Robot WHO s informáciami o COVID-19 teraz…

kto facebookový robot pre informácie o COVID 19

Niekoľko rokov, Facebook uplatňuje rôzne opatrenia na zníženie množstva dezinformácií, ktoré sa zdieľajú na jej sociálnych sieťach. A je to tak, že v tak komplikovanej situácii, ako je tá, ktorú teraz žijeme s koronavírusom, byť dobre informovaný je životne dôležité. Facebook vie to a z tohto dôvodu práve spustil bota Messenger s informáciami o COVID-19.

Tento nový bot je globálnou alternatívou k Hispabot-Covid19, oficiálnemu chatbotu v Španielsku, ktorý hovorí o koronavíruse, pretože to môžete vedieť odoslaním série jednoduchých príkazov. akékoľvek údaje alebo správy o COVID-19, ktoré Svetová zdravotnícka organizácia rieši. Okrem toho ho môžete požiadať, aby vám poradil, ako sa chrániť, aby ste sa nenakazili, a dokonca vám môže odpovedať na niektoré otázky.

Takže môžete chatovať s robotom WHO na adrese Facebook pre oficiálne informácie o COVID-19

facebookový chatbot, aby ste vedeli, kto má informácie o koronavíruse

Ak chcete začať hovoriť s robotom WHO na adrese Facebook stačí kliknúť sem. Upozorňujeme, že tento robot pochádza z Facebook Messenger, takže túto aplikáciu musíte mať nainštalovanú, ak sa chcete s robotom rozprávať z mobilu. Keď už otvoríte rozhovor s robotom, prvá vec, ktorú musíte urobiť, je vybrať jazyka pošlete mu príslušné číslo. V súčasnosti existuje len 4 Dostupné jazyky (arabčina, angličtina, španielčina a francúzština), ale ďalšie budú čoskoro pridané.

Potom mu môžete poslať ďalšie číslo v závislosti od typu informácií, ktoré chcete o koronavíruse vedieť. Napríklad, ak chcete vedieť najnovšie čísla, pošlite mu číslo 1, ale ak chceš vedieť novinky, tak mu pošli 6. Tým smerom, robot vám okamžite odpovie s požadovanými informáciami. Keďže ide o robot WHO, všetky informácie, ktoré s ním získate, sú potvrdené a schválené odborníkmi v danej oblasti, takže mu môžete dôverovať.

Pamätajte, že WHO a Facebook Predtým spustili rovnaký robot pre WhatsApp, ku ktorému sa dostanete kliknutím sem. Podľa spoločnosti tento robot už použilo viac ako 12 miliónov ľudí v aplikácii na odosielanie správ. Facebook počkajte teraz Messenger majú podobný rozsah, aby pomohli viacerým ľuďom jednoducho sa informovať pomocou pravdivých údajov. Využite teda tento bezplatný nástroj, aby ste sa nenechali oklamať nepravdivými informáciami o COVID-19.

Zdroj | Oficiálny blog Facebook Messenger