Samsung Air Dresser: šatník, ktorý aktualizuje, dezinfikuje a žehlí…

Spoločnosť Samsung predstavila šatník, ktorý aktualizuje a vyžehlí vaše oblečenie, to znamená Samsung Air Dresser, nové zariadenie, ktoré sľubuje, že bude definitívnym riešením pre tých, ktorí nenávidia žehlenie a ktoré sa objavili počas ich konferencie na IFA 2019. Ostatní výrobcovia skúmali túto oblasť v posledných rokoch. Máme príklady ako Whirlpool Swash alebo LG Styler. Teraz sa zdá, že token presunul Samsung.

V skutočnosti to nie je nový koncept pre spoločnosť Samsung na veľtrhu IFA minulý rok a začal ukazovať prototypy. Teraz to však oficiálne predstavili na svojej konferencii a uviedli, že ju začnú uvádzať na trh v Európe. Doteraz samozrejme nehovorili o cene, ktorú bude mať.

Toto je šatník, ktorý čistí a žehlí vaše oblečenie – Samsung Air Dresser

Ako spoločnosť Samsung vysvetlila počas konferencie, keď do tohto skrinkového zariadenia vložíte oblečenie, položíte ho na vešiak zvaný Air Hangers. Na tieto odevy sa vzduchové trysky nanášajú najskôr pomocou Jet Air, závesy a dýzy sú navrhnuté tak, aby vytvorili vzduchový efekt, ktorý chladí odev.

Potom je na rade funkcia Jet Steam, čo sú parné trysky, pomocou ktorých sa odev jemne dezinfikuje, aby sa odstránili baktérie. Potom sušiaci systém tepelného čerpadla jemne vysuší odev pri nízkej teplote, aby nedošlo k jeho poškodeniu.

Zastrihávač Samsung Air

Samsung Air Dresser obsahuje aj dezodorizačné filtre na odstránenie zápachu z oblečenia a má dokonca aj prachový filter. Keď prúdy vzduchu a pary odstraňujú prach z oblečenia, tieto filtre vyčistia tie, ktoré sú zavesené vo vnútri skrine, takže oblečenie nevkladajú späť. Vďaka tomu všetkému vďaka dizajnu vešiakov a trysiek odev prechádza, aj keď je potrebné skontrolovať, či je odev efektívny, alebo či sú odstránené iba vrásky.

Táto myšlienka sa zdá byť jednoduchá, mať skrinku na zavesenie použitého oblečenia a potom si ju vyzdvihnúť a znova pripravená na použitie. Je to ako kombinovať parné umývacie stroje z niektorých práčok, ktoré už odstraňujú pachy a vrásky a pridávajú ich do naparovacích žehličiek, ktoré sa tiež predávajú v rovnakom produkte.

Pokiaľ ide o cenu a dátum odchodu, stále o tom nie je nič jasné. Spoločnosť Samsung trvala na tom, že sa chce stať štandardom starostlivosti o odevy, najmä jemných predmetov, a vďaka jeho dizajnu je krásnym a dekoratívnym zariadením. Ale neuviedli žiadny dátum ani dátum uvedenia na trh, len povedali, že dorazí do Európy.