videl na iných puzdrách spoločnosti, ale funguje to dobre. Pri navigácii cez chránič obrazovky nie sú žiadne viditeľné problémy, vďaka čomu je ideálny pre klikanie na tlačidlá a vykonávanie príkazov na obrazovke. Čo je pekné, keď som rootol svoju S4 a pridal niekoľko vlastných ROM.

Zaujímavou súčasťou je vyvýšená guma a plast, ktoré chránia telefón. Napriek tomu, že tieto oblasti chránia telefón a tlačidlá celkom dobre, tlačidlá fungujú pomerne tvrdo. S prístupom k tlačidlám som však nemal problém. To znamená, že telefón sa ľahko zasúva a vysúva z môjho puzdra a tlačidlá stále fungujú dobre, ale možno ich budete musieť trochu rozbiť. Bez ohľadu na to som dokázal telefón v pohode resetovať, urobiť niekoľko snímok obrazovky a kliknúť na tlačidlá hlasitosti.

Ako už bolo uvedené, séria OtterBox Defender je dodávaná s puzdrom na pripevnenie na opasok. To je jeden z veľkých dôvodov, prečo ma prekvapuje, že cena prípadu je taká dobrá. Puzdro nepoužívam, ale poznám veľa ľudí, ktorí by ho používali, takže vďaka tomuto doplnku je pre mnohých zákazníkov ešte hodnotnejší.

Pokiaľ ide o padnutie do ruky, skôr si myslím, že Samsung Galaxy S4 je v porovnaní s inými telefónmi príliš veľký, ale s puzdrom to nemá nič spoločné. Vonkajší polykarbonátový materiál je elegantný a tuhý, takže nie je problém, keď ho vytiahnem z vrecka alebo s ním pohnem. Pekne prilieha k ruke a nikdy sa necítim nepríjemne, keď ho držím. Veľkosť je tu mojou jedinou nevýhodou a je to kvôli telefónu.

Hodnota

S celkom úžasným dizajnom, šiestimi farebnými možnosťami a dokonalou ochranou je séria OtterBox Defender krádežou len za približne 30 dolárov Amazon. Pôvodná cena je 50 dolárov, ale keď som telefón kúpil, predali tieto veci ešte viac v obchode Verizon. Je to skutočne celý balík okrem ochrany pred vodou a rozdrvením. Získate pevný chránič obrazovky, priliehavý strih s tromi vrstvami pohodlnej ochrany a extra bonus puzdra na opasok pre tých, ktorí nechcú strčiť telefón do vrecka. Puzdro je vhodné aj pre tých, ktorí plánujú cestovať. Ak odchádzate do zahraničia, nezabudnite telefón odomknúť.

Záver

Kráľ ochrany teda kraľuje po mojom dôkladnom teste série OtterBox Defender. Je to najlepší Samsung Galaxy Puzdro S4 a moje obľúbené funkcie sú tri vrstvy ochrany a vstavaná ochrana obrazovky, pretože puzdrá, ktoré som si kúpil v minulosti, zrejme prepúšťajú malé čiastočky nečistôt. Toto puzdro utesňuje dvere, aby sa do vášho zariadenia nedostalo takmer nič. telefón okrem vody. Moja najmenej obľúbená časť prípadu je, aké ťažké bolo stlačiť tlačidlá, ale videl som oveľa horšie a som si istý, že sa časom zlomia.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa série OtterBox Defender alebo iného najlepšieho Samsungu Galaxy Možnosti prípadu S4 nám dajte vedieť v sekcii komentárov nižšie. Tiež by vás mohlo zaujímať dozvedieť sa o niektorých nepreskúmaných tipoch a trikoch pre Samsung Galaxy S4, aby bol váš telefón ešte chladnejší.