Samsung Galaxy Fold Objedn├ívky boli zru┼íen├ę … tesne pred d├ítumom spustenia

Po dlhej a k─żukatej ceste jazd├ş spolo─Źnos┼ą Samsung Galaxy Fold Vydanie je bl├şzko. Po spusten├ş vo febru├íri a napl├ínovanom na apr├şlov├Ż d├ítum vydania do┼ílo k nieko─żk├Żm ne├║spechom, prest├ívkam a odlo┼żen├Żm d├ítumom vydania pre skladac├ş telef├│n, ale spolo─Źnos┼ą Samsung ozn├ímila neskor┼í├ş d├ítum uvedenia na trh v septembri. Ur─Źite. Zd├í sa v┼íak, ┼że nie ka┼żd├Ż dostane svoj mobiln├Ż telef├│n prv├Ż de┼ł.

Niektor├ş to hovoria Twitter Pou┼ż├şvatelia z USA, ktor├ş uviedli, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung zru┼íila svoje ─Źlenstvo Galaxy Fold Predobjedn├ívky. O─Źak├ívali sme, ┼że spustenie skladacieho priestoru sa uskuto─Źn├ş 27. septembra (d├ítum, ktor├Ż spolo─Źnos┼ą Samsung ofici├ílne nepotvrdila), ale t├şto fan├║┼íikovia ho m├┤┼żu ma┼ą len ┼ąa┼żko.

V e-maile, ktor├Ż zru┼íil objedn├ívku, spolo─Źnos┼ą Samsung uviedla, ┼że je potrebn├ę ÔÇ×prehodnoti┼ą celkov├║ sk├║senos┼ą so z├íkazn├şkomÔÇť, a to malo zmysel – ke─Ć┼że z├íkazn├şci si vo febru├íri predobjednali zariadenie, vykonali sa niektor├ę drastick├ę zmeny a nov├Ż samsung Galaxy Fold je to trochu in├ę zariadenie. Spolo─Źnos┼ą Samsung pravdepodobne chce, aby z├íkazn├şci zad├ívali objedn├ívky a vedeli, ─Źo dost├ívaj├║.

Spolo─Źnos┼ą Samsung pon├║ka kredit 250 dol├írov z├íkazn├şkom, ktor├Żch objedn├ívky boli zru┼íen├ę. To je dobr├Ż bonus. Po zvuku vec├ş ho m├┤┼żete pou┼żi┼ą na akomko─żvek telef├│ne alebo produkte Samsung.

Nov├Ż produkt m├┤┼żete tie┼ż predobjedna┼ą Galaxy Fold Predobjedn├ívka zariadenia e┼íte nebola dokon─Źen├í.

To znamen├í, ┼że sa spolo─Źnos┼ą Samsung rozhodne zastavi┼ą Galaxy Fold Je pravdepodobn├ę, ┼że objedn├ívky nie s├║ sp├┤soben├ę t├Żm, ┼że najnov┼íie zariadenie je rovnako problematick├ę ako prv├ę, ale ┼że spolo─Źnos┼ą nechce, aby sa jeho z├íkazn├şci c├ştili podveden├ş alebo podveden├ş. V na┼íich knih├ích sa to jav├ş ako dobr├Ż PR.

O Samsungu sme e┼íte nepo─Źuli Galaxy Fold Predobjedn├ívky zru┼íen├ę kdeko─żvek na svete m├┤┼żu by┼ą len javom v USA. Telef├│n bol zapnut├Ż 6, Spusten├ę v Ju┼żnej K├│rei v septembri a predbe┼żn├ę objedn├ívky tam neboli zru┼íen├ę a nem├íme ┼żiadne spr├ívy o tom, ┼że bud├║ zru┼íen├ę vo Ve─żkej Brit├ínii, kde sa pl├ínuje ich spustenie 18. septembra.