Ringke Fusion-X Galaxy Poznámka 10 a viac prípadov: jasný prípad …

Pri výbere prípadu 10+ sa jasný prípad zdá byť prirodzenou voľbou, najmä ak sa rozhodnete pre Auru Glow, ktorá je lámaná dúhou alebo exkluzívnejšou Aura Blue, ale jasné puzdro má povesť ľahšej ochrany, niečo, čo si väčšina z nás nemôže dovoliť. Tento veľký a drahý mobilný telefón. Našťastie dnes na trhu existuje stále viac trvanlivejších prípadov. Ringke robí taký, ktorý je rovnako ľahko viditeľný ako peňaženka, bez toho, aby sa uberal o robustnosti.

Dobré

  • Odolný bez spevnenia
  • Hrany sú uchopené, ale nie ostré.
  • Nepridávajte objem
  • Vynikajúce možnosti farieb a maskovania

Ringke Fusion-X Galaxy Poznámka 10+ Kasing Čo sa mi páči

Tento prípad nás vedie najlepšie Galaxy Poznámka Pokrývajte viac ako 10 prípadov z dôvodu – vyzerá skvele, cíti sa skvele a pre rodinu je cena nižšia ako nočná pizza. Kombinácia výrazného farebného nárazníka TPU s čírym tvrdým zadným plechom nie je v skutočnosti nová, ale pre poznámku 10 je dokonale vykonaná a sklenené chrbty sú lomené. Moja Aura Blue nie je tak prizmatická ako Aura Glow, kde sa väčšina mojich kolegov chveje, ale stále vykazuje lomy a odrazy, pričom ich chráni pred poškriabaním a pošmyknutím.

Nárazník TPU tu vyzerá pevne, napnutý a úhľadný, ale stále dostatočne flexibilný, aby ho bolo možné Poznámka 10+ dovnútra a von z puzdra, je to ľahké, zatiaľ čo držíte telefón dostatočne dobre na to, aby zmiernil obavy, že sa telefón vypne počas normálne použitie. Hoci nárazník a uhol nafukovacieho matraca sú dosť uhlové, prípad sa necíti v ruke ostrý alebo nepríjemný, dokonca sa cíti celkom dobre. Odtrhávací port je dostatočne široký na pripojenie USB-C k môjmu adaptéru USB-A a S-Pen sa stále ľahko vytiahne a zároveň chráni tento uhol pred kvapkaním.

Kamuflážna verzia tohto kufríka dodáva viac priľnavosti ako tradične ľahký model a dizajn rozmazáva škvrny na vnútornej alebo vonkajšej strane puzdra, zdá sa však, že potlačená zadná doska tiež trochu rýchlejšie zachytáva prach a nečistoty. Páči sa mi však táto tlačená voľba Poznámka 10+ má menej možností ako Galaxy Verzia S10 nie,

Ringke Fusion-X Galaxy Poznámka 10+ Kasing Škvrny a ďalšie škvrny

Fusion-X je veľmi pekné priehľadné puzdro, s výnimkou jednej veľmi dôležitej veci: zobrazovanie každej škvrny, škrabancov a škvŕn špiny, váš obal, telefón, ruka alebo vrecko sa dotkli. Toto je súčasť života jasného prípadu: dobre, pokiaľ nemáte jasný prípad ako trblietky Spigen Liquid Crystal Gloss – a Fusion X sa ľahko čistí, niečo, o čom jednoznačne nemôžem tvrdiť.

Jediným potenciálnym problémom s Fusion-X je otázka chuti. Jeden z mojich editorov si myslí, že tento prípad je škaredý, zatiaľ čo ostatní dvaja žiadajú meno, aby ho mohli sledovať. Som si vedomý, že môj vkus je veľmi eklektický, takže stojí za zmienku, že hoci si myslím, že vzduchový vankúš je šikmý a ostrý vzhľad tohto prípadu je skvelý, som si istý, že niektorí z vás povedia, že potrebujem skontrolovať oči.

Ringke Fusion-X Galaxy Poznámka 10+ Kasing

Mám na pracovnej ploche viac ako dva tucty barelov pre Poznámku 10+, ale Fusion-X je prvý prípad, ktorý som použil, a stal sa prípadom, ku ktorému sa vraciam po výmene prípadov za obrázky alebo testy. Má dobrú priľnavosť a ukazuje chrbát bez toho, aby bol príliš veľký alebo príliš tuhý. Toto je to najlepšie z oboch svetov, vhodné pre prípad s názvom Fusion.

4,5 z 5

Za 13 dolárov je ťažké robiť lepšie v ľahkých ťažkých prípadoch a medzi štýlom Fusion-X a odolnou látkou. V tomto prípade som si celkom istý, že sa vrátim znova a znova počas používania poznámky 10+.

Za nákupy môžeme získať náš odkaz. Študujte znova,