Samsung Galaxy Aktívny variant 2 filtrované farebné varianty

Samsung Galaxy Akt√≠vne hodiny 2 Uniknut√° farebn√° varianta na hodink√°ch nezobrazuje koŇĺen√Ĺ remienok.

reklama

SpolońćnosŇ• Samsung je pripraven√° na spustenie Galaxy Vyzerajte akt√≠vne 2 v 5 August Teraz, pred uveden√≠m na trh, sa tlańćov√© vykresńĺovacie pr√≠stroje zariaden√≠ objavili online port√°tiles zobrazen√©, odhańĺuj√ļce farebn√© vari√°cie hodiniek.

Tento √ļnik priŇ°iel DrŇĺiteńĺ syst√©mu Android Podńĺa spr√°vy bud√ļ smartwatches vydan√© v ruŇĺovej, modrej a Ň°edej farbe, ale ońćak√°va sa aj viac farebn√Ĺch variantov. Tento farebn√Ĺ variant s filtrom neukazuje na hodink√°ch koŇĺen√Ĺ remienok.

Doteraz vynechan√Ĺ obr√°zok mal ńćerven√© tlańćidlo okolo vyp√≠nańća, ńćo sa ońćak√°va pri variante LTE. Posledn√© zobrazenie vŇ°ak nezobrazuje ńćerven√Ĺ kr√ļŇĺok.

Potom je tu ńŹalŇ°√≠ √ļnik. Galaxy Vyzerajte akt√≠vne 2 Evan Blass, ktor√Ĺ poznamenal, Ňĺe smartwatches bud√ļ k dispoz√≠cii aj v ed√≠cii Under Armour, ktor√° bude pon√ļkan√° v ńćiernej farbe s ńćiernymi alebo Ň°ed√Ĺmi p√°sikmi.

Ňĺe Galaxy Akt√≠vne hodiny 2 √ödajne bude obsahovaŇ• displej Super AMOLED v Ň°tandardnom puzdre MIL-STD-810G a pon√ļka rozl√≠Ň°enie 360 ‚Äč‚Äčx 360 pixelov a ochranu Gorilla Glass DX +. Toto bude poh√°Ňąan√© Exynos 9110 SoC, ktor√Ĺ je origin√°lny Galaxy Akt√≠vne hodiny a Galaxy Sledovanie Smartwatch pr√≠de s 1.5 GB RAM vo variante LTE a 769 MB RAM pre samotn√Ĺ model Bluetooth, zatiańĺ ńćo obidve doplnia 4 GB √ļloŇĺn√©ho priestoru.

Ňĺe Galaxy Akt√≠vne hodiny 2 pr√≠de s modelom displeja 1,4 palca (44 mm) a 1,2 palce (40 mm), kaŇĺd√Ĺ s hmotnosŇ•ou 36 gramov a 31 gramov. Predch√°dzaj√ļce pozorovania odhalili, Ňĺe dotykov√Ĺ r√°m nie je tońćiace sa koleso, ktor√© umoŇĺn√≠ pouŇĺ√≠vateńĺom zmeniŇ• r√°m, aby sa pohyboval v pouŇĺ√≠vateńĺskom rozhran√≠, ńćo je alternat√≠va k pouŇĺ√≠vaniu dotykovej obrazovky.

Pokiańĺ ide o v√ĹdrŇĺ bat√©rie, akt√≠vne hodinky 2 Bude maŇ• 237 mAh a 340 mAh bat√©rie v modeloch WiFi a LTE. Hodinky sa tieŇĺ dod√°vaj√ļ s technol√≥giou Bluetooth 5,0 prv√Ĺkr√°t na inteligentn√Ĺch hodink√°ch, ktor√© pon√ļkaj√ļ Ň°tvorn√°sobok dosahu dostupn√©ho cez Bluetooth 4,2,