Robí Instagram Chcete upozorniť na snímku príbehu?

Instagram sa stal jedným z najpopulárnejších a najplodnejších obsahov sociálnych médií, ktorý sa stal hotspotom pre tých z vás, ktorí chcú zdieľať vzrušujúci obsah. Vďaka nádhernému obsahu zdieľanému na platforme je skutočne lákavé vytvárať snímky obrazov a príbehy. Dozvie sa však pôvodný plagát, že ste si urobili snímku príbehu? Naproti tomu budete vedieť, keď niekto urobí snímku obrazovky vášho Instagram príbeh? To by bol zaujímavý dotaz.

Robí Instagram Chcete upozorniť na snímku príbehu?

Správna odpoveď je áno aj nie. Instagram pri vytváraní snímky obrazovky obsahu, ako sú príspevky, príbehy a široká škála ďalšieho obsahu, neurobí snímku obrazovky. V skutočnosti môžete urobiť snímku obrazovky príspevku, príbehu, zoznamu sledovateľov, domovskej obrazovky a takmer čokoľvek. Môžete získať prístup k takmer akémukoľvek obsahu bez toho, aby o tom používateľ mal akékoľvek znalosti.

Fotografický kredit: TheNextWeb

Odpoveď je áno. Instagram môže odoslať upozornenie, keď niekto urobí snímku obrazovky správ v chate. Niektoré správy môžu odoslať upozornenie pôvodným majiteľom účtu, keď si niekto spraví snímku obrazovky správy. To bude celkom použiteľné, keď urobíte snímku obrazovky nezmiznutých správ.

Ak správa patrí k nemiznúcej povahe, môžete urobiť snímku obrazovky priamej správy. Keď urobíte snímku obrazovky s nezmiznúcou správou, Instagram neinformuje používateľa o tom, že bola urobená snímka obrazovky.

Ak si robíte snímku obrazovky so zmiznutou správou vrátane fotografií a videí, pravdepodobne nájdete odoslané upozornenie. Ak urobíte snímku obrazovky predtým, ako obrázok alebo príspevok zmizne, Instagram pošle upozornenie pôvodnému majiteľovi účtu.

Čo robí druh snímok obrazovky Instagram Odoslať upozornenia pre?

Pochopenie typov obsahu, ktorý Instagram odosiela upozornenia, pozrime sa na každý z typov obsahu, ktorý Instagram môže posielať upozornenia na.

Robí Instagram Chcete upozorniť na snímanie príbehu?

Instagram neposiela upozornenia na screenshoty príbehov. Instagram používa sa na odosielanie upozornení vždy, keď niekto urobí snímky obrazovky svojich príbehov. Táto funkcia však zostala iba krátko.

Táto funkcia bola spustená vo februári 2018 a do júna 2018 bola zrušená. Odvtedy neboli žiadne problémy so zhotovením snímky obrazovky príbehov. Odporúčame vám však byť v pohotovosti, pretože táto funkcia sa môže vrátiť.

Robí Instagram posielať upozornenia na snímky obrazovky priamych správ?

Ak ste dostali zmiznuté video, obrázok alebo správu, môžete urobiť snímku obrazovky správy Instagram odoslať upozornenie odosielateľovi. Sekcia pomoci z Instagram jasne uvádza, že „môžete vidieť, či boli doručené, otvorené, prehraté alebo či niekto urobil snímku obrazovky“.

Snímky obrazovky iných typov priamych správ, ktoré v prírode nemiznú, sa nevytvoria Instagram odosielať upozornenia odosielateľovi. Za týchto okolností by ste boli bezpečnejší. Všetko, čo sa nastaví prostredníctvom priamych správ, bude bezpečné, pokiaľ táto správa svojou povahou nemizne.

Robí Instagram posielať upozornenia na screenshoty užívateľských profilov?

Môžete bezpečne urobiť snímku obrazovky používateľského profilu niekoho iného, ​​ako by ste urobili snímku obrazovky príspevkov a príbehov. Majiteľovi profilu nebude odoslané žiadne upozornenie, že ste urobili snímku obrazovky.

Táto možnosť môže byť nápomocná v prípadoch, keď hľadáte uloženie osobných údajov niekoho iného. Nasnímaním snímky obrazovky získate prístup k ich kontaktným údajom, informáciám o webových stránkach a ďalším podrobnostiam. V skutočnosti môžete uložiť kontakt a ďalšie podrobnosti bez toho, aby ste ich museli nasledovať.

Robí Instagram posielať upozornenia na snímky obrazovky fotografií a videí?

K všetkému obsahu z fotografií a videí na domovskom kanáli, v užívateľských profiloch alebo na karte Prieskumník je prístupný bez toho, aby ste sa museli starať o to, aby to bol obrázok obrazovky.

Bez obáv si môžete urobiť snímku obrazovky takmer celého svojho obsahu. Ak nechcete urobiť snímku obrazovky, môžete využiť vstavanú funkciu záložiek na Instagram. Avšak aj keď sa chystáte urobiť snímku obrazovky – neriskujete upozornenie pôvodného vlastníka profilu.

Existujú nejaké aplikácie, ktoré vám pomôžu upozorniť vás na to Instagram Screenshoty?
Existujú nejaké aplikácie, ktoré vám umožňujú dostávať upozornenia o Instagram screenshoty? Ak narazíte na to, že aplikácia tvrdí, že to urobí za vás, uistite sa, že aplikácia alebo nástroj je úplný podvod. Instagram vo svojich aplikáciách neposkytuje prístup ku všetkým druhom aktivít. Upozornenia na snímky obrazovky rozhodne nie sú niečo, čo Instagram API by povolilo.

Obmedzenie zo strany Instagram Rozhranie API jasne naznačuje, že vám žiadna aplikácia nemôže poskytovať upozornenia a upozornenia, keď si niekto urobí snímku obrazovky s vašim Instagram príspevky, videá a ďalší obsah. Za súčasného stavu by ste nikdy nedostali upozornenie na žiadne snímky obrazovky okrem snímok obrazovky vytvorených na miznúcich priamych správach.

Záverečné myšlienky

Všetci, čo premýšľate, odpovedzte na otázku – áno Instagram upozorní vás, keď urobíte snímku príbehu alebo akéhokoľvek iného obsahu, môžete si byť istí, že okrem konkrétnych typov priamych správ sa neodošle žiadne upozornenie. Okrem týchto konkrétnych upozornení sa odteraz nemusíte starať o žiadne problémy.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3eaeAR4