Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Samsung Galaxy Karta S6, Galaxy Sledujte 4G a Galaxy Sledujte akt√≠vne 2 Spusten√© v Indii: VŇ°etko, ńćo potrebujete vedieŇ•

SpolońćnosŇ• Samsung vo Ň°tvrtok uviedla na trh nov√Ĺ tablet a dva modely smartwatch v Indii. Nov√Ĺ Samsung Galaxy Tab S6 a Galaxy Sledujte akt√≠vne 2 boli predstaven√© v auguste tohto roku a teraz sa dost√°vaj√ļ do Indie, zatiańĺ ńćo Galaxy Watch 4G bol uveden√Ĺ na trh v auguste minul√©ho roka a jeho spustenie v Indii trvalo viac ako rok. Ako uŇĺ n√°zov napoved√°, Samsung Galaxy Watch 4G obsahuje 4G LTE pripojenie, zatiańĺ ńćo Samsung Galaxy akt√≠vny 2 bude potrebovaŇ• v√°Ň° smartphone na pripojenie k internetu. Samsung Galaxy Karta S6 obsahuje aj pripojenie 4G LTE.

Samsung Galaxy Karta S6, Galaxy Sledujte aktívne 2, Galaxy Sledujte cenu 4G v Indii

Podńĺa spolońćnosti Samsung, Galaxy Karta S6, Galaxy Sledujte akt√≠vne 2a Galaxy Watch 4G bude v predaji v krajine od zajtra. Tri zariadenia sa bud√ļ pred√°vaŇ• prostredn√≠ctvom Amazon, Flipkart, Samsung Online Store a offline partnersk√© obchody Samsung v krajine. Pokiańĺ ide o stanovovanie cien, Samsung Galaxy Tab S6 nesie cenovku Rs. 59900. Samsung Galaxy SledovaŇ• LTE bude st√°Ň• Rs. 28 490 pre 42 mm verziu a Rs. 30 999 pre verziu 46 mm. Nakoniec Samsung Galaxy Sledujte akt√≠vne 2 bude st√°Ň• Rs. 26,990 pre hlin√≠kov√© modely karos√©rie a Rs. 31 999 pre model z nehrdzavej√ļcej ocele. V krajine sa uvońĺn√≠ iba vo verzii 44 mm.

Samsung Galaxy Karta S6 bude pon√ļkan√° v farb√°ch Mountain Grey a Cloud Blue. Sledovanie Samsung akt√≠vne 2 Ocel sa dod√°va v striebornej, ńćiernej a zlatej farbe, zatiańĺ ńćo hodinky s√ļ akt√≠vne 2 Hlin√≠k sa dod√°va v ńćiernej, ruŇĺovej zlate a striebornej farbe.

  • Samsung Galaxy Karta S6 So sn√≠mańćom odtlańćkov prstov na displeji, bolo pero S spusten√©

SpolońćnosŇ• Samsung ozn√°mila aj niekońĺko pon√ļk na spustenie syst√©mu Windows Galaxy Karta S6. Kupuj√ļci tabliet bud√ļ maŇ• n√°rok na R. 5, 000 cashback, ak platia kreditn√Ĺmi alebo debetn√Ĺmi kartami HDFC Bank. NavyŇ°e dostan√ļ voliteńĺn√Ĺ kryt kl√°vesnice iba za Rs. 5, 499 a 6 mesiac platen√© ńćlenstvo YouTube Pr√©mium zadarmo. BeŇĺn√° cena krytu kl√°vesnice je Rs. 10999.

Samsung Galaxy Karta S6 – Ň°pecifik√°cie

Samsung Galaxy Karta S6 pouŇĺ√≠va syst√©m Android 9 Kol√°ńć s jedn√Ĺm pouŇĺ√≠vateńĺsk√Ĺm rozhran√≠m. Je vybaven√Ĺ 10.5-inch WQXGA (2560×1600 pixelov) Super AMOLED displej s podporou HDR10 a je nap√°jan√Ĺ Qualcomm Snapdragon 855 SoC, sp√°rovan√Ĺ so 6 GB RAM.

Tablet Samsung m√° nastavenie dvojit√©ho zadn√©ho fotoapar√°tu s jedn√Ĺm 13 megapixlov√Ĺm strelcom a druh√Ĺm 5strelec megapixelov. V prednej ńćasti tabletu je uloŇĺen√° tableta 8-megapixelov√Ĺ fotoapar√°t pre selfies. Galaxy Karta S6 sa dod√°va aj so 128 GB intern√©ho √ļloŇĺn√©ho priestoru a podporuje rozŇ°irovanie √ļloŇĺn√©ho priestoru pomocou slotu na kartu microSD (aŇĺ 1 TB).

  • Samsung Galaxy Sledujte akt√≠vne 2 S interakt√≠vnou regul√°ciou r√°mu

Okrem in√©ho obsahuje balenie sn√≠mańća odtlańćkov prstov na displeji, 7, Bat√©ria 040 mAh, ako aj podpora pre dotykov√© pero S Pen. Dotykov√© pero m√° a 00,35 mAh bat√©ria s podporou bezdr√ītov√©ho nab√≠jania. MoŇĺnosti pripojenia zahŇēŇąaj√ļ Wi-Fi 802.11ac, 4G LTE a Bluetooth 5,0, Samsung Galaxy Karta S6 tieŇĺ podporuje pr√≠sluŇ°enstvo pre kryt kl√°vesnice a tabletu, ktor√© tableta ńĺahko transformuje do zariadenia podobn√©ho laptopu, aby sa dalo ńĺahko p√≠saŇ•.

Samsung Galaxy Karta S6 meria 244,5 x 159,5 x 5,7 mm a v√°Ňĺi 420 gramov.

Samsung Galaxy Sledujte vlastnosti a Ň°pecifik√°cie 4G

Samsung Galaxy Sledujte 46mm variant variantu a 1,3-inch Super AMOLED displej s rozl√≠Ň°en√≠m 360×360 pixelov, zatiańĺ ńćo varianta 42 mm m√° a 1,2-inch Super AMOLED displej s rovnak√Ĺm rozl√≠Ň°en√≠m 360×360 pixelov. Obidve veńĺkosti podporuj√ļ vymeniteńĺn√Ĺ p√°sik 22 mm. Smartwatch pouŇĺ√≠va na pripojenie e-SIM kartu a je kompatibiln√Ĺ s Reliance Jio a Airtel v Indii.

  • Samsung Galaxy Sledujte s OS zaloŇĺen√Ĺm na Tizene, vŇĺdy spusten√©

galaxia samsung pozeraҕ lte g360 Samsung Galaxy Sledujte 4G

Samsung Galaxy Hodinky 4G bud√ļ pon√ļkan√© vo veńĺkostiach 42 mm a 46 mm

Samsung Galaxy Watch LTE je poh√°Ňąan√Ĺ dvojjadrov√Ĺm Samsung Exynos 9110 SoC, sp√°rovan√Ĺ s 10,5 GB RAM a 4 GB zabudovan√©ho √ļloŇĺn√©ho priestoru. MoŇĺnosti pripojenia zahŇēŇąaj√ļ 3G / LTE, Bluetooth v4.2, Wi-Fi b / g / n, NFC a A-GPS. Senzory na palube zahŇēŇąaj√ļ akcelerometer, sn√≠mańć okolit√©ho svetla, barometer, gyroskop a monitor srdcovej frekvencie.

SpolońćnosŇ• Samsung hovor√≠ Galaxy Funkcie Watch LTE sa pouŇĺ√≠vaj√ļ na zvl√°danie stresu aj na sledovanie sp√°nku. Na palube je tieŇĺ veńĺa fitnes funkci√≠. Podńĺa spolońćnosti Samsung Galaxy Sledovanie umoŇĺŇąuje pouŇĺ√≠vateńĺom sledovaŇ• celkom 39 tr√©ningov. SpolońćnosŇ• tieŇĺ pon√ļka sledovanie spotreby kal√≥ri√≠ a personalizovan√© v√Ĺstrahy na v√ĹŇĺivovej str√°nke.

Samsung Galaxy Sledujte akt√≠vne 2 vlastnosti, Ň°pecifik√°cie

Samsung Galaxy Sledujte akt√≠vne 2 prich√°dza iba v jednej veńĺkosti obrazovky v Indii – 44 mm, je vŇ°ak moŇĺn√© ju vyzdvihn√ļŇ• vo variantoch puzdra z hlin√≠ka a nehrdzavej√ļcej ocele. 44mm model je dod√°van√Ĺ s 1,4- okr√ļhly okr√ļhly displej Super AMOLED s rozl√≠Ň°en√≠m 360×360 pixelov, ktor√Ĺ je na ochranu pokryt√Ĺ vrstvou Corning Gorilla Glass DX +. SmartWatch je certifikovan√Ĺ podńĺa IP68 a je dimenzovan√Ĺ tak, aby pracoval pri maxim√°lnom tlaku aŇĺ 5ATM.

Je poh√°Ňąan√Ĺ procesorom Exynos 9110, sp√°rovan√Ĺ s aŇĺ 10,5 GB RAM a 4 GB zabudovan√©ho √ļloŇĺn√©ho priestoru. Galaxy Sledujte akt√≠vne 2R√°my s√ļ citliv√© na dotyk, ńćo pouŇĺ√≠vateńĺom umoŇĺŇąuje interakciu s pouŇĺ√≠vateńĺsk√Ĺm rozhran√≠m smartwatch pohybom ich prstov v smere hodinov√Ĺch ruńćińćiek alebo proti smeru hodinov√Ĺch ruńćińćiek. Je tieŇĺ vybaven√Ĺ sn√≠mańćom srdcovej frekvencie, sn√≠mańćom EKG, akcelerometrom, gyroskopom, barometrom a sn√≠mańćom okolit√©ho svetla.

Sledovanie galaxie samsung je aktívne 2 g360 Samsung Galaxy aktívny 2

Samsung Galaxy akt√≠vny 2 bud√ļ pon√ļkan√© v jednoduchej veńĺkosti 44 mm

Galaxy Sledujte akt√≠vne 2 pomocou Bluetooth 5,0 a tieŇĺ umoŇĺŇąuje pouŇĺ√≠vateńĺom prijaŇ• hlasov√Ĺ hovor. Je vybaven√Ĺ bat√©riou 340 mAh a vńŹaka funkcii Wireless PowerShare je moŇĺn√© ju nab√≠jaŇ• aj bezdr√ītovo pomocou kompatibiln√©ho smartf√≥nu Samsung. Galaxy Sledujte akt√≠vne 2 m√īŇĺete sledovaŇ• viac ako 39 tr√©ningov pomocou 7 z ktor√Ĺch s√ļ automaticky rozpoznateńĺn√©, napr√≠klad pl√°vanie, jazda na bicykli a veslovanie.

Table of Contents