Samsung a Apple Obe s├║ pripraven├ę na nab├şjanie z ko┼íov pre ─Ćal┼íie vydania telef├│nu – budete si musie┼ą k├║pi┼ą vlastn├ę

Spolo─Źnos┼ą Samsung ├║dajne pl├ínuje v bud├║com roku opusti┼ą bezplatn├ę nab├şja─Źky.

Tieto klebety prich├ídzaj├║ potom, ─Źo bolo nazna─Źen├ę to ist├ę Apple a iPhone 12.

Nie je bezprecedentn├ę, ┼że v├Żrobcovia pri nov├Żch telef├│noch prestan├║ rozd├íva┼ą bezplatn├ę pr├şslu┼íenstvo.

K├│rejsk├í publik├ícia ET News ozn├ímila, ┼że Samsung zva┼żuje opustenie bezplatn├Żch nab├şja─Źiek do bud├║ceho roka.

Spr├íva uv├ídza, ┼że ponechanie nab├şja─Źiek z krabice s nov├Żmi telef├│nmi by mohlo spolo─Źnosti u┼íetri┼ą peniaze vzh─żadom na rast├║ce n├íklady v d├┤sledku technol├│gie 5G.

Dlho Samsung a Apple Fan├║┼íikovia pravdepodobne u┼ż maj├║ nieko─żko nab├şja─Źiek le┼żiacich po predch├ídzaj├║cich n├íkupoch telef├│nov.

T├şto technologick├ş giganti by preto mohli tie┼ż tvrdi┼ą, ┼że obmedzia prebyto─Źn├ę v├Żrobky a obaly, ktor├ę ─żudia mo┼żno nechc├║ alebo nepotrebuj├║.

Ak s├║ v┼íak zvesti pravdiv├ę, nie je to dobr├í spr├íva pre t├Żch, ktor├ş e┼íte nevlastnia vhodn├║ nab├şja─Źku a potom by si ju museli k├║pi┼ą.

R├Żchla nab├şja─Źka Samsung m├┤┼że st├í┼ą pribli┼żne 19,99 libry.

K├║pa Apple nap├íjac├ş adapt├ęr a k├íbel USB v├ís m├┤┼żu vr├íti┼ą okolo 40 libier/40 dol├írov a viac.

Minul├Ż mesiac, d├┤veryhodn├ę Apple odhalil to analytik Ming-Chi Kuo, ktor├Ż pravidelne zverej┼łuje pl├íny kalifornskej firmy dlho predt├Żm, ako s├║ zverejnen├ę Apple by sa mohlo vzda┼ą konceptu bezplatnej nab├şja─Źky.

Navrhol Kuo Apple zbavuje sa pr├şslu┼íenstva, aby mohlo udr┼ża┼ą cenu zariadenia iPhone 12 na n├şzkej ├║rovni.

Uva┼żuje sa, ┼że kalifornsk├í spolo─Źnos┼ą chce doda┼ą mobil za podobn├║ cenu ako iPhone 11, ktor├Ż sa pred├íval za 729 libier / 699 dol├írov.

Povesti nazna─Źuj├║, ┼że by sa mohli zbavi┼ą aj bezplatn├Żch sl├║chadiel.

Na ofici├ílne inform├ície od spolo─Źnost├ş Samsung a Apple ne┼ż sa nie─Źo z toho potvrd├ş.

Po┼żiadali sme oboch technologick├Żch gigantov o vyjadrenie.

Samsung Galaxy S20 je vybaven├Ż trojit├Żm kamerov├Żm syst├ęmom a 100 -n├ísobn├Żm digit├ílnym ÔÇ×vesm├şrnymÔÇť pribl├ş┼żen├şm

V ─Ćal┼í├şch spr├ívach ├║dajne unikli fotografie ─Ćal┼íieho smartf├│nu Samsung online nieko─żko t├Ż┼żd┼łov pred ofici├ílnym vydan├şm mobilu.

IPhone 12 by mohol by┼ą v├┤bec najten┼í├ş v─Ćaka novej technol├│gii obrazovky.

A, Apple v├ím teraz umo┼żn├ş necha┼ą si ÔÇ×ofici├ílneÔÇť opravy vykona┼ą v miestnych obchodoch – namiesto toho, aby v├ís n├║til ├şs┼ą do obchodu Apple Ulo┼żi┼ą.

Si Apple alebo fan├║┼íik Samsungu? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch …

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu