Runescape 3: Zarábanie peňazí s prekliatou energiou

Prekliata energia je zdroj veštenia, ktorý je možné získať iba v Divočine. S rizikom však prichádza odmena! Na vyšších úrovniach veštenia tu dokážete zarobiť viac ako 8 miliónov za hodinu. Aj bez vyšších úrovní a bonusov môžete ľahko zarobiť 4 milióny+ za hodinu s relatívne nízkymi požiadavkami.

Alternatívne, namiesto toho, aby ste mleli a zarobili peniaze v Runescape, si môžete kúpiť Runescape Gold. So skvelými cenami, okamžitým doručením a 24/247 Podpora LiveChat, predaj Divica je vždy k dispozícii.

Čo je to prekliata energia?

Prekliata energia, zhromaždená prostredníctvom veštenia, je druhom božskej energie. Zdrojom Prekliatej energie sú zakliate pramienky, ktoré sa nachádzajú v blízkosti sopky Wilderness. S Cursed Energy sa nedá obchodovať na Grand Exchange, ale je možné obchodovať s inými hráčmi. Vďaka tomu má fixnú hodnotu 500 mincí.

V Divočine má Prekliata energia dva efekty na hráča, ktorý ho nosí vo svojom inventári. Prvá je, že sa nebudú môcť teleportovať z Divočiny, zatiaľ čo budú držať Prekliatu energiu. Druhý efekt je, že na vás môže ktokoľvek v Divočine zaútočiť bez ohľadu na úrovne alebo jedno/viacsmerný boj. Pri nosení Prekliatej energie sa však vo vašej postave nič vizuálne nemení, takže ostatní hráči o vás nevedia, že držíte Prekliatu energiu, pokiaľ vás nevideli zbierať alebo sa na vás bez ohľadu na to pokúsili zaútočiť.

Prekliatu energiu je možné na príslušných úrovniach premeniť na iné, obchodovateľné energie.

Premena prekliatej energie

Prekliatu energiu je možné premeniť na ktorúkoľvek z 12 obchodovateľných božských energií, ktoré je možné získať. Každý vyžaduje rovnakú úroveň, ako by získal túto energiu sám. Napríklad na premenu Zakliatej energie na Žiarivú energiu budete potrebovať veštenie na úrovni 95, rovnako ako by ste zvyčajne zbierali Žeravú energiu. Starú alebo rodovú energiu nemôžete vytvoriť z prekliatej energie.

Prekliata energia sa vždy transformuje v pomere 100: 150. Napríklad premena 1 000 prekliatej energie na žiarivú energiu by mala za následok 1 500 žiarivej energie.

Lektvary extrémnej veštby je možné použiť pri transformácii prekliatej energie na iné energie, čo má za následok, že žiarovková energia, ktorá zvyčajne vyžaduje veštenie na úrovni 95, je možné vytvárať až na úrovni 81 veštenia.

Odporúčania pre najlepšie výsledky

Prvým odporúčaním je veštenie na úrovni 95, ktoré vám umožní zbierať energiu najrýchlejšími rýchlosťami a mierami konverzie pamäte a prevádzať ju na žiarovku bez toho, aby ste museli využívať posilnenia.

Relikvia božskej konverzie, vyžadujúca 98 archeológií, výrazne zvyšuje vašu účinnosť pri zbere prekliatej energie. Ak máte v pláne zbierať Cursed Energy na dlhý čas ako svoj zdroj zarábania peňazí, určite sa oplatí investovať čas do 98 Archalogy do tohto odblokovania.

Na úrovni 81 Summoning môžete vyvolať Nightpare Muspah. Jedná sa o veľmi užitočných známych pre tréning veštenia, pretože zvýšia počet spomienok a obohatených spomienok, ktoré dostanete, čo bude mať za následok oveľa viac nazbieranej energie.

Ak nemáte 81 vyvolávaní, potom bude prospešný aj ten najlepší známy z boja, ktorý môžete priniesť, pretože by to bolo užitočné, keby vás v Divočine napadli.

V Runescape bohužiaľ existuje veľa robotických účtov, ktoré chovajú metódy zarábania peňazí, ako je táto. Roboti Cursed Energy sú celkom bežní kvôli ľahkej ziskovosti na akejkoľvek úrovni veštenia. Vzhľadom na to, že sú často na nízkej úrovni, ak ste dokonca na úrovni bojového účtu na strednej úrovni, ich zabitie by malo byť jednoduché a nabiť váš zisk na hodinu. Mali by ste byť opatrní, samozrejme, pri lezení po divočine a pri otváraní sa PKing.

Prežitie v divočine

V Divočine nechcete príliš riskovať, obzvlášť pri metóde, pri ktorej sa nevyžaduje nič použiť. Chcete však prežiť. PKers sa vás často pokúšajú zbaviť vašej energie.

Odporúča sa nájsť lacné brnenie a priniesť si so sebou hojivé jedlo a teleport, ktorý funguje nad divočinou úrovne 30, napríklad šperky Dragonstone. To vám drasticky otvára možnosti úniku.

Napriek tomu, že by ste sa mohli pripraviť na boj so sebou a ubrániť sa priestupkom, riskovali by ste oveľa viac, pokiaľ ide o výstroj, a taktiež by ste spôsobili, že metóda bude menej účinná pri získavaní energie, pretože nebudete mať veľa zásob na zber. Zakliate spomienky.

Odblokovanie Wilderness Lodestone vyžaduje, aby ste tam bežali iba raz. To sa teleportuje do blízkosti sopky, čo vám umožní pohodlný návrat na miesto veštenia.

Užite si žatvu!

Okrem podivného hráča, ktorý sa vás pokúša napadnúť, je Cursed Energy celkom uvoľnenou metódou zarábania peňazí. Dávajte si pozor na biele bodky na minimape. Divočina je

nebezpečné, ale riziko stojí za to. Banujte často, aby ste si zaistili zisky, a užívajte si veštenie o veštení!

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3fHL1qN