Safari in Messages v├ím umo┼ż┼łuje prehliada┼ą webov├ę str├ínky v samotnej aplik├ícii Messages

Safari in Messages v├ím umo┼ż┼łuje prehliada┼ą webov├ę str├ínky v samotnej aplik├ícii Messages 1

V telef├│ne iPhone odosielam a prij├şmam ve─ża odkazov z Internetu prostredn├şctvom aplik├ície Spr├ívy a jednu vec, ktorej nem├┤┼żem d├┤verova┼ą, je pou┼ż├şvate─żsk├í sk├║senos┼ą v tomto oh─żade: dotknutie sa odkazu ma vyhod├ş z aplik├ície Spr├ívy a Safari. Pre─Źo som nemohol Apple Sta─Ź├ş vytvori┼ą jednoduch├ę webov├ę rozhranie v aplik├ícii News, ako niektor├ş re┼ípektovan├ş extern├ş v├Żvoj├íri aplik├íci├ş robia vo svojich vlastn├Żch aplik├íci├ích?

Ak s├║hlas├şte s t├Żm, ┼że t├íto druh├í sk├║senos┼ą by bola ove─ża rozumnej┼íia, pravdepodobne sa v├ím bude p├í─Źi┼ą novo vydan├í bezplatn├í opravn├í v├Ązba s n├ízvom Jailbreak s n├ízvom Safari v spr├ívach od v├Żvoj├íra iOS Andrew Abosh. Ako u┼ż n├ízov napoved├í, t├íto oprava sp├┤sobuje nat├şvne na─Ź├ştanie webov├Żch odkazov do aplik├ície Messaging prostredn├şctvom vyhraden├ęho webov├ęho rozhrania bez toho, aby bolo potrebn├ę ich pren├í┼ía┼ą do aplik├ície Safari.

Ak nechcete pochopi┼ą, ─Źo m├íme na mysli, nech├íme animovan├Ż obr├ízok GIF ni┼ż┼íie:

Safari in Messages v├ím umo┼ż┼łuje prehliada┼ą webov├ę str├ínky v samotnej aplik├ícii Messages 2

Ako si v┼íimnete, ┼ąuknut├şm na odkaz na internet sa namiesto na─Ź├ştania webovej str├ínky otvor├ş nat├şvne rozhranie webov├ęho preh─żad├íva─Źa v aplik├ícii Spr├ívy, a preto na na─Ź├ştanie webovej str├ínky jednoducho stla─Źte tla─Źidlo Hotovo, tak┼że v ─żavom hornom rohu obrazovky jednoducho stla─Źte tla─Źidlo Hotovo. rozhranie pre n├ívrat do aplik├ície Spr├ívy.

Je rovnako ─żahk├ę klepn├║┼ą na naviga─Źn├Ż odkaz Spr├ívy v stavovom riadku v├í┼ího zariadenia bez ch├Żb, ale jedna vec, ktor├í skuto─Źne vylep┼íuje moje sk├║senosti s t├Żmto z├í┼żitkom, je, ┼że web zost├íva v prehliada─Źi Safari otvoren├Ż aj po n├ívrate do aplik├ície Spr├ívy. Safari v spr├ívach je sk├┤r ako ÔÇ×jedin├ŻÔÇť prehliada─Ź pre aplik├íciu Spr├ívy a ke─Ć budete hotov├ş, m├┤┼żete sa vr├íti┼ą do spr├ív bez toho, aby ste nechali kartu Safari otvoren├║, ktor├║ zatvor├şte nesk├┤r. Stru─Źne povedan├ę, oprava znamen├í men┼íie ├║silie z va┼íej strany.

Vyhraden├ę rozhranie webovej str├ínky obsahuje tla─Źidl├í na pribl├ş┼żenie, op├Ątovn├ę na─Ź├ştanie str├ínky, zdie─żanie str├ínky a pr├şpadne dokonca otvorenie webovej str├ínky v plnej verzii aplik├ície Safari. Rozhranie by malo vyzera┼ą dobre, ak ste predt├Żm otvorili odkazy v in├Żch aplik├íci├ích, napr├şklad v soci├ílnych aplik├íci├ích, kde m├┤┼żete klepnut├şm na odkazy na webov├ę str├ínky zobrazi┼ą zdie─żan├Ż obsah.

├Üprimne povedan├ę, skuto─Źnos┼ą Apple implementoval nie─Źo tak├ę v nat├şvnom syst├ęme iOS, vyzer├í to sk├┤r ako doh─żad ako ─Źoko─żvek in├ę a bolo by skvel├ę, keby spolo─Źnos┼ą mohla nat├şvne zahrn├║┼ą t├║to sk├║senos┼ą do bud├║cej verzie syst├ęmu iOS. Zatia─ż v┼íak t├íto ├║loha zostane obmedzen├í na v├Ąz┼łov.

Ak chcete vysk├║┼ía┼ą Safari v aplik├ícii Messaging a zisti┼ą, o ko─żko lep┼íie Zdie─żanie Apple m├┤┼żete pomocou aplik├ície Spr├ívy bezplatne s┼ąahova┼ą z ├║lo┼żiska Chariz prostredn├şctvom svojho preferovan├ęho spr├ívcu bal├şkov. Safari in Messages podporuje ├║tek z v├Ązenia pre iOS 13 a zariadenia s├║ otvoren├Żm zdrojom na webov├Żch str├ínkach v├Żvoj├írov GitHub.

Mysl├ş┼í si to Apple mali by ste implementova┼ą prehliadanie webu, napr├şklad Safari on Messages, nat├şvne na iOS? Diskutujte v sekcii ni┼ż┼íie.