Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Rozhovor Tetsuya Nomura nám dáva väčší prehľad do Final Fantasy 7 prerobiť

Rozhovor Tetsuya Nomura nám dáva väčší prehľad do Final Fantasy 7 prerobiť 1

Do Final Fantasy je stále okolo mesiaca 7 Remake vyjde, ale to neznamená, že ľudia stále dožadujú detailov. Keďže dnes ráno vyšlo krátke demo, aby sme sa mohli obzrieť, je tu aj rozhovor Tetsuya Nomura, kde sa hovorí o zmenách vykonaných v hre.

Konečná predstava 7 je produktom svojej doby vo všetkých smeroch, ktoré je možné vziať nielen z hľadiska písania a hrania, ale aj z hľadiska veku. Zatiaľ čo Final Fantasy 7 je považovaný za klasiku ľuďmi, ktorí tu boli, keď sa prvýkrát predstavil, odvtedy uplynulo dvadsať rokov.

Podľa rozhovoru s Tetsuya Nomura je súčasťou dôvodu, že sa v hre tak veľa zmenilo, vrátane sveta, bojového systému a ešte viac, príťažlivosť nielen pre veteránov Final Fantasy, ale aj pre fanúšikov. pre nováčikov, ktorí by sa mohli dostať do série 7,

Jednou z najvýznamnejších zmien je bojový systém, ktorý je hybridom medzi časovaným bojovým systémom originálu a bojom v reálnom čase Final Fantasy 15. Spolu so zmenou hry sa však dev tím musel tiež ubezpečiť, že ostatné postavy nebudú odsunuté na bok, čím sa vytvorí mechanik meniaci charakter. Medzi nimi je aj dialóg v polovici boja.

Rozšírenie hry tiež umožňuje prehĺbenie rôznych postranných postáv, ako napríklad Jesse, Biggs a Wedge, traja pôvodní členovia AVALANCHE, ktorí zomrú na konci prvého deja hry. Napríklad Nomura hovorila o tom, že ide do domu Jesseho a stretne sa s rodičmi, aby jej dala väčšiu hĺbku.

Rozhovor s Tetsuya Nomura sa s ním uzavrel a hovoril, že je presvedčený, že všetok obsah v hre, ktorý by bol zhruba 40 hodín napriek tomu, že nikdy neopustil počiatočné mesto Midgar, by uspokojil všetkých.

Aj keď nevieme, či je to pravda alebo nie, Final Fantasy 7 Remake vyzerá úplne úžasne. Hra sa vydá 10. apríla výhradne pre Playstation 4,