Samsung Galaxy A41 sa predviedla v sérii takmer oficiálnych omietok

Po uvedení Samsungu na trh Galaxy A51 a Galaxy Spoločnosť A71 už v decembri minulého roka pripravuje spoločnosť Samsung na uvedenie ďalšieho smartphonu série „A“ – Galaxy A41.

Samsung Galaxy A41 sa predviedla v sérii takmer oficiálnych omietok 1

S láskavým dovolením renomovaného leapera @onleaks, teraz sme konečne schopní urobiť prvý dojem o tomto pripravovanom telefóne zo série takmer oficiálnych interpretov.

Pre začiatok, Samsung Galaxy A41 bude používať displej Infinity-U pre svoj čelný panel s niektorými celkom zrejmými bočnými rámami. Hovorí sa, že displej sa bude merať okolo 6- uhlopriečka.

Samsung Galaxy A41 sa predviedla v sérii takmer oficiálnych omietok 2

Na druhej strane, Galaxy A41 bude pokračovať v športe obdĺžnikového kamerového modulu, v ktorom budú umiestnené celkom tri kamerové senzory spolu s LED bleskom. Verí sa, že hlavným lapačom zadnej kamery je snímač s rozlíšením 48 megapixelov. Pokiaľ ide o selfie fotoaparát, pravdepodobne ide o 25 megapixelový snímač.

Pretože v zariadení nie je žiaden snímač odtlačkov prstov namontovaný zozadu alebo na boku, je možné veriť, že Galaxy A41 bude obsahovať aj snímač odtlačkov prstov na displeji.

Očakáva sa, že pod kapotou bude zariadenie poháňané Helio P65 SoC MediaTek, ktoré bude spárované so 4 GB RAM. Hoci to nebolo potvrdené, ale zvesti naznačujú, že bude poháňaný a 3, 500 mAh batéria s 15 W rýchlym nabíjaním.

Na strane softvéru Samsung Galaxy A41 bude bežať na najnovšom One UI 2,0 založené na systéme Android 10. Očakáva sa, že zariadenie bude k dispozícii v dvoch modeloch s vnútorným úložným priestorom 64 GB a 128 GB.

Zdroj: @Onleaks | Pricebaba