R├┤zne aplik├ície, vr├ítane technol├│gie Snapchat, v├Ą─Ź┼íina negat├şvnych negat├şvnych dopadov na ┼żiadny cloud Google

V├Ą─Ź┼íina probl├ęmov spojen├Żch s cloudom slu┼żby Google Cloud je do─Źasn├í, ─Źo m├í ve─żk├Ż v├Żznam pre v┼íetky s├║visiace aplik├ície, vr├ítane Pokemon GO, Snapchat a Spotify. V├Ą─Ź┼íina probl├ęmov s rozl├ş┼íen├şm 13:19 PDT, 45 min├║t pred odoslan├şm potvrdila spolo─Źnos┼ą Google, ktor├í potvrdila, ┼że existuje ve─ża probl├ęmov. O gigante das pesquisas diz que vai dirzir uma investiga├ž├úo e fornecer├í uma an├ílise do que aconteceu quando a investiga├ž├úo estiver conclu├şda.

Do─Źasne preru┼íte ─Źinnos┼ą detektora doln├ęho n├írazn├şka a vr├í┼ąte sa do aplik├ície Snapchat de 7 ods. 16,309 em poucos minutos. Rapidamente, isso caiu ao mesmo tempo em que o problema com o Google Cloud fori Resolution. Viac inform├íci├ş n├íjdete na str├ínke s odkazom na obr├ízok Pokemon GO e Spotify ┼żiadny detektor p├íperia.

Inform├ície o stave cloudovej slu┼żby Google Cloud maj├║ ve─żk├Ż v├Żznam, alebo maj├║ ve─żk├Ż v├Żznam pre v┼íetky dostupn├ę slu┼żby. M├í to ve─żk├Ż v├Żznam pre pokra─Źovanie a ─Ćal┼íie apanharsk├ę alguny Pokemon enquanto ouve a sua lista de reprodu├ž├úo Pokemon NEPOU┼Ż├ŹVAJTE Spotify.

Pr├şslu┼íenstvo: Huawei 6G: lan├žamento em 2030, pr├şprava na rok 2017 a dlh├ę obdobie.

Fonte: Google, DownDetector