RusVPN znamen├í bezpe─Źn├ę surfovanie a online nakupovanie

Internet je v na┼íom ka┼żdodennom ┼żivote tak pevne zakorenen├Ż, ┼że mnoho pou┼ż├şvate─żov dnes h─żad├í inform├ície v sieti a nakupuje v internetov├Żch obchodoch. To plat├ş aj pre po─żnohospod├írov, ktor├ş si ─Źasto objedn├ívaj├║ sadivov├Ż materi├íl, hnojiv├í alebo zariadenie s dod├ívkou.

Online n├íkupy vy┼żaduj├║ zadanie osobn├Żch ├║dajov a inform├íci├ş o bankovej karte. Aby ste sa nestali obe┼ąou poru┼íovate─żov, mus├şte sa pok├║si┼ą ─Źo najviac chr├íni┼ą svoje platobn├ę ├║daje. RusVPN v├ím s t├Żm pom├┤┼że.

Ak├ę s├║ v├Żhody pou┼ż├şvania siete VPN?

VPN je ┼ípeci├ílne roz┼í├şrenie prehliada─Źa alebo mobiln├í aplik├ícia, ktor├í ┼íifruje prenos a skr├Żva svoju skuto─Źn├║ IP adresu. Napriek tomu, ┼że v┼íetky tieto produkty maj├║ podobn├ę funkcie, nie v┼íetky zais┼ąuj├║ ├║pln├║ anonymitu.

V tomto zmysle RusVPN priaznivo vynik├í. Umo┼ż┼łuje v├ím:

  1. Z├şskajte pr├şstup k blokovan├ęmu obsahu: v niektor├Żch krajin├ích st├íle funguje cenz├║ra obmedzuj├║ca pr├şstup k ur─Źit├Żm webov├Żm zdrojom. VPN v├ím pom├┤┼że ob├şs┼ą toto blokovanie.
  2. Skry┼ą a zmeni┼ą IP: pri prip├íjan├ş siete VPN pou┼ż├şvate─ż vyberie krajinu umiestnenia servera. V d├┤sledku toho sa zmen├ş aj adresa IP a ned├í sa sledova┼ą.
  3. ┼áifrova┼ą ├║daje: v┼íetka n├ív┼ítevnos┼ą pou┼ż├şvate─żov sa pren├í┼ía zabezpe─Źen├Żmi kan├ílmi. Poskytovatelia alebo tretie strany to nevidia, tak┼że v┼íetky osobn├ę inform├ície zost├ívaj├║ anonymn├ę.

RusVPN je mo┼żn├ę nain┼ítalova┼ą na stoln├ę po─Ź├şta─Źe, prenosn├ę po─Ź├şta─Źe a mobiln├ę zariadenia. M├í tie┼ż platen├║ a bezplatn├║ verziu. Je medzi nimi minim├ílny rozdiel – po─Źet kraj├şn, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii na pripojenie. Bezplatn├í verzia poskytuje iba 5 kraj├şn a v platen├Żch sa ich po─Źet zv├Ż┼íi na 50 a ich zoznam sa neust├íle roz┼íiruje.

Okam┼żit├í ochrana prehliada─Źa pre po─Ź├şta─Źe a prenosn├ę po─Ź├şta─Źe

Roz┼í├şrenia prehliada─Źa v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą chr├íni┼ą va┼íe osobn├ę ├║daje a prenos z po─Ź├şta─Źa. S├║ k dispoz├şcii pre v┼íetky popul├írne opera─Źn├ę syst├ęmy, ako napr Windows, Mac a Linux.

Produkt je v s├║─Źasnej dobe k dispoz├şcii pre dva prehliada─Źe – Mozilla Firefox a Google Chrome. Pozrime sa podrobnej┼íie na funkcie t├Żchto roz┼í├şren├ş.

Roz┼í├şrenie VPN pre prehliada─Ź Google Chrome

Roz┼í├şrenie RusVPN pre Chrome je pova┼żovan├ę za jedno z najbezpe─Źnej┼í├şch proxy serverov VPN pre tento prehliada─Ź.

Jeho inštalácia netrvá dlho:

  1. Mus├şte ├şs┼ą do obchodu Google Chrome a stiahnu┼ą si roz┼í├şrenie.
  2. Nain┼ítaluje sa automaticky do panela prehliada─Źa, pou┼ż├şvate─ż nemus├ş vykon├íva┼ą ┼żiadne ─Ćal┼íie akcie.
  3. Na hornom banneri sa zobrazuje ikona VPN. Kliknite na ┼łu, vyberte krajinu pripojenia a kliknite na tla─Źidlo.

Potom m├┤┼żete ├║plne bezpe─Źne surfova┼ą po internete bez ob├ív o bezpe─Źnos┼ą svojich d├ít.

VPN pre Mozilla Firefox

Roz┼í├şrenie RusVPN pre Mozilla Firefox je nain┼ítalovan├ę rovnak├Żm sp├┤sobom, iba s t├Żm rozdielom, ┼że si ho mus├şte stiahnu┼ą z doplnkov Firefoxu.

Pri s┼ąahovan├ş roz┼í├şrenia je lep┼íie okam┼żite zaplati┼ą predplatn├ę, najm├Ą ak pou┼ż├şvate─ż ─Źasto nakupuje alebo prev├ídza peniaze online. Pri platbe za ro─Źn├ę predplatn├ę bude celkov├í ─Źiastka $ 40,99 za mesiac. M├┤┼żete si tie┼ż k├║pi┼ą a 3-ro─Źn├ę predplatn├ę ($ 20,99 mesa─Źne). T├ş, ktor├ş z ─Źasu na ─Źas potrebuj├║ iba ┼íifrovanie ├║dajov, m├┤┼żu vyu┼żi┼ą mesa─Źn├ę predplatn├ę za 11,08 dol├íra.

Aplik├ície pre mobiln├ę zariadenia

Nie ka┼żd├Ż m├í stoln├Ż po─Ź├şta─Ź alebo prenosn├Ż po─Ź├şta─Ź, ale mnoho ─żud├ş realizuje platby prostredn├şctvom mobiln├ęho internetu. Pripojenie k verejnej Wi-Fi sieti je pln├ę kr├íde┼że identity. Tomu pom├┤┼żu zabr├íni┼ą aplik├ície RusVPN pre mobiln├ę zariadenia.

VPN pre Android

Aby ste ochr├ínili svoje ├║daje v glob├ílnej sieti, skryli svoju skuto─Źn├║ IP adresu a ┼íifrovali prenos, mus├şte si do svojich mobiln├Żch zariaden├ş stiahnu┼ą RusVPN pre mobiln├ę aplik├ície pre Android.

In┼ítal├ícia je ve─żmi jednoduch├í:

  1. Mus├şte ├şs┼ą na trh Google Play a stiahnu┼ą aplik├íciu.
  2. Po stiahnut├ş sa in┼ítal├ícia automaticky dokon─Ź├ş.
  3. Pou┼ż├şvate─żovi sta─Ź├ş spusti┼ą aplik├íciu a vybra┼ą krajinu, ku ktorej sa chce pripoji┼ą.

Mimochodom, hne─Ć po prvom pou┼żit├ş z├şskate bezplatn├║ sk├║┼íobn├║ dobu 7 dni. Potom m├┤┼żete bu─Ć pou┼żi┼ą bezplatn├║ verziu, alebo si k├║pi┼ą platen├║.

Aplikácia pre IOS

App Store m├í aj mobiln├║ aplik├íciu RusVPN pre iOS. Jeho s┼ąahovanie sa vykon├íva rovnak├Żm sp├┤sobom ako pre produkt Android.

Po in┼ítal├ícii dostane u┼ż├şvate─ż vysokokvalitn├ę ┼íifrovanie ├║dajov a m├┤┼że ─żubovo─żne meni┼ą IP, pri─Źom si vyber├í servery po celom svete. R├Żchlos┼ą internetov├ęho pripojenia zost├íva rovnak├í.

─Äal┼íie inform├ície o v├Żhod├ích a funkci├ích pou┼ż├şvania RusVPN m├┤┼żete z├şska┼ą sledovan├şm kr├ítkeho videa.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2YIsJhV