Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Rozbitie iPhone je tiež nemožné pre to isté Apple

Nie je možné prečítať informácie o aktualizovanom iPhone, však Apple má „technickú schopnosť“ pomáhať vyšetrovateľom so staršími jednotkami. To predstavitelia spoločnosti oznámili sudcovi v Brooklyne v New Yorku. Togato požiadal spoločnosť, aby spolupracovala na získaní prístupu k zaistenému iPhone.

iphone sim pin hero

Odpoveď od Apple v skutočnosti to bol prístup k údajom z chráneného iPhone nemožné pre zariadenia, ktoré majú iOS 8 alebo vyššie, V skutočnosti od tejto verzie operačného systému systému produkty iOS integrovali úplnú kryptografickú ochranu, ktorú nie je možné obísť bez potrebného kódu.

Poďme hovoriť, druhý Apple90% z obehu. Pre všetkých ostatných Apple môže urobiť niečo, aby pomohol prokurátorom – našťastie zariadenie spadá do rúk sudcu medzi 10% nie je aktualizovaných. Spoločnosť však formálne požiadala, aby sa táto žiadosť nezrušila.

“Nútiť Apple Extrakcia údajov v tomto prípade môže ohroziť dôveru medzi nimi Apple a jej zákazníkmi a v podstate poškodzujú značku Apple„Napísali právnici za ukousané jablko.

O možnosti spáchania Applealebo iná spoločnosť, ktorá má extrahovať údaje zo zariadenia, má sudca James Orenstein určité pochybnosti, keďže kongres a ministerstvo zatiaľ nevydali konkrétne pravidlá týkajúce sa tejto veci – veľké high-tech spoločnosti sa snažia postaviť múr zabrániť prijatiu takého zákona. Sudca potom nerozhodol Apple reagoval na technickú uskutočniteľnosť ťažby, ktorá prišla minulé pondelok. Vyhlásenie sa teraz očakáva až do piatku.

Teraz však platí to, čo je relevantné šifrovanie použité Apple na ich zariadenia, čo ich robí obzvlášť odolnými voči možným zločincom, ako aj proti legitímnej žiadosti orgánov. že Apple jeho vyhlásenie pred sudcom robí vyhlásenie oveľa silnejším, a hoci nikdy nie je možné úplne vylúčiť prítomnosť zadných dverí vlády (aj keď o tom nie sú známe) Apple), táto udalosť potvrdí, čo Tim Cook (AD Apple).

„V mene používateľskej skúsenosti nebudeme robiť žiadne ústupky. Veríme, že oboje je možné získať. Veríme, že v modernom svete je šifrovanie povinné. Nedostatok zadných dverí je povinnosťou. Nemôžete mať zadné dvere, ktoré sú len pre dobrých ľudí. Každé zadné dvere sú dvere, ktoré môže bezbožný použiť. Nikto by nemal rozhodovať o súkromí alebo bezpečnosti. Mali by sme byť dosť inteligentní, aby sme dali obom. “

Čo nevyhnutne odkazuje na myšlienku súkromie, ktoré predajné miesto, to je aspekt, ktorý môže prinútiť spotrebiteľa rozhodnúť sa medzi jedným a druhým zariadením. Z tohto hľadiska vlastne Apple môže sa pochváliť niekoľkými ďalšími kartami ako Google, ktoré so systémom Android iba šetrne šifrujú šifrovanie.