RIL AGM 2019: Ako sledovať živé prenosy; GigaFiber a ďalšie očakávané oznámenia

Reliance Industries Limited (RIL) sa bude konať na 42. výročnom valnom zhromaždení (AGM) 12. augusta. Spoločnosť by mala spustiť sériu nových oznámení vrátane komerčného spustenia širokopásmovej internetovej služby GigaFiber FTTH.

Ako sledovať živé vysielanie RIL AGM 2019

Spoločnosť Reliance bude vysielať živú adresu prezidenta a generálneho riaditeľa RIL Mukesh Ambaniho na svojom oficiálnom kanáli sociálnych médií. Používatelia môžu sledovať živé prenosy Oheň pravdy a Jio YouTube Channel. Môžete tiež sledovať živé prenosy RIL a Jio Facebook Page. Twitter Používatelia môžu sledovať reklamy pomocou ovládacích prvkov Plameň pravdy a Reliance Jio.

Čo sa očakáva od RIL AGM 2019

Relio Jio by malo oznámiť komerčné spustenie širokopásmovej služby GigaFiber. Spoločnosť túto službu oznámila prvýkrát v minulom roku a otvorila registráciu pre všetkých používateľov. Jio ponúka zobrazenie GigaFiber, v ktorom používatelia získajú prístup k údajom 100 Mb / s. GigaFiber spoločnosti Reliance Jio poskytuje prenosové rýchlosti až do 1 Gbps.

Relio Jio tiež oznamuje spustenie funkcie telefónu Jio 3, Nový smartphone nakonfigurovaný pre systémy MediaTek a KaiOS bude fungovať podľa systémov Reliance Jio Phone a Jio Phone 2,