Samsung Galaxy Fold Objednávky boli zrušené … tesne pred dátumom spustenia

Po dlhej a kľukatej ceste jazdí spoločnosť Samsung Galaxy Fold Vydanie je blízko. Po spustení vo februári a naplánovanom na aprílový dátum vydania došlo k niekoľkým neúspechom, prestávkam a odloženým dátumom vydania pre skladací telefón, ale spoločnosť Samsung oznámila neskorší dátum uvedenia na trh v septembri. Určite. Zdá sa však, že nie každý dostane svoj mobilný telefón prvý deň.

Niektorí to hovoria Twitter Používatelia z USA, ktorí uviedli, že spoločnosť Samsung zrušila svoje členstvo Galaxy Fold Predobjednávky. Očakávali sme, že spustenie skladacieho priestoru sa uskutoční 27. septembra (dátum, ktorý spoločnosť Samsung oficiálne nepotvrdila), ale títo fanúšikovia ho môžu mať len ťažko.

V e-maile, ktorý zrušil objednávku, spoločnosť Samsung uviedla, že je potrebné „prehodnotiť celkovú skúsenosť so zákazníkom“, a to malo zmysel – keďže zákazníci si vo februári predobjednali zariadenie, vykonali sa niektoré drastické zmeny a nový samsung Galaxy Fold je to trochu iné zariadenie. Spoločnosť Samsung pravdepodobne chce, aby zákazníci zadávali objednávky a vedeli, čo dostávajú.

Spoločnosť Samsung ponúka kredit 250 dolárov zákazníkom, ktorých objednávky boli zrušené. To je dobrý bonus. Po zvuku vecí ho môžete použiť na akomkoľvek telefóne alebo produkte Samsung.

Nový produkt môžete tiež predobjednať Galaxy Fold Predobjednávka zariadenia ešte nebola dokončená.

To znamená, že sa spoločnosť Samsung rozhodne zastaviť Galaxy Fold Je pravdepodobné, že objednávky nie sú spôsobené tým, že najnovšie zariadenie je rovnako problematické ako prvé, ale že spoločnosť nechce, aby sa jeho zákazníci cítili podvedení alebo podvedení. V našich knihách sa to javí ako dobrý PR.

O Samsungu sme ešte nepočuli Galaxy Fold Predobjednávky zrušené kdekoľvek na svete môžu byť len javom v USA. Telefón bol zapnutý 6, Spustené v Južnej Kórei v septembri a predbežné objednávky tam neboli zrušené a nemáme žiadne správy o tom, že budú zrušené vo Veľkej Británii, kde sa plánuje ich spustenie 18. septembra.