Rybárske hry pre Android nie sú také relaxačné ako skutočné veci

Všetci chceme opustiť uponáhľaný život a vydať sa na šesť mesiacov na rybačku. Nanešťastie pre nás nie sme všetci miliardári, ktorí si to môžu dovoliť. Počas obedňajších prestávok však môžeme chodiť na malé rybárske výlety s najlepšími rybárskymi hrami pre Android.

Rybárske hry pre Android zvyčajne hrám vtedy, keď si ľudia dajú v kancelárii prestávku na dym. Sám nefajčím, ale rýchle hranie hier je terapeutické ako dobrý dym. Hry v zozname nie sú také pomalé, ako by som si želal, ale napriek tomu poskytujú vynikajúci zážitok.

Budem úprimný, tieto hry však nedokážu zachytiť pocit plavby na lodi v izolácii otvoreného oceánu. Radšej lovím sám s myšlienkami a studeným nápojom v ruke. Tieto hry, aj keď sú zábavné, nezachytia tieto pokojné pocity. Na rýchly úspech vo vodách si so sebou beriem aj najlepšie rybárske aplikácie.

Poznámka: Fantastické rybárske hry pre Android boli testované na Samsungu Galaxy Smartfón Note III. Aplikácie počas testovania fungovali dobre. Niektoré aplikácie vyžadujú na správnu funkciu aktívne internetové pripojenie.

1. Fishing Mania 3D

Rybárske hry pre Android nie sú také relaxačné ako skutočné veci 2

Fishing Mania 3D ponúka stovky rôznych druhov rýb, na ktoré sa môžete navíjať. Najlepšie je; svoje akvárium môžete naplniť trofejami, ktoré zachytíte.

Hra má niekoľko skutočne krásnych miest vybraných z celého sveta. Fishing Mania 3D je dodávaná s pestrofarebnou 3D grafikou.

Hra vám tiež ponúka viac ako 90 kombinácií rybárskych potrieb. Existuje 50 plus misií, ktoré preveria vaše rybárske schopnosti.

Bezplatná verzia

2. Poďme na ryby: Športový rybolov

Rybárske hry pre Android nie sú také relaxačné ako skutočné veci 3

Druhou položkou v zozname najlepších rybárskych hier pre Android je simulátor. Aj keď to nie je to pravé, hra sa tomuto zážitku veľmi približuje. Existuje množstvo funkcií a faktorov, ktoré vám môžu pomôcť pri chytaní rýb, ktoré chcete.

Grafika je svieža a poskytuje ponorenie v dobrej kvalite. Existuje viac ako 40 jedinečných miest, kde si môžete zaloviť. Vďaka vizuálu je hru veľmi možné znova prehrať. V hre je aj viac ako 400 druhov rýb. Od obrovských veľrýb po malé chmúrne ryby je možné chytiť množstvo rýb.

Bezplatná verzia

3. Ace Fishing: Wild Catch

Rybárske hry pre Android nie sú také relaxačné ako skutočné veci 4

Ak hľadáte akčnú rybársku hru pre Android, potom má Ace Fishing eso v rukáve. Táto hra má jedny z najlepšie vyzerajúcich západov slnka, aké som kedy v hre s Androidom videl, a preto sa dá ľahko zaradiť do zoznamu najlepšie vyzerajúcich hier pre Android.

Hra má dobre optimalizovaný fyzikálny engine, ktorý môže udržať akciu založenú na realite. Rybárske prúty je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali vášmu osobnému vkusu.

Hra je tiež ľahko dostupná pre nových hráčov vďaka jednoduchému ovládaniu jedným dotykom. Trvá to len okolo 3 sekúnd na spustenie akcie.

Bezplatná verzia

4. Rybársky denník

Rybárske hry pre Android nie sú také relaxačné ako skutočné veci 5

Táto hra je pre malé deti, ktoré potrebujú dobrú bezplatnú rybársku hru pre Android. Hra nie je pre tých, ktorí hľadajú realistický zážitok z rybolovu. Je to jednoduchá hra, v ktorej musíte chytať ryby a uchovávať ich vo svojom rybom denníku.

Zdá sa to rozumné, ale spôsob, akým ich chytíte, je miesto, kde sa hra hodí. Existujú 9 rôzne delá, ktoré poskytujú rôzny výkon a rýchlosť. Môžete dokonca hodiť bombu a chytiť tonu rýb, čo je v skutočnom živote akési nezákonné a kruté.

Bezplatná verzia

Záver

Zoznam najlepších rybárskych hier pre Android obsahuje rybársku hru pre každý vkus. Ak máte radi poloimulačné hry, v zozname je aplikácia číslo jeden. Druhý je takmer úplnou simuláciou. Ak hľadáte rýchlu bezplatnú rybársku hru pre Android, existuje niekoľko hier, ktoré tiež patria do tejto kategórie.

Raz som spadol do jazera a pokúšal som sa chytiť rybu, ktorá sa ukázala byť zhodenou kapotou auta.

Porozprávajte sa so mnou o rybárskych dobrodružstvách, ktoré ste zažili, či už vo virtuálnom alebo skutočnom živote.

Rád by som počul od rybárskych majstrov v nižšie uvedených komentároch.