Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Robí 60FPS na Next-Gen Je Oveľa Jednoduchšie; Naše Ďalšie Hry Budú Cross-Gen

Shadow Warrior Xbox Série X PS5

Nedávno sme mali možnosť hovoriť v dĺžke Lietania s Wild Hog generálny RIADITEĽ Michał Szustak. Štúdio, ktoré priniesol hráčom, Shadow Warrior (a Tvrdý Reset) bol tichý na niekoľko rokov, ale teraz sa chystá oznámiť dva nové AAA projekty, ktoré neskôr v tomto roku, po získanie získané Supernova Kapitálu.

Počas nášho rozhovoru, Szustak povedal, že biť 60 snímok za sekundu na budúcu generáciu konzol sa budú oveľa jednoduchšie pre vývojárov vďaka značne zvýšenú výpočtový výkon, ale hry budú k dispozícii na súčasná generácia konzol rovnako.

Takže pre nás, pretože sme robiť akčné hry, sme super šťastný, pretože to bude oveľa jednoduchšie dodať 60 snímok za sekundu, samozrejme. Som stará škola hráč tak 60FPS je dôležité pre mňa. Tak áno, som super nadšený. Pokiaľ ide o ťažkosti s tým, hry, myslím, že nová generácia bude oveľa prístupnejšie. Takže predpokladáme, že budeme mať menej problémov v skutočnosti, viete, rozvíjať hry pre ďalší ako sme s current-gen. Samozrejme UE4 veľa pomáha, ale máme veľmi skúsených ľudí v ateliéri, inžinierov, programátorov, tak sme pripravení skutočne urobiť hry pre next-gen.

Ale len aby ste vedeli, ako super nadšený, ako sme sa na nové generácie, môžem vám sľúbiť, že sme sa nemali zabudnúť current-gen vlastníkov a chceme dosiahnuť naše hry pre všetkých ľudí, ktorí sa chcú baviť. Takže, môžem vám sľúbiť, že každý si to.

Čítanie medzi riadkami, zdá spravodlivé očakávať, že tieto hry z Shadow Warrior tímu, beh na 30 snímok za sekundu na PlayStation 4 a Xbox Jeden kým PlayStation 5 a Xbox Série X bude mať dvojité frame rate (a pravdepodobne lepšiu grafiku, príliš).

Szustak tiež naznačil, že Lietanie Wild Hog, mal úspech s relatívne krátke marketingových kampaní, ktoré nám dáva nádej na prepustenie dátumy nie príliš ďaleko v pláne. Zostaňte naladení na Wccftech ako sa dozvedieť všetko o týchto projektov keď sú konečne odhalený.

Odoslať