Ruky vpred zapôsobí na Huawei MatePad Pro 5G

Ponúkame niekoľko modelov a tabletov Huawei, ktoré ponúkajú sériu MediaPad, ktorá ponúka veľké množstvo voľne dostupných tabletov a tabletov Huawei MatePad Pro 5G. Počet hlavných alebo 5G mobilných telefónov Huawei MatePad Pro 5G, ktoré sú určené pre všetky hlavné, hlavné a hlavné destilačné destičky, obsahujú jednu alebo dve hlavné tablety, ale ponúkajú široký rozsah zobrazenia. bez rámčekov redukcie.

Huawei Mate Pad Pro 5G

Niektoré z týchto tried Huawei MatePad Pro môžu predstierať svoju prvú a najväčšiu možnú kapacitu pre hlavné tablety.

Vyberte si zo sortimentu tabletov Huawei, ktoré nájdete v sérii MediaPad, alebo si kúpte jednu z najobľúbenejších tabliet v tejto kategórii. Huawei MatePad Pro 5G, štandardne doplnený.

Počet hlavných alebo 5G mobilných telefónov Huawei MatePad Pro 5G, ktoré sú určené pre všetky hlavné, hlavné a hlavné destilačné destičky, obsahujú jednu alebo dve hlavné tablety, ale ponúkajú široký rozsah zobrazenia. bez rámčekov redukcie.

Všetky typy tabletov MatePad Pro majú jednu alebo viac základných verzií s rozlíšením 5G a sú vybavené špičkovým zariadením Huawei s podporou M-Pen s podporou 4096 ponorov, ktoré majú k dispozícii melódiu.

Špecifikácia:

O Huawei MatePad Pro 5G vem com 10,8 Rozlíšenie 2K QHD (2560 × 1600) a 289 PPI, rozlíšenie 990 megapixelov, konfigurácia videa 6 / 8 GB pamäte RAM a 128/ 256 GB pamäte RAM.

Jedna tableta obsahuje batériu s kapacitou 7250 mAh, ktorá obsahuje 40 W, kapacitu 15 W a kapacitu elektrickej energie, ktorá je k dispozícii pre všetky dostupné kapacity pre prenos energie. 75W.

Súvisiace články: Hodinky Huawei D monitorujú tlak a arteriálnu spodnú časť radu kolies.

O Huawei MatePad Pro 5G je vybavený príslušným vybavením a ponúka 13 MP f / 1.8 čelný fotoaparát s rozlíšením 8 MP f / 2.0.

Viac informácií o hudbe, čítaní a publikovaní nájdete v kine. 6.0 sintonizado pela Harmon Kardon.

Robte softvér, alebo MatePad Pro spúšťajte na EMUI 10 (Android 10) s podporou GPU Turbo 3 para ter melhor desempenho nos jogos.

Aléme disky, alebo MatePad Pro vybavené zariadeniami s inteligentným inteligentným procesorom, kompatibilným procesorom a technológiou Bluetooth a ďalšími funkciami. A M-Pen ec teclado sem fio serão vendidos separadamente.

O MatePad Pro, priemer 149 mm x 159 mm x 7,2 mm e pesa 460 g. Hlavné jadrá: Preto e Branco, e mais cores serão reveladas posteriormente, além de acessórios extras, onde se incluem capas.

Predávame a vyberáme Huawei MatePad Pro

O Huawei Mate Pad Pro máte k dispozícii portugalský model s veľkým počtom 6 GB pamäte RAM a 128 GB dostupnej pamäte a pripojenej Wi-Fi siete s hodnotou 549 €.