S týmto jednoduchým trikom si môžete vypočuť svoje zvuky WhatsApp pred …

Zvuky WhatsApp

WhatsApp sa stal služby okamžitých správ najpoužívanejšie a najpopulárnejšie na celom svete. Tým, že máte toľko a toľko používateľov, pribúdajú triky, ktoré vám umožnia vyťažiť z aplikácie maximum.

A presne, chceme vám povedať o jednom z tých fantastických trikov pre WhatsApp. Je to tak, v tomto článku vám to ukážeme ako počúvať zvuky WhatsApp pred ich odoslaním.

Pred odoslaním si vypočujte hlasové poznámky WhatsApp

obnoviť odstránené zvuky z WhatsApp

WhatsApp je skutočná škatuľka prekvapení. A je to tým, že populárna aplikácia na odosielanie správ má úžasné funkcie. Jednou z nich je bezpochyby možnosť nahrávať a odosielať hlasové správy. Keď však zdieľate zvuk z WhatsApp, vo všeobecnosti nemáte čas si ho pred odoslaním vypočuť, pretože najbežnejšou vecou je, že po dokončení nahrávania stlačíte tlačidlo Odoslať.

Našťastie existuje spôsob zabrániť odosielaniu týchto zvukov bez toho, aby ste si ich predtým vypočuli. Stačí sa trochu pohrať so systémom aplikácie a jednoduchým, no účinným trikom to dokážete. V skutočnosti môže byť tento trik veľmi užitočný v prípadoch, keď napríklad prijmete hovor počas nahrávania hlasovej správy na WhatsApp. Týmto spôsobom ho aplikácia uloží, aby ste si ho mohli pred odoslaním prezrieť.

Ďalej krok za krokom podrobne popisujeme všetko, čo musíte urobiť, aby ste si vypočuli svoje audio a hlasové správy WhatsApp, pred ich odoslaním.

Ako počúvať svoje zvuky WhatsApp pred ich odoslaním

Ako počúvať zvuky Whatsapp pred ich odoslaním

Trik na to vypočujte si svoje audio a hlasové správy WhatsApp pred ich odoslaním Je to oveľa jednoduchšie, ako si pravdepodobne predstavujete. Jednoducho, musíte postupovať podľa nasledujúcich krokov:

  • Zadajte aplikáciu WhatsApp na vašom mobile so systémom Android.
  • Otvorí sa chat s kontaktom, ktorému chcete poslať zvuk.
  • Potom kliknite na ikona mikrofónu, v pravom dolnom rohu obrazovky na zaznamenanie správy.
  • Môžete tiež stlačiť ikonu mikrofónu a bez toho, aby ste ju uvoľnili, posúvajte prstom nahor, kým neuvidíte ikonu ikona visiaceho zámku. Takže môžete nahrávať zvuk bez toho, aby ste museli držať stlačenú ikonu.
  • Po dokončení nahrávania zvuku bez uvoľnenia tlačidla musíte ukončiť aplikáciu kliknutím na tlačidlo späť alebo tlačidlo prejdete do hlavnej ponuky (nezáleží na tom, ak ukončíte aplikáciu).
  • neskôr znova vstúpiť do chatu kde ste nahrali zvuk.
  • Tam môžete kliknúť na tlačidlo prehrávania na počúvanie nahraného zvuku.
  • Ak zvuk nie je taký, aký ste očakávali, môžete ho odstrániť kliknutím na ikona odpadkového koša a nahrajte nový.
  • V opačnom prípade jednoducho kliknite na tlačidlo odoslať.

Ako môžeš vidieť, je to mimoriadne ľahké vypočujte si svoje hlasové poznámky WhatsApp pred ich odoslaním. A najdôležitejšie je, že to môžete urobiť bez toho, aby ste sa museli uchýliť k aplikáciám tretích strán.

a ty Už ste si mohli vypočuť svoje zvuky WhatsApp pred ich odoslaním?

UPGRADE: WhatsApp bol aktualizovaný a teraz to už nie je potrebné.