Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Rozpoznajte votrelcov vo vašej sieti Wi-Fi pomocou systému Android pomocou skenera RedBox

Sieť WiFi je pravdepodobne jedným z vývoja, ktorý nám priniesol najväčšie výhody a výhody ako používatelia. Možnosť vypustenia káblov je veľa, nehovoriac o tom, že je možné, že naše prepojíme smartphones nie úplne závisieť od mobilnej siete. Má to však limit, ktorý sa zvyčajne zaznamená, keď sa sieť spomalí, pretože je pripojených veľa zariadení. To nás vedie k tomu, aby sme boli vždy opatrní, aby sme do smerovača nedostali votrelcov, ktorí majú osoh bez povolenia siete.

V tomto zmysle chceme predstaviť aplikáciu pre Android, ktorá vám umožní neustále sledovať a dokonca vedieť, či sa niekto pripája bez povolenia. Volá sa RedBox a spolu s ním môžete sledovať vstup každého votrelca.

Vyhnite sa votrelcom v sieti WiFi zo systému Android

Rozpoznajte votrelcov vo vašej sieti Wi-Fi pomocou systému Android pomocou skenera RedBox 1

Mechanizmus, ktorý ponúka RedBox Scanner, je veľmi podobný mechanizmu správcov sietí, ku ktorým máme prístup Windows, V tomto zmysle je aplikácia zodpovedná za vykonanie kontroly siete, ku ktorej sa pripájate, aby sa rozpoznali všetky pripojené zariadenia. Z toho môžete definovať všetky svoje zariadenia a potom zostať v strehu a posielať oznámenia v prípade, že dôjde k pripojeniu ďalšieho zariadenia.

Je potrebné poznamenať, že žiadosť je bezplatná a ak ju chcete získať, stačí sledovať odkaz na konci tohto článku.

Rozpoznajte votrelcov vo vašej sieti Wi-Fi pomocou systému Android pomocou skenera RedBox 2

Po nainštalovaní aplikácie do smartfónu skontrolujte, či sa zobrazuje hlavná obrazovka 4 možnosti: sieťové skenovanie, sieťové nástroje, detektor votrelcov a pomoc. Ak chcete proces začať, vyberte možnosť Detektor votrelcov a potom sa dotknite tlačidla Nový detektor. Týmto sa preverí celá sieť a keď sa uvedú pripojené zariadenia, je potrebné zistiť, ktoré z nich sú autorizované.

Na základe týchto informácií bude aplikácia pokračovať v monitorovaní siete a ak sa zobrazí pripojenie iného zariadenia, bude vám okamžite zaslané upozornenie. Týmto spôsobom môžete chrániť svoju sieť pred votrelcami a zabrániť spomaleniu vášho pripojenia.

Ak ho chcete stiahnuť, kliknite na tento odkaz.