Rýchlosť OPPO SuperVOOC 65 W, ktorá sa zobrazuje na videu

Ako sme už tento týždeň povedali, oficiálne predstavenie OPPO Reno Ace sa uskutoční v októbri. Toto je nový model v rade mobilných telefónov tohto čínskeho výrobcu. Aj keď tento model vyniká predovšetkým detailami, pretože bude využívať záťaž značky SuperVOOC 65W. Toto bude najrýchlejší nabíjací mobilný telefón na trhu.

Pokiaľ ide o toto zaťaženie, sú známe podrobnosti o SuperVOOC 65W Tento týždeň, ale teraz došlo k úniku videa, kde vidíme viac o tom, ako to funguje. Zaťaženie, ktoré nepochybne prevyšuje svojich konkurentov a bude jednou z funkcií hviezdy OPPO Reno Ace.

OPPO Reno Ace dorazí s kapacitou batérie 40,000 mAh. Vďaka použitiu SuperVOOC 65W je to možné Nabite celú batériu za menej ako 30 minút. Bremeno času, ktoré dnes iné značky nezodpovedajú, čo tento model bezpochyby zviditeľní.

OPPO Reno Ace 65w!
30 minút 100% 4000 mAh pic.twitter.com/5WRBM33N0W

– Ľadový vesmír (@ UniverseIce) 17. september 2019

Presnejšie povedané, na dosiahnutie 100% potrebuje telefón 25 minút a 30 minút na úplné nabitie. Preto za pol hodiny bude možné túto batériu úplne nabiť. To je niečo, čo zvyšuje rýchle načítanie súčasnej značky. Dôležitý krok.

SuperVOOC 65W bude na mobilných zariadeniach funkciou hviezd, Samotná značka to oznámila v tej istej prezentácii plagátov, ktorú chcú zvýrazniť, najmä tento rýchly poplatok, ktorý príde na zariadenie. Pokiaľ ide o ďalšie špecifikácie OPPO Reno Ace, nič nevieme.

Ale musíme počkať niekoľko týždňov. z Bude doručené 10. októbra oficiálne na udalosti v Číne. Dozvieme sa všetko o OPPO Reno Ace s rýchlym SuperVOOC 65W.