Samsung Galaxy A70 za─Źne dost├íva┼ą aktualiz├ície pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania Android 10-Based One 2,0: Spr├íva

Samsung Galaxy Uv├ídza sa, ┼że model A70 za─Źal dost├íva┼ą aktualiz├ície pre syst├ęm Android 10. V s├║─Źasnosti u┼ż├şvatelia na Ukrajine dost├ívaj├║ t├║to aktualiz├íciu, ale o─Źak├íva sa, ┼że t├íto ponuka sa ─Źoskoro roz┼í├şri do ─Ćal┼í├şch oblast├ş. Spustenie syst├ęmu Android 10 pre Galaxy A70 prich├ídza po spolo─Źnosti Samsung Galaxy A30 a Samsung Galaxy A50 za─Źali dost├íva┼ą t├║ ist├║ aktualiz├íciu. Plus jeden re┼żimy pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania 2,0 Aktualiz├ícia spolo─Źnosti Samsung prin├í┼ía najnov┼íiu bezpe─Źnostn├║ opravu syst├ęmu Android vo febru├íri 2020. S├║─Źas┼ąou aktualiz├ície je aj tmav├Ż re┼żim v r├ímci cel├ęho syst├ęmu a najnov┼íia verzia firmv├ęru od spolo─Źnosti Samsung Galaxy Aktualiz├ícia A70 je A705FNXXU5BTB9.

TizenHelp hl├ísi, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung Galaxy A70 prij├şma aktualiz├íciu One UI 2,0 Na z├íklade Android 10 na Ukrajine. Verzia firmv├ęru, ako je uveden├ę, je A705FNXXU5BTB9 a ve─żkos┼ą aktualiz├ície je 2060 MB. Vzh─żadom na ve─żk├Ż objem sa odpor├║─Źa nain┼ítalova┼ą aktualiz├íciu prostredn├şctvom siln├ęho pripojenia Wi-Fi a po─Źas nab├şjania telef├│nu. Aktualiz├ícia je v priamom prenose a m├┤┼że trva┼ą nejak├Ż ─Źas, k├Żm ju dostan├║ v┼íetci pou┼ż├şvatelia. Pou┼ż├şvatelia to tie┼ż m├┤┼żu vysk├║┼ía┼ą manu├ílne Nastavenia> Aktualiz├ícia softv├ęru> Stiahnutie.

Spr├íva tie┼ż zdie─ża sn├şmku obrazovky s aktualiz├íciou, ktor├í prich├ídza na Ukrajinu Galaxy A70 a vid├şme, ┼że obsahuje bezpe─Źnostn├║ opravu z 10. febru├íra pre Android. T├íto aktualiz├ícia by mala prinies┼ą vylep┼íenia pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania, novej aplik├ície Digital Wellbeing a ─Ćal┼í├şch. Pod─ża pl├ínu zverejnen├ęho spolo─Źnos┼ąou Samsung u┼ż predt├Żm Galaxy A70 mal dosta┼ą t├║to aktualiz├íciu v apr├şli, ale zd├í sa, ┼że spolo─Źnos┼ą je v predstihu pred pl├ínovan├Żm term├şnom a roz┼íiruje ju mesiace pred pr├şs─żubom.