Samsung Galaxy A80, Samsung Galaxy Telef├│ny A6 (2018) za─Ź├şnaj├║ prij├şma┼ą aktualiz├ície pre Android 10: Spr├ívy

Samsung Galaxy A80 a Samsung Galaxy Telef├│ny A6 (2018) teraz ├║dajne dost├ívaj├║ nov├║ aktualiz├íciu One UI zalo┼żen├║ na syst├ęme Android 10. Dva telef├│ny tie┼ż dostan├║ nov├ę bezpe─Źnostn├ę z├íplaty spolu s telef├│nom Galaxy A6 (2018), ktor├í dost├íva najnov┼íie bezpe─Źnostn├ę aktualiz├ície z marca 2020, zatia─ż ─Źo Galaxy A80 dostane n├íplas┼ą z febru├íra 2020. Aktualiz├ícia syst├ęmu Android 10 prin├í┼ía temn├Ż re┼żim, nov├ę vylep┼íenia pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania, vylep┼íen├ę naviga─Źn├ę gest├í, bezpe─Źnej┼íie odomknutie tv├íre a ─Ćal┼íie vylep┼íenia. Spolo─Źnos┼ą Samsung predstavila Android 10 pre svoju vlajkov├║ lo─Ć Galaxy S├ęrie a Galaxy Note rad sk├┤r, a teraz za─Źala aktualiz├íciu jeho Galaxy S├ęria tie┼ż.

Samsung Galaxy Spolo─Źnos┼ą A80 t├║to aktualiz├íciu moment├ílne dost├íva vo Franc├║zsku, mala by sa v┼íak spusti┼ą v ─Ćal┼í├şch regi├│noch o nieko─żko t├Ż┼żd┼łov. Verzia firmv├ęru pre t├║to aktualiz├íciu je A805FXXU4BTC3 a prin├í┼ía bezpe─Źnostn├║ opravu z febru├íra 2020. Jedno pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie so syst├ęmom Android 10 2,0 Aktualiz├ícia prin├í┼ía aj aktualizovan├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, nov├ę ikony emod┼żi, digit├ílny blahobyt, nov├ę tapety, vylep┼íenia aplik├íci├ş pre fotoapar├íty a mo┼żnos┼ą zobrazenia ikony odtla─Źkov prstov po vypnut├ş obrazovky. Sammobile nahl├ísil spustenie aktualiz├ície.

Galaxy Oznamuje tie┼ż, ┼że A6 (2018) dost├íva aktualiz├íciu pre Android 10 vo Franc├║zsku. ─Äal┼íie trhy by sa mali za─Źa┼ą ─Źoskoro zav├ídza┼ą a franc├║zska verzia firmv├ęru je A600FNXXU5CTB9. T├íto aktualiz├ícia syst├ęmu Android 10 prin├í┼ía so sebou aj bezpe─Źnostn├║ opravu syst├ęmu Android z marca 2020. Ofici├ílny changelog nebol zdie─żan├Ż, ale Sammobile uv├ídza, ┼że t├íto aktualiz├ícia prin├í┼ía nov├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, naviga─Źn├ę gest├í a ─Ćal┼íie.

Obaja spolo─Źnosti Samsung Galaxy A80 a Samsung Galaxy Pou┼ż├şvatelia A6 (2018) vo Franc├║zsku m├┤┼żu aktualiz├íciu skontrolova┼ą manu├ílne v syst├ęme Windows XP Nastavenia> Aktualiz├ícia softv├ęru> Stiahnutie a in┼ítal├ícia. Odpor├║─Źa sa nain┼ítalova┼ą aktualiz├íciu pod siln├Żm pripojen├şm Wi-Fi a ke─Ć je telef├│n nabit├Ż.