S Pixel môžete vidieť v tme 4Predná kamera «Android :: Gadget Hacks

Byť schopný odomknúť váš Pixel 4 v tme so svojou IR kamerou je sama o sebe fantastická vlastnosť. Ak si však stiahnete konkrétnu aplikáciu pre fotoaparáty tretích strán, môžete skutočne vidieť zdroj infračervených kamier. Je to skutočné nočné videnie pre váš telefón a je úplne zadarmo na používanie.

Ak to chcete vyskúšať, stiahnite si HedgeCam 2 z Obchodu Play. Otvorte aplikáciu na hlavnej obrazovke a dvakrát klepnite na ikonu prepínača fotoaparátu, aby ste prešli na IR kameru. Všimnite si, že farby sa posunú do obráteného vzhľadu, čo znamená, že teraz môžete pomocou Pixel vidieť aj v tme 4,

S Pixel môžete vidieť v tme 4Predná kamera
S Pixel môžete vidieť v tme 4Predná kamera

(1) To je to, čo zvyčajne vidím pri pohľade dolu touto chodbou. Tma. (2) Teraz som povolil režim IR kamery. Veľa to pomáha, ale infračervené svetlo môže vidieť len tak ďaleko, pretože bolo určené na odomknutie tváre. Je to však dosť dobré na to, aby ste si boli vedomí svojho okolia.

Môžete tiež nasnímať fotografiu alebo nahrať video pomocou IR kamery. Aj keď nejde o režim fotoaparátu s vysokým rozlíšením (640 x 480), pre niektoré zaujímavé snímky bude stále rovnaký. Dokonca môžete naštartovať svojho lovca duchov, keď ste na tom!

S Pixel môžete vidieť v tme 4Predná kamera
S Pixel môžete vidieť v tme 4Predná kamera


Začnite svoju kariéru v odbore Motion Graphics pomocou Sprievodcu začiatočníkov pre gadget Hacks pre kurz After Effects

Kúp teraz za 199,99 dolárov>

Titulnú fotografiu a snímky obrazovky Stephen Perkins /