Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

S ultrazvukovým čističom Xiaomi môžete dezinfikovať vaše príslušenstvo

xiaomi youpin ultrazvukové čistenie

Už od varovania Coronavírusu v Taliansku sa stále viac a viac ľudí znovu objavuje s ohľadom na ich hygienu. Malý závoj pozitivity, v ťažkej chvíli pre nás všetkých v krajine. Keď už hovoríme o hygiene, vedeli ste, že na platforme YouPin z Xiao a. bola spustená ultrazvukový čistič? Je to stroj schopný zabezpečiť hlbšie čistenie príslušenstva pre domácnosť.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ:
Xiaomi oslavuje obrovský predaj série Redmi Note

Tento prístroj Xiaomi vám umožňuje vyčistiť objekty pomocou ultrazvuku

Samozrejme to nie je absolútne anti-koronavírusová metóda, ale stále je to zariadenie, ktoré nám môže pomôcť udržiavať dom v čistote. Stačí ho vložiť dovnútra drobné predmety, ako sú perá, štetce, britvy, poháre, hodinky, mince, ale aj detské hračky a cumlíky pre deti aby boli sterilnejšie, Všetko sa deje skrz ultrazvuk, s frekvenciou 45 000 Hz: stačí do nej vložiť trochu vody a čakať 3 minút na dokončenie 360 ​​° čistenia.

Nádoba je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele 304 a ABS, s rozmermi 211 x 100.8 x 60.2 mm, pre hmotnosť 345 g. Tento spôsob čistenia je užitočný nielen pre prach, ale aj pre pachy, zvyšky odtlačkov prstov, olejové a oxidové vrstvy.


OllowNasledujte GizChinu Google News, kliknite na hviezdičku a pridajte nás medzi svoje obľúbené ⭐️.


Predchádzajúci článokXiaomi oslavuje obrovský predaj série Redmi Note S ultrazvukovým čističom Xiaomi môžete dezinfikovať vaše príslušenstvo 1

Vášnivý pre všetko, čo sa točí okolo sveta špičkových technológií, s osobitnou vášňou pre telefonovanie.
 Hudobník vo svojom voľnom čase.