Rýchle nabíjanie ep. 12: Návrh Motorola Edge, iPhone 12 a LG Velvet

Tento týždeň s rýchlou dodávkou, Dom Preston, Macworld Editor David Cena„A špeciálna hosťka Evilina Galli z M3 hovorí o najväčších správach telefónu tento týždeň: spustenie spoločnosti Motorola Edge, uniknutý dizajn iPhone 12 a záhadný LG Velvet.

Spoločnosti Motorola Edge a Edge Plus boli v priebehu rokov prvými technologickými gigantickými vlajkovými telefónmi a majú špecifikácie, ktoré dokážu, že si zaslúžia meno – sú však spotrebitelia pripravení znova povedať Hello Moto? Medzitým máme prvý skutočný pohľad na dizajn série iPhone 12 s menšími zárezmi a plochými krivkami. Spoločnosť LG prechádza vlastným redizajnom, keď predstavuje model LG Velvet, ktorý by mal byť začiatkom celého ducha nového dizajnu pre kórejskú továreň.

Môžete ich všetky sledovať vo videu uvedenom vyššie alebo zamieriť priamo na YouTube Ak ju chcete zobraziť (a ak chcete, prihláste sa na odber!).

Ak radšej počúvate než sledujete, dajte epizóde počúvanie v prehrávači nižšie alebo sa prihláste na odber rýchleho nabíjania na Spotify alebo Apple Podcasty.

Máte nejaké nápady, pripomienky alebo otázky, na ktoré by ste chceli, aby sme v prezentácii odpovedali? Povedzte nám niečo o Twitter Alebo v sekcii komentárov k YouTube, Chceme poznať vaše myšlienky, takže neprídete.