Rozkošný domov v1.6,1 [MOD, Unlimited Money]

Láska je to najlepšie, čo si ľudia môžu navzájom dať v živote. Okrem toho už bolo veľa hier s témou lásky spustených už predtým a dostalo pozornosť mnohých hráčov. Dnes by sme vám radi predstavili zaujímavú hru od vývojára HyperBeard s názvom Adorable Home. Toto je momentálne trendová hra. V hre si zahráte skvelý príbeh o svojom každodennom živote so svojím miláčikom a mačkou menom Snow. Hráči začínajú svoj život v novej krajine stavbou nového domu. V tomto príspevku vám poskytneme všetky informácie o hre a poskytneme odkaz na stiahnutie zdarma. Pripojte sa k nám a prezrite si to hneď teraz!

Atraktívne hry

Na začiatku hry Adorable Home si hráči začnú vyberať postavu a spoločníka, ktorý s vami bude počas hry chodiť. Svoje postavy pomenujete a spolu sa presťahujete do nového domu. Hráči tu začnú nový život so všetkým, čo si môžete kúpiť s láskou. Hlavnou úlohou hráča je vyvinúť milostný príbeh a postaviť celý dom. Zakaždým, keď prejavíte náklonnosť na svojho spoločníka a mačku, môžete získať srdcia (herná mena). Zhromažďujete srdcia, aby ste si kúpili veci pre svoj domov a svojho miláčika. Okrem toho musíte vyzdobiť rôzne časti domu atraktívnymi predmetmi a preukázať svoju lásku k osobe, ktorú milujete.

Stiahnite si Adorable Home Mod Apk pre Android

Zostavte si svoj domov

Rozkošný dom je veľký dom s mnohými rôznymi časťami, ako je obývacia izba, záhrada, spálňa a kúpeľňa. Každá izba bude mať veľa rôznych predmetov. Hráči musia tieto veci kúpiť, aby mohli slúžiť svojmu životu a vyzdobiť dom. Môžu navštíviť obchod a kúpiť si rôzne predmety pre domácnosť. Existujú tisíce rôznych objektov s rôznymi krásnymi úrovňami. Čím luxusnejšia položka je, tým drahšia bude, takže pred začatím nakupovania musíte nazhromaždiť peniaze.

Láska a bohatstvo

V Adorable Home je láska jediná vec, ktorú môžete priniesť každému. To je jediná mena v tejto hre. Existuje vo forme sŕdc, vďaka čomu je hra viac rozkošná. Hráči musia vykonávať iba každodenné úlohy, ako je starostlivosť o mačku, varenie pre milenca … potom môžete získať viac sŕdc. Okrem toho tiež zbierate veľa sŕdc absolvovaním rôznych misií a úspechov v hre. Budete bohatší, ak budete mať viac lásky k druhým.

Stiahnite si Adorable Home Mod Apk pre Android

Zaujímavý dizajn

Adorable Home je na rozdiel od mnohých milostných hier, ktoré ste hrali predtým. Pri navrhovaní a tvarovaní hier to má iný smer. Uvidíte postavy nakreslené rustikálnymi a príležitostnými obrázkami. Priestor hry sú tiež obrázky zostavené a takmer žiadny pohyb. Počas hry budete sledovať príbeh čítaním rozhovorov s postavami, ktoré sa objavia na obrazovke. Kontext hry sa bude tiež priebežne meniť podľa výberu hráča na rôznych miestach v dome. Rozkošný domov bude vyzerať skôr ako klasická hra ako moderná hra.

záver

Celkovo je Adorable Home zaujímavou simuláciou života. Hráči môžu zažiť veľa zaujímavých a neočakávaných vecí. Adorable Home je tiež vhodný pre všetkých hráčov, ktorí potrebujú zábavu a relaxáciu. V tomto článku prinášame upravenú verziu hry s názvom Adorable Home Mod Apk. Poskytne vám neobmedzené peniaze, aby ste mohli slobodne nakupovať a vyzdobiť dom. Čitatelia si môžu hru zadarmo stiahnuť pomocou odkazu nižšie. Vďaka a bavte sa!

Stiahni teraz