Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Rozdelenie 2 Hity Štadióny na Budúci Týždeň, Bude Platforma je Prvý Crossplay s podporou Hry

Rozdelenie 2

Štadióny to dlho hlavné hra sucho bude koncom budúceho týždňa, keď Divízia 2 prichádza na Google cloud herné platformy. Znie to ako Ubisoft je ísť všetci von s tejto konverzie, ako to bude zahŕňať crossplay s PC (najprv pre Štadióny) a Prúdu Pripojte podporu, ktorá vám umožní zobraziť váš spoluhráči’ gameplay na jednej obrazovke. Okrem Divízie 2, Ubisoft bude tiež prináša Posádky 2 a Monopol na Štadióny v budúcnosti. Chlapec, ja som túži vidieť, aké sily cloud sa pre Monopolu!

Tu sú Google oficiálne popisy pre nadchádzajúce hry, Ubisoft:

Tom Clancy Rozdelenie 2 (Marec 17)

Tom Clancy Rozdelenie 2 plus jeho nový rozmach – Warlords New York – prichádzajú na Štadióny. Washington, D.C., je na pokraji zrútenia, a všetky aktívne Rozdelenie agentov sú potrebné zachrániť mesto pred je to príliš neskoro. Pripravte sa na návrat do Manhattan na intenzívny manhunt sundat rogue agent Aaron Keener. Obe cross-postup a cross-play s PC hráči budú k dispozícii na štarte.

Posádky 2 (Marec 25)

Trvať na Americkej motoristického športu scény, ako si prezrieť a ovládnuť pôdy, vzduchu a mora v Spojených Štátoch, v jednej z najviac vzrušujúce otvorené svety, kedy vytvorený v Posádky 2. S širokú škálu exotické autá, bicykle, lode a lietadlá z čoho vyberať, skúsenosti nespútanej vzrušenie a adrenalín-čerpanie vzrušenie z konkurenčných v rámci celej NÁS, ako si vyskúšať svoje zručnosti v širokom rozsahu vodičského disciplín. Sláva je tvoja vziať!

Monopol (Apríl 28)

Teraz si môžete vychutnať hru, ktorú poznajú a milujú na 3 unikátny 3D living dosky. Mesto žije a vyvíja, investovať do pôvabnej štvrti s silné, jedinečné osobnosti a sledovať ich prosperovať pred vašimi očami, ako budete postupovať! Hrať tak, ako chcete výberom jednej zo šiestich oficiálnych Dom Pravidiel zvolenej Monopol fanúšikov z celého sveta.

Samozrejme, Marca 20 tiež označuje vydanie Štadióny to najdôležitejšie uvoľnenie dátum – Doom Večný. Štadióny nedávno prekonal 500,000 nainštaluje, ale mohlo by sa začať stúpajúca smerom milióna budúci týždeň? Budeme sa vidieť.

Odoslať