S Arlo m├┤┼żete kone─Źne vypn├║┼ą upozornenia z va┼íich kamier

Arlo sa dostal do pa─żby kv├┤li ohnut├ęmu uvedeniu kamery Ultra 4K, ale celkovo zost├íva spo─żahliv├Żm poskytovate─żom slu┼żieb v inteligentnom priestore pre bezpe─Źnostn├ę kamery – najm├Ą preto, ┼że jeho zariadenia spo─żahlivo funguj├║ na bat├ęri├ích, v─Ćaka ─Źomu s├║ v┼íestrannej┼íie ako ich k├íblov├ę k├íble n├íprotivky. Dlho vyh─żad├ívan├í funkcia si teraz na┼íla cestu do aplik├íci├ş spolo─Źnosti Arlo: Kone─Źne m├┤┼żete vypn├║┼ą upozornenia z va┼íich kamier.

Mo┼żno si pomysl├şte: Pre─Źo by som niekedy chcel pozastavi┼ą upozornenia zo svojej bezpe─Źnostnej kamery? Arlo (a n├í┼í vlastn├Ż Artem) v├ím m├┤┼że da┼ą nieko─żko d├┤vodov. Vo svojom dome m├┤┼żete ma┼ą ve─Źierok, do ktor├ęho hostia ─Źasto prich├ídzaj├║ a op├║┼í┼ąaj├║ va┼íu z├íhradu, a po ozn├ímen├ş spustia ozn├ímenie. Alebo mo┼żno pracujete na z├íhrade a znova a znova uvo─ż┼łujte fotoapar├ít.

Ak ste sa ─Źasto ocitli v t├Żchto situ├íci├ích, m├┤┼żete si odd├Żchnu┼ą pri poslednej aktualiz├ícii aplik├ície pre Android pre Android a prida┼ą t├║to funkciu. Pam├Ątajte, ┼że v├í┼í fotoapar├ít na─Ćalej zaznamen├íva pohyby po─Źas preru┼íenia spr├ívy, tak┼że st├íle m├íte preh─żad o tom, ─Źo sa stalo, mali by ste ho skontrolova┼ą.

Po aktualiz├ícii sa v nastaveniach aplik├ície zobraz├ş mo┼żnos┼ą Stlmi┼ą. M├┤┼żete si vybra┼ą ┼ítyri preddefinovan├ę ─Źasov├ę r├ímce: 30 min├║t, 1 hodina, 3 hodiny alebo 24 hod├şn – bohu┼żia─ż nem├┤┼żete nastavi┼ą vlastn├ę trvanie.

S Arlo m├┤┼żete kone─Źne vypn├║┼ą upozornenia z va┼íich kamier 1 S Arlo m├┤┼żete kone─Źne vypn├║┼ą upozornenia z va┼íich kamier 2 S Arlo m├┤┼żete kone─Źne vypn├║┼ą upozornenia z va┼íich kamier 3

Ako v┼żdy si m├┤┼żete aplik├íciu stiahnu┼ą z Obchodu Play pomocou miniaplik├ície uvedenej ni┼ż┼íie alebo priamo zo zrkadla APK, kde si m├┤┼żete by┼ą ist├ş, ┼że dost├ívate najnov┼íiu verziu.

Arlo Legacy

Arlo Legacy

Sk├║ste postupova┼ą