Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Roz┼í├şrte svoje vyh─żad├ívanie v hist├│rii vyh─żad├ívania pomocou syst├ęmu Essel

V┼íetci pou┼ż├şvatelia internetu nav┼ítevuj├║ desiatky str├ínok denne bez toho, aby si to v┼íimli, tak┼że by pre nich bolo ┼ąa┼żk├ę si ich o jeden de┼ł nesk├┤r pam├Ąta┼ą. To vyvolalo prirodzen├║ potrebu ma┼ą mechanizmus, ktor├Ż im umo┼żn├ş ich r├Żchle vyh─żad├ívanie a preto m├íme hist├│riu surfovania. Napr├şklad ke─Ć sa obr├ítime na prehliada─Ź Chrome, zobraz├ş sa zoznam v chronologickom porad├ş v┼íetk├Żch va┼íich n├ív┼ítev a dokonca aj vyh─żad├ívacie pole. Tieto n├ístroje sa ─żahko pou┼ż├şvaj├║, ale v praxi budete pravdepodobne potrebova┼ą omnoho viac.

Preto chceme predstavi┼ą doplnok Essel, doplnok pre prehliada─Ź Chrome, ktor├Ż poskytne ove─ża viac energie vyh─żad├ívac├şm syst├ęmom v hist├│rii syst├ęmu, tak┼że m├┤┼żete ─żahko n├íjs┼ą h─żadan├║ str├ínku bez toho, aby ste si museli pam├Ąta┼ą konkr├ętne meno alebo adresu.

N├íjdite, ─Źo chcete vo svojom pr├şbehu

Roz┼í├şrte svoje vyh─żad├ívanie v hist├│rii vyh─żad├ívania pomocou syst├ęmu Essel 1

Ak chcete n├íjs┼ą web prehliada─Źa Chrome, ktor├Ż ste nav┼ít├şvili pred t├Ż┼żd┼łom, a nem├┤┼żete si spomen├║┼ą na jeho n├ízov ani na konkr├ętnu ─Źas┼ą, ktor├║ prehliadate, mus├şte svoje z├íznamy hist├│rie skontrolova┼ą jeden po druhom. To je to, ─Źo m├íme na mysli, ke─Ć hovor├şme, ┼że ke─Ć budeme h─żada┼ą v hist├│rii, potrebujeme omnoho viac mo┼żnost├ş, a preto prich├ídza Essel. Pomocou tohto roz┼í├şrenia m├┤┼żete n├íjs┼ą h─żadan├║ str├ínku s najmen┼í├şm n├íznakom, ┼że m├íte.

Roz┼í├şrte svoje vyh─żad├ívanie v hist├│rii vyh─żad├ívania pomocou syst├ęmu Essel 2

Pri in┼ítal├ícii doplnku do prehliada─Źa sta─Ź├ş klikn├║┼ą na ikonu a zobrazi┼ą mal├ę okno s hist├│riou a vyh─żad├ívac├şm po─żom. Tento n├ístroj vynik├í jeho schopnos┼ąou n├íjs┼ą h─żadan├║ str├ínku pomocou k─ż├║─Źov, ako je dom├ęna, n├ízov str├ínky a dokonca aj jej obsah. Ak si teda pam├Ąt├íte v├Żraz, ktor├Ż sa nach├ídza v ─Źl├ínku, ktor├Ż ste si pre─Ź├ştali, doplnok m├┤┼że n├íjs┼ą web v sekund├ích.

Podobne, ak ste to otvorili ako s├║bor PDF alebo dokument, ktor├Ż ste otvorili v cloudovej slu┼żbe, Essel m├í mo┼żnos┼ą okam┼żite n├íjs┼ą adresu. Ak chcete proces ur├Żchli┼ą, m├┤┼żete tie┼ż aktivova┼ą vyh─żad├ívanie stla─Źen├şm kombin├ície Ctlr + Shift + E a okam┼żite m├┤┼żete n├íjs┼ą h─żadan├║ str├ínku.

Ak ju chcete zn├ş┼żi┼ą, kliknite na tento odkaz,