Samsung Galaxy Ekonomický A71: kde ho kúpiť za najlepšiu cenu

Samsung Galaxy Ekonomický A71: kde ho kúpiť za najlepšiu cenu

Vždy pôsobivý ako starý model, nový Samsung Galaxy A71 je teraz k dispozícii na adrese Amazon, Chcete tento smartphone získať za najlepšiu cenu? Kórejský smartphone je jedným z najlepších na celom trhu. Krátko po oficiálnej prezentácii Galaxy A71 bol okamžite zaradený medzi najpredávanejšie smartphones na Amazon,

na Amazon nájsť Samsung Galaxy A71 za najlepšiu cenu

Pozrime sa, aké sú vlastnosti tohto veľkolepého Samsungu Galaxy A71 za najnižšiu cenu. Samsung Galaxy A71 ponúka pomerne zaujímavý list údajov. Spoločnosť Samsung bola oficiálne oznámená koncom roka 2019 Galaxy A71 bol odvtedy k dispozícii v Taliansku.

s Galaxy Kórejská spoločnosť A71 sa naďalej umiestňuje v pokročilom strednom výklenku s telefónom Android s vynikajúcou hodnotou za peniaze. Nižšie vidíte, ako a kde kúpiť Galaxy A71 za najlepšiu cenu.

Na tomto stredne vysokej úrovni TOP nájdeme veľkú obrazovku od 6,7 Palec hore s rozlíšením Full HD +, podporovaný procesor Qualcomm Snapdragon 730 6 GB RAM s úložnou kapacitou 128 GB ktoré je možné rozšíriť pomocou micro SD karty.

Fotografická časť je zabezpečená štvornásobným fotografickým snímačom s hlavným modulom 64 MP, ultra širokouhlým objektívom s rozlíšením 12 MP, ako aj makro senzorom a TOF pre 5 MP každý. Batéria s kapacitou 4500 mAh je kompatibilná s rýchlym nabíjaním 25 W.

Samsung Galaxy Ekonomický A71: kde ho kúpiť za najlepšiu cenu 1

Nakoniec je tu port USB Type-C, zásuvka od 3,5 mm a NFC, technológia Bluetooth 5,0, Wifi 5 (802.11ac). Všetko funguje s Androidom 10 s prekrytím používateľského rozhrania Samsung One 2,0,

Samsung Galaxy A71 je skutočným vývojom svojho predchodcu, Galaxy A70. Smartfón je preto výkonnejší, väčší a ponúka lepšiu autonómiu a rozvinutejšiu fotografickú zložku. Samsung Galaxy A71 používa systém Android 10 s používateľským rozhraním Samsung One UI2.0, Galaxy A70 je v súčasnosti podporovaný produktom Android Pie.

Ak sa chystáte kúpiť Samsung Galaxy A71 za vôbec najnižšiu cenu, potom si pozrite našu najlepšiu ponuku nižšie.

Naša najlepšia cena: