Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Roundup: Päť Android hier, ktoré by si mali vyskúšať všetci

Ak ste na svojom telefóne s Androidom veľa nehrávali, tu je niekoľko titulov, ktoré vám pomôžu začať (áno, zrejme pre úvod nie je veľa) …

Replica Island je fantastická retro hra, ktorá vás bude baviť celé hodiny. Nie je k dispozícii iba pre všetky zariadenia so systémom Android 1,5 a vyššie, ale je tiež zadarmo.

Pri prechádzaní Androidom cez všetkých 40 úrovní musíte v strede ostrova nájsť záhadnú položku s názvom Zdroj chránenú všetkými druhmi podivných stvorení, ktoré musíte poraziť skôr, ako vás rokudou Corporation zasiahne!

Ovládacie prvky sú intuitívne a grafika vyzerá dobre.

Speed ​​Forge 3D zobrazuje 3D grafiku, ktorá sa doteraz na platforme zriedka zobrazuje, ponúka to, čo je pravdepodobne jedným z najlepších závodných zážitkov dostupných pre Android.

Prejdite si cestu 6 jazdné pruhy s výberom troch rôznych vozidiel, ktoré sa môžu odomknúť pri postupe v hre. Na vyradenie z súťaže môžete použiť bane a holiace strojčeky.

K dispozícii máte tiež výber z troch úrovní obtiažnosti, aby ste vás mohli napadnúť! Ovládacie prvky na akcelerátore si nejaký čas zvyknú, ale ste na dobrej ceste.

Speed ​​Forge 3D bola jednou z prvých 3D hier pre Android a za €1.99, je to celkom prijateľné. Ak chcete hru prvýkrát vyskúšať zadarmo, je k dispozícii bezplatná demo verzia.

Roundup: Päť Android hier, ktoré by si mali vyskúšať všetci 1

Dobre, takže to nie je hra, ale niekoľko tisíc možných hier. GameBoid je emulátor GBA, ktorý vám umožní hrať ľubovoľnú ROM, ktorú môžete získať. Hry sú bezchybné a ovládacie prvky sú umiestnené tak, aby ste pri hraní hry nezakrývali obrazovku.

Môžete zmeniť orientáciu obrazovky, rýchlo ukladať a načítavať hry a vyberať z ľubovoľnej ROM na SD karte.

Ak to spoločnosť GBA neurobí za vás, rovnaký vývojár ponúka aj rôzne emulátory od SNES po Sega Genesis.

Mimochodom, bezplatná verzia Lite GameBoid je k dispozícii zadarmo.

snap20100405_230138

Je rok 2012 a vypukla jadrová vojna. Môžete sa rozhodnúť byť jedným z nich 5 superveľmoci v tomto MMOG a bojujú proti iným hráčom (ktorých sú takmer) 3 miliónov) životov.

Druhá svetová vojna je jednou z najpopulárnejších hier na platforme s dychtivou užívateľskou základňou a veľmi dobre vykonaným dizajnom. Môžete ho získať zadarmo na trhu, na čo teda čakáte?

snap20100406_100600

Neexistuje nič také ako dobrá hra Tower Defense a Robo Defense pre Android je tu s tým najlepším.

Ponúka 40 máp a 3 úrovne obtiažnosti, cieľom hry je zabrániť nepriateľovi prekročiť líniu umiestnením veží do pozícií, aby ste ich zastavili.

Môžete tiež upgradovať svoje veže, aby ste sa uistili, že ste nasledovali nepriateľa. Okrem toho, že je neuveriteľne návyková, ponúka Robo Defense hodiny hrania hier (doslova – na toto strávite dlhý čas!) Len za 20,99 dolárov. Bezplatná verzia so spravodlivým 1 mapa a 11 úrovní obtiažnosti sú tiež k dispozícii.

Roundup: Päť Android hier, ktoré by si mali vyskúšať všetci 2