S Arlo môžete konečne vypnúť upozornenia z vašich kamier

Arlo sa dostal do paľby kvôli ohnutému uvedeniu kamery Ultra 4K, ale celkovo zostáva spoľahlivým poskytovateľom služieb v inteligentnom priestore pre bezpečnostné kamery – najmä preto, že jeho zariadenia spoľahlivo fungujú na batériách, vďaka čomu sú všestrannejšie ako ich káblové káble náprotivky. Dlho vyhľadávaná funkcia si teraz našla cestu do aplikácií spoločnosti Arlo: Konečne môžete vypnúť upozornenia z vašich kamier.

Možno si pomyslíte: Prečo by som niekedy chcel pozastaviť upozornenia zo svojej bezpečnostnej kamery? Arlo (a náš vlastný Artem) vám môže dať niekoľko dôvodov. Vo svojom dome môžete mať večierok, do ktorého hostia často prichádzajú a opúšťajú vašu záhradu, a po oznámení spustia oznámenie. Alebo možno pracujete na záhrade a znova a znova uvoľňujte fotoaparát.

Ak ste sa často ocitli v týchto situáciách, môžete si oddýchnuť pri poslednej aktualizácii aplikácie pre Android pre Android a pridať túto funkciu. Pamätajte, že váš fotoaparát naďalej zaznamenáva pohyby počas prerušenia správy, takže stále máte prehľad o tom, čo sa stalo, mali by ste ho skontrolovať.

Po aktualizácii sa v nastaveniach aplikácie zobrazí možnosť Stlmiť. Môžete si vybrať štyri preddefinované časové rámce: 30 minút, 1 hodina, 3 hodiny alebo 24 hodín – bohužiaľ nemôžete nastaviť vlastné trvanie.

S Arlo môžete konečne vypnúť upozornenia z vašich kamier 1 S Arlo môžete konečne vypnúť upozornenia z vašich kamier 2 S Arlo môžete konečne vypnúť upozornenia z vašich kamier 3

Ako vždy si môžete aplikáciu stiahnuť z Obchodu Play pomocou miniaplikácie uvedenej nižšie alebo priamo zo zrkadla APK, kde si môžete byť istí, že dostávate najnovšiu verziu.

Arlo Legacy

Arlo Legacy

Skúste postupovať