Rozšírte svoju sieť: Ste od všetkých šiestich v …

Ak ste už niekoľkokrát prešli vyššie uvedenými krokmi a už sa s tým cítite pohodlnejšie, teraz je čas ponoriť sa do „studenej“ hĺbky. Takže ste pripravení vystúpiť s niekým pri najbližšej príležitosti na vytváranie sietí, ktorú úplne nepoznáte, aby ste ju lepšie spoznali.

Ale čo povieš …? – Ako úspešne rozšíriť svoju sieť?

Áno, ste a vy neviete, čo povedať. Je pravdepodobné, že osoba na druhom konci tabuľky má rovnaký problém ako vy a pozeráte sa jeden na druhého. Pokiaľ nemáte čo do činenia so skúseným networkerom.

V prípade, že neviete, čo povedať, niektoré internetové úlohy často ponúkajú dobré riešenie. Na túto tému sa venujú celé blogy.

Tu sú tri zábavné a jednoduché úvodné riadky:

1 / Stále neviem, že je tu veľa ľudí, môžem sa predstaviť?

2 / Píšem článok o najlepších sieťových úvodných frázach. Počuli ste už dnes nejaké dobré príklady?

3 Čo si o tejto prezentácii myslíte práve teraz?

Sila siete druhej triedy: Ako úspešne rozvíjať svoju sieť?

Áno, ale nemám zaujímavú sieť a tiež s koľkými ľuďmi môžete nadviazať dobrý vzťah?

Titulná sieť nemusí byť veľká. Predovšetkým existuje vysoká pravdepodobnosť, že po niekoľkých rokoch sa niektorí ľudia vo vašej sieti ocitnú presne v lukratívnych pozíciách v spoločnosti, aby vám pomohli s týmto zamestnaním alebo prepojením, ktoré chcete dosiahnuť. Najväčší výkon je tiež vo vašej sieti druhého stupňa alebo novšej. Toto sú vzťahy, ku ktorým máte prístup prostredníctvom svojich priamych vzťahov. Prostredníctvom výskumu sociálni vedci zistili, že väčšina ľudí má okolo 250 až 600 kontaktov prvého stupňa (súkromných a obchodných). Niektorí z týchto ľudí tiež poznajú iných ľudí vo vašej sieti, ale predpokladajme, že sa prekrývajú 50% a obmedzená sieť 250 ľudí.

Jednoduchý výpočet poskytuje tento výsledok:

1. etapa: 250 kontaktov

2. stupeň: (50% z 250 =) 125 x 250 = 31 250 kontaktov.

3. stupeň: 125 x 31 250 = 390625 miliónov kontaktov.

Trochu viac výpočtovej sily a v šiestej etape získate vyššie číslo ako celková svetová populácia. Výraz; Tweet this „Ste iba šesť krokov od kohokoľvek na svete.“ sa týmto preukazuje.

Rozšírte svoju sieť: Ste od všetkých šiestich v ... 1

Udržujte svoju sieť: ako úspešne rozšíriť svoju sieť?

Ľudia, s ktorými sa stretnete na sieťovom podujatí, nebudú podľa definície vaši priatelia. Dôležité je, že udržiavate svoju sieť. Na tento účel existuje mnoho úžasných (bezplatných) nástrojov, ktoré vám pomôžu udržať interakciu.

Uložte svoje sieťové kontakty pomocou výkonných kľúčových slov, ktoré si musíte pamätať. Napríklad produkty, ktoré tieto vzťahy ponúkajú, vedomosti, ktoré máte alebo možno máte, s ktorými sa môžete spojiť. Ďalej si pri výmene vizitiek môžete zistiť, či je táto osoba aktívna na sociálnych médiách. Tu často zistíte, kedy sú narodeniny tejto osoby alebo kedy urobí ďalší krok vo svojej kariére. Zašlite úprimnú správu a komunikujte.

Poďme na to

Vytváranie sietí je vzrušujúce a neuveriteľne zábavné. Dajte mi vedieť, aké sú vaše skúsenosti so sieťami.

Neváhajte komentovať nižšie.