Robinova volacia legendárna brokovnica: Borderlands 3 Bounty of Blood

Robinova volacia legendárna brokovnica: Borderlands 3 Bounty of Blood 1

Každý, kto zažil hry s legendárnymi zbraňami v franšízach Borderlands, vie, že sú šialene návykové. V skutočnosti je tak návyková, že po tejto skúsenosti sa možno nebudete chcieť vrátiť k používaniu bežných základných zbraní. Je to viac-menej rovnaká situácia s krvným zaťažením v rámci hraníc 3, Z 21 nových zbraní pridaných k Bounty of Blood je Robinova Call Legendary Shotgun rozhodujúcim vrcholom. Medzi hráčmi je vysoký dopyt.

V tejto príručke vám ukážeme všetko, čo potrebujete vedieť o tom, ako dostať Robinovu Call Legendary Shotgun v Borderlands 3 Bounty of Blood, spolu s podrobnosťami o tom istom.

Robinova volacia legendárna brokovnica: Borderlands 3 Bounty of Blood

Získajte Robinovu volaciu legendárnu brokovnicu v Borderlands 3

V pohraničí 3 Bounty of Blood, Robinova Call Legendary Shotgun sa získa ako kvapka od nepriateľov. Ak máte dostatok skúseností, odporúčame vám zapnúť režim Mayhem. Tým sa zvýši rýchlosť poklesu a tým sa zvýšia vaše šance na získanie tejto zbrane.

Najlepší spôsob je zamieriť smerom k Ashfall Peaks na Gehenna a zabiť tam šéfa Garriden Loch. Najprv sa uistite, že máte Bounty of Blood DLC a či je vaša hra aktuálna. Potom pokračujte v návšteve rýchlej cestovnej stanice Caldera Stronghold Fast Ash Ash Peaks. Pre vaše pohodlie je k dispozícii stanica na uloženie, ktorá je tomuto manažérovi veľmi blízka.

Teraz vstúpte do arény šéfa, kde ho nájdete pred dverami. Neustále ho zabíjajte a trochu rásť, až kým nedostanete svoju legendárnu Robinovu výzvu Jacobova brokovnica!

O Robinovej Call Legendary Shotgun v Borderlands 3

Legendárna Robinova Call Shotgun má slušné štatistiky so zvýšeným poškodením zbrane, lepšou rýchlosťou nabíjania a silnou strelou, ktorá zaberá štyri náboje. To je prijateľná cena, pretože kritické zásahy vykonané touto brokovnicou vrátia guľku do vášho časopisu a urobia novú guľku odrazu od nepriateľa najbližšie k vám. Charakteristické pre každú brokovnicu, každá strela vystrelí množstvo peliet.

Pokiaľ ide o Robinovu výzvu, v každej dávke je 12 peliet. Aj s pridaným bonusom môžete potenciálne urobiť až 12 kritických zásahov na jeden výstrel a doplniť 12 nábojmi! Okrem toho prichádza aj s dvoma rôznymi režimami paľby a odrážajúcimi guľkami. Pokiaľ sa ho nesnažíte používať na dlhodobé účely, je to skvelá zbraň. Je to praktické, keď ste blízko a ste v kontakte s nepriateľmi a keď pracujete s šéfmi a šikanmi.

To je teraz. Dúfame, že náš sprievodca vám pomôže získať Robinovu Call Legendárnu brokovnicu v Borderlands 3 Bounty of Blood. Ak sa vám to páčilo, nenechajte ostatných skontrolovať Windows Sprievodcovia, herné príručky, sociálne médiá, príručky pre iPhone a príručky pre Android, aby ste si mohli prečítať viac. Ak máte akékoľvek pochybnosti alebo spätnú väzbu, uveďte svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Tiež sa prihláste k odberu nášho YouTube channel vyhrať našu súťaž 150 dolárov. Happy Gaming.