Samsung: Galaxy A10 prichádza ako položka do rozpočtovej série

s Galaxy Séria A pokrýva základný a stredný trh spoločnosti Samsung. Kórea teraz oznamuje novú Galaxy A10s s veľkou obrazovkou 6,2 sú palce

<img src = "http://www.areamobile.de/img/00/02/44/76/10-galaxy-a10s_product_key-visual.jpg" alt = "Samsung: Galaxy A10 sú prítomné ako položky v rozpočtovom rade "onclick =" document.location = '/ images / 266858-original-the-galaxy-a10s-c-samsung'; "class =" pointer "data-fancyimg =" http: / /www.areamobile.de/img/00/02/44/76/10-galaxy-a10s_product_key-visual.jpg "data-subtitle ="

že Galaxy A10s | (c) Samsung

"/>

(c) Samsung


Ako už názov napovedá, toto je problém. Galaxy A10 pre normálnu aktualizáciu Galaxy A10 Predchodca sa objavil v roku 10.04 a s RRP 16,99,99 eur je najlacnejším smartfónom zo série A. Preto tu nemožno očakávať vynikajúce funkcie, ale získa mobilný telefón, ktorý je výhodný pre príležitostného používateľa. Nový Galaxy A10 spočiatku vyzerá veľmi podobne ako jeho predchodca, až na druhý pohľad sa zlepšuje na oko.

Teraz so snímačom odtlačkov prstov a snímačom hĺbky

Všetky podrobnosti o Galaxy A10s | (c) Samsung

Hlavný fotoaparát zostáva v rozlíšení 13 megapixelov, ale druhý snímač teraz odloží. Tento snímač hĺbky vám teraz umožňuje vylepšiť fotografie pomocou efektov bokeh. Aj snímač odtlačkov prstov je namontovaný na zadnej strane, čo je úplne preč Galaxy A10 Telefón smartphone sa dá otvoriť tvárou alebo odtlačkom prsta.

Vo vnútri je teraz nainštalovaný mierne rýchlejší osemjadrový SoC, z ktorého je každé pripojené štyri jadrá 2 GHz a 1,5 GHz Okrem toho sa kapacita batérie zvýšila na 40,000 mAh. Vďaka ekonomickému SoC a rozlíšeniu 720 x 10,540 pixelov je možné batériu používať najmenej jeden deň. 32 vnútorná pamäť GB môže sa rozšíriť cez microSD. Zariadenie bude k dispozícii v modrej, zelenej, čiernej a červenej farbe. Keď sa však predaj začal, stále to nebolo jasné. Spoločnosť Samsung doteraz neuviedla cenu tohto zariadenia. Predpokladáme však samotný AMDAL, ako už urobili. Galaxy Mať a10.

Viac o: snímač odtlačkov prstov

Zdroj: Samsung