Samsung Galaxy Celkové zobrazenie M52 5G na vykreslenie …

Ako to robia rendery Galaxy M52 5G hľadá útočníka Ishan Agarwal cez MySmartPrice. De acordo com as imagens, o telefone terá um acabamento routeiro semelhante ao Galaxy F62. Všetky cesty, ktoré sú súčasťou jednoduchého smartfónu.

O Galaxy M52 5G sériový alebo veľký smartphone zo série Galaxy M da Samsung para o mercado. Ako špecifické špecifiká dokončíte, urobíte všetko, čo budete potrebovať. Hoje, ako rendruje do jedného úložného priestoru, ukazuje svoj vlastný dizajn, niektoré kombinuje jadrá.

Os rendery áno Galaxy M52 5G prezrite si útočníka Ishana Agarwal cez MySmartPrice. De acordo com as imagens, o telefone terá um acabamento routeiro semelhante ao Galaxy F62. Všetky cesty, ktoré sú súčasťou jednoduchého smartfónu.

Môžete si vybrať z nasledujúcich fotografií: Lokalizuje sa forma spojenia väčších faziet o Galaxy S20 FE. Všetky objemy a objemy potravín zahrnujú digitálny snímač, digitálne pripojenie a možnosť načítania SIM karty bez predného čelného snímača čelného fotoaparátu s nekonečným okrajom Infinity-O (centrálna perfúzia) ).

Nie sú k dispozícii žiadne špecifické údaje o konkrétnom prípade Galaxy M52 5G vai ter um ecrã Super AMOLED de 6,7 pochádzajú z 120 Hz a ochranného skla Corning Gorilla Glass 5. Disponibilita je väčšia ako jedna z čipových súprav Qualcomm Snapdragon 778Gjuntamente com 6GB/8GB de RAM e 128GB of armazenamento interno.

Spolu s kamerami je k dispozícii hlavný snímač s rozlíšením 64 MP a ultraširokouhlý s rozlíšením 12 MP a so snímačom s rozlíšením 5 MP. Enquanto, que na frente, haverá um sensor de 32MP para selfies e chamadas de video.

Quanto ao software, o telefone virá com a Jedno používateľské rozhranie 3.1 základná verzia nie je podporovaná Android 11 pre sekciu Knox 3.7, Rýchlo Switch, Sugestões de Conteúdo. Ao contrário da maioria dos smartphones 5G de gama de entrada este terá 11 bandas 5G, mas só será enviado com car carregador de 15W. Rozmery sú 164 x 76 x 7 mm em dimensões e pesa 175g.

Para já, a Samsung ainda não anunciou oficialmente a data de lançamento do Galaxy M52 5G.

Formado em Informática / Multimédia trabalho há 10 anos em Logística no Ramo Automóvel. Tenho paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaćsniaena :aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:: Viciado em Smartphones e claro no AndroidGeek.pt