Samsung by do novinky mohol namontovať BOE OLED displeje Galaxy…

displeje samsung boe

Ak by ste nevedeli, Samsung Display dodáva vysokokvalitné obrazovky pre spoločnosti ako Samsung, Apple a OnePlus. Teraz sa však ukazuje, že v niektorých svojich mobiloch by mohli použiť obrazovky od iných výrobcov. prečo? Pretože Samsung by mohol namontovať BOE OLED displeje do Galaxy S21.

BOE je čínsky výrobca, ktorý vyrába oveľa lacnejšie obrazovky ako Samsung Display. A teraz táto informácia prichádza hneď po tom, čo sa objavila fáma, že Huawei a Apple O tomto výrobcovi uvažujú pri niektorých svojich ďalších modeloch. Nezabúdajme, že Huawei už použil BOE ako výrobcu displeja na niektorých svojich telefónoch, napríklad P30 Pro.

BOE by mohla byť novým výrobcom niektorých obrazoviek Samsung

displeje boe

Podľa správy ZDNet je jedným z Galaxy S21 by mohol prísť s lacnejšou obrazovkou. Spoločnosť to zrejme zamýšľa použite obrazovky BOE pre najlacnejšie modely vášho Samsungu Galaxy S21. Samozrejme, treba si uvedomiť, že tieto panely nepodporujú obnovovaciu frekvenciu 120 Hz a natívne fungujú len s obnovovacou frekvenciou 90 Hz (aspoň tie známe).

Tento krok vyplýva z potreby Samsungu znížiť konečnú cenu smartphones, najmä tých vyzlečenejších modelov ako napr Galaxy S base alebo Lite. Buďte opatrní, vývoj je stále v počiatočnom štádiu, as správa len naznačuje veľký záujem Samsung Electronics o BOE OLED displeje.

s21

Toto rozhodnutie Samsungu poteší mnohých fanúšikov značky vo všetkých častiach sveta. robíš typrečo? Pretože nové telefóny prídu s dostupnejšími cenami, než aké majú dnes niektoré ich mobily. Samsung by týmto zaujímavým krokom nepochybne mohol osloviť nových používateľov.

a ty Chceli by ste a Galaxy S21 s obrazovkou BOE OLED?