Samsung Galaxy Fit a Fit E recenzia – získajte tvar!

Samsung Galaxy Fit a Fit E recenzia - získajte tvar! 1

Nedávno ste začali cvičiť, ale nemáte spôsob, ako zmerať váš pokrok? Chcete byť fit, ale potrebujete malú pomoc? No, máme riešenie! Samsung Galaxy Fit a Fit E by mohli byť pre vás tou najlepšou voľbou. Diskutujeme o všetkých ich funkciách, rozdieloch, výhodách a nevýhodách – aby ste boli informovaní skôr, ako sa rozhodnete kúpiť si jedno z týchto zariadení.

Samsung Galaxy Fit and Fit E- Kompletná kontrola a porovnanie

Ak má byť jedno z vašich novoročných predsavzatí tento rok fit, obe spoločnosti Samsung Galaxy Fit a Samsung Galaxy Fit E vám môže pomôcť dosiahnuť vaše ciele. Aj keď sú v jednej rodine, majú veľa podobností a rozdielov. Obe zariadenia však môžu zabrať, pokiaľ ide o výkon, ale Fit E je viac o základných funkciách – o tom, že sa s nimi skutočne dobre pracuje, zatiaľ čo Galaxy Fit má viac funkcií navyše – s trochou príplatku.

Dizajn – dobrý, zlý a škaredý

Samsung Galaxy Fit

Napriek tomu, že toto nie je prvý krok spoločnosti Samsung v oblasti fitness zariadení, je to vôbec prvýkrát, čo udržali dizajn v konvenčnom prevedení. Niežeby to bolo zlé, obe zariadenia pôsobia esteticky a pôsobia na nich prémiovo, ale nie sú veľmi odlišné od ostatných fitness pásov v rovnakej cenovej kategórii. obrazovka má hornú úroveň skla, niečo iné podobné pásy nemajú. Ďalším príjemným prvkom je strieborný hliníkový okraj, ktorý mohol byť plastový. Štandardný zapínanie na hodinky nie je práve pohodlné. Aby ste získali presné srdcové čítanie, musíte ho mať poriadne utiahnuté a na konci budete mať krásne známky. Mali by ste vedieť, že každú stranu remienka je možné vymeniť, takže ak nie ste spokojní, môžete sa poobzerať po pohodlnejších náhradách.

Samsung Galaxy Fit a Fit E recenzia - získajte tvar! 2

Samsung Galaxy Fit E.

Vzhľadom na cenové rozpätie, o ktorom hovoríme, je to veľmi dobre vyrobené zariadenie. Cítite sa oveľa lepšie, ako by ste čakali za to, čo miniete. Môžete zabudnúť, že ho máte na sebe, aj keď ste ho mali dlho na sebe. Zariadenie je určite trochu objemné, ale nevyzerá to zle. Popruh je veľmi praktický – naozaj ľahko sa zapína a odopína. Máš 3 možnosti, pokiaľ ide o popruh: buď čierny, biely alebo žltý, ak sa cítite odvážny. Celkovo sme videli horšie vyzerajúce fitness pásy za vyššie ceny ako Samsung Galaxy Fit E, čo je pekná vec.

2. Displej

Samsung Galaxy Fit

00,95 palca (alebo 2.4 cm) 120 x 240 OLED Ručne nastaviteľný jas Farebná dotyková obrazovka

Samsung Galaxy Fit a Fit E recenzia - získajte tvar! 3Galaxy Fit displej

Napriek tomu, že nemá snímač okolitého svetla, môžete jas prispôsobiť manuálne, vydrží aj tie najslnečnejšie dni, takže si môžete byť istí, že vás nesklame. Navyše, ak si chcete prispôsobiť vzhľad svojich hodiniek, v aplikácii máte k dispozícii veľa možností. Môžete zvýrazniť rôzne informácie, napríklad počasie, počet krokov atď. Ak chcete prechádzať medzi stránkami funkcií, stačí potiahnuť prstom doľava alebo doprava – sú ľahko dostupné.

Samsung Galaxy Fit E.

00,75 palca (alebo 1.9 cm) 64 x 128 PMOLED Žiadny dotykový displej Monochromatický

Displej nie je dotykový, ale môžete naň ťuknúť, aby ste mohli prechádzať stránkami funkcií. Obrazovka sa však rozsvieti, keď zdvihnete zápästie – čo je šikovná funkcia. Obrazovka je monochromatická a rozlíšenie je dostatočne nízke na to, aby sa dali počítať pixely, ale úprimne, toto nás veľmi neobťažovalo. Poskytuje vám všetky potrebné informácie, obrázky sú jasné – čo viac si od fitness pásky v tejto cenovej kategórii priať?

3. Sledovanie kondície a výkon

Samsung Galaxy Fit

Sledovanie behu, plávania a cyklistiky Žiadna odolnosť voči vode GPS5 ATM

Je nám ľúto, že to bolo sklamaním. Výkon, ktorý z tohto zariadenia získate, je prijateľný iba v nižšej cenovej kategórii. Pretože nie je k dispozícii žiadny čip GPS, nielenže nemôžete mapovať svoje bežecké alebo cyklistické trasy, ale presnosť vzdialenosti je ďaleko. Zaznamenáva iba asi 75-80% vzdialenosti, čo je … v tejto cenovej kategórii neprijateľné. Keďže je však tento rozdiel konzistentný, dúfajme, že ho možno vyriešiť aktualizáciou systému. Okrem toho existujú problémy aj so sledovaním srdca – niekedy sa počíta dvakrát, čo vedie k nesprávnym meraniam.

Samsung Galaxy Fit a Fit E recenzia - získajte tvar! 4

Samsung Galaxy Fit E.

Dokáže sledovať približne 90 rôznych aktivít5 ATM odolnosť voči vodeVäčšinou presná

Na rozdiel od drahšieho brata, Galaxy Fit E bol celkom uspokojivý – vzhľadom na jeho cenové rozpätie. Aj keď má pri počítaní vašich krokov mierne oneskorenie, je väčšinou presný v porovnaní s inými zariadeniami a aplikáciami, ktoré robia to isté. Je to rovnaké ako pri monitorovaní srdca, je väčšinou presné, ale zobrazuje vám iba údery za minútu, takže ide iba o vedecké informácie. Vzhľadom na to, koľko za zariadenie zaplatíte, nás však Fit E. veľmi zaujalo.

4. Vlastnosti

Samsung Galaxy Fit

Zobrazuje upozornenia z vášho telefónu Sledovanie stresu Sledovanie spánku

The Galaxy Fit obsahuje niekoľko ďalších šikovných funkcií, ako je sledovanie stresu. Nerobí to však len sledovanie, pretože neexistujú žiadne dychové cvičenia ako v iných pásmach. Navyše vám môže zobrazovať upozornenia z vášho telefónu, takže môžete vidieť svoje prichádzajúce hovory alebo si čítať správy priamo na svojom fitness páse. Dodáva sa tiež s NFC, ale na jedno použitie sa nabíja, pretože zariadenie nepodporuje Samsung Pay.

Samsung Galaxy Fit a Fit E recenzia - získajte tvar! 5

Samsung Galaxy Fit E.

Protokolovanie spánkuPotreby 2 aplikácie

Ak niekedy existovala fitness páska ideálna na monitorovanie spánku, je to táto – jednoducho preto, že je taká ľahká a pohodlná, že ju počas spánku nebudete cítiť. Pokiaľ ide o presnosť, aspoň pokiaľ ide o zaznamenávanie hodín, väčšinu času to bolo správne. Pokiaľ ide o detaily, ako napríklad ťažký spánok, nečakajte zázraky. Pokúša sa zaznamenať niektoré informácie, ale nedokázali sme povedať, či sú správne alebo nie. Navyše, ak nemáte smartphone Samsung, budete potrebovať 2 aplikácie na používanie fitness pásu, ale ich používanie je intuitívne a jednoduché, takže sme v tom nevnímali až také nepríjemnosti.

5. Životnosť batérie a nabíjanie

Samsung Galaxy Fit

Bezdrôtové nabíjanie 120mAh batéria7 alebo 8 oficiálna životnosť batérie niekoľko dní

Ako pri každom inom fitness páse, jeho výdrž batérie závisí od toho, ako ho používate a koľko funkcií neustále kontrolujete. Senzory tohto zariadenia však na svoju funkciu takmer nevyužívajú žiadnu energiu, takže sa v zásade všetko zobrazuje na obrazovke. Spoločnosť Samsung napriek tomu tvrdí, že s „nízkym výkonom“ môže batéria vydržať dokonca až 11 dní.

Samsung Galaxy Fit E.

Týždeň batérie bez zapnutých upozornení Žiadny indikátor batérie 70 mAh batéria

Ako by ste za túto cenu očakávali, neexistuje žiadne bezdrôtové nabíjanie a v balení dostanete ešte jednu podivne vyzerajúcu nabíjačku (bez adaptéra). Ale to je v poriadku. Čo sa týka výdrže batérie, aj keď nie je k dispozícii žiadny indikátor na palube, aj keď na maximum tlačíte všetko, čo toto zariadenie má, stále by ste mali dostať aspoň 3 alebo 4 dní používania na jedno nabitie, čo je prijateľné.

Časté otázky

Aký je rozdiel medzi Galaxy Fit and Fit E?

The Galaxy Aplikácia Fit má ďalšie ďalšie funkcie, napríklad sledovanie stresu. Stručne povedané, Fit E má iba nevyhnutné prvky, zatiaľ čo Galaxy Fit má veľa pekných extra funkcií, ktoré sa môžu hodiť.

Môžete plávať s Galaxy Fit E?

Oba Samsung Galaxy Fit a Fit E sú vodotesné až do 5 ATM, takže áno!

Má Samsung Galaxy Fit track spánok?

Oba prístroje sledujú všetky denné aktivity, vrátane spánku.

Získajte zariadenia!

Samsung Galaxy Fit a Fit E recenzia - získajte tvar! 6Samsung Galaxy Fit
tlačidlo nákupu amazon
Samsung Galaxy Fit a Fit E recenzia - získajte tvar! 7Samsung Galaxy Fit E.
tlačidlo nákupu amazon

Samsung Galaxy Fit and Fit E – Najľahší spôsob, ako sa dostať do formy?

The Galaxy Fit zariadenia sú skvelé na monitorovanie aktivity a pomáhajú vám dostať sa do najlepšej podoby života – dúfame, že s informáciami, ktoré sme vám poskytli v tejto recenzii, ste sa rozhodli, či spoločnosť Samsung Galaxy Fit alebo Fit E je to pravé zariadenie pre vás a vaše ciele!

Aké boli teda vaše skúsenosti? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Odporúčaný obrázok