Riešenie problémov 7 Problémy s LG G Flex, aby fungoval ako nový

LG G Flex bol jedinečný smartphone a všetci vieme, že prvé spustenie akéhokoľvek produktu musí mať určité problémy. Nižšie uvádzame niektoré z najbežnejších problémov s LG G Flex a ich riešenie. Prezrite si riešenia a nájdite to, ktoré vám vyhovuje.

Aj napriek tomu, že smartfón je už takmer vôbec vonku 2 rokov je stále obľúbený medzi ľuďmi, ktorí chceli jedinečné zariadenie. Existuje niekoľko jedinečných aspektov smartfónu, ktoré nie sú k dispozícii pre žiadny iný produkt vydaný v poslednom čase. Vzácne funkcie spôsobujú, že problémy, s ktorými sa smartfóny stretávajú, sú tiež pomerne zriedkavé.

Problémy s LG G Flex a ich riešenie problémov rieši hlavné problémy, s ktorými sa smartphone stretáva. Väčšina z nich je kvôli zakrivenej obrazovke, a to je veľmi pochopiteľné. Toto bol možno prvý bežný smartphone, ktorý mal v roku 2013 zakrivený displej, a nezískal veľký záujem.

Mierne zakrivenie obrazovky však umožňovalo mimoriadne pohodlné držanie počas telefónnych hovorov. Takže bez ďalších okolkov sa vrhneme na najproblematickejšie problémy LG G Flex a ich riešenie.

Problém 1 – Náraz na obrazovke

LG G Flex má v názve slovo „flex“, pretože sa môže skutočne ohýbať. Takže vašim prvým inštinktom by prirodzene bolo vyžehliť krivku v telefóne a urobiť ho plochejším. Je to však mimoriadne zlý nápad a nikdy by ste to nemali robiť. Ale urobili ste to a teraz váš telefón pôsobí trochu hrboľato.

Mnoho ľudí to urobilo a informovalo o nerovnomerných nárazoch na svojom dotykovom smartfóne. Používanie dotykového smartfónu s nárazmi nie je práve najľahší zážitok.

Displej - LG G Flex
  LG G Flex sa má vrátiť do normálnej polohy potom, čo ste si s ním už pohrávali. Nehovorím to len, je to skutočná technológia, ktorá stojí za smartfónom a ktorá mu umožňuje „uzdraviť sa“. Môžete teda jednoducho počkať, kým nezmiznú hrbole, a je veľmi malá pravdepodobnosť, že tento telefón skutočne poškodíte. Môžete stlačiť obrazovku, aby zmizol. Predstavte si to ako poškodenú plastovú dosku a jednoducho ju pomôžete vyhladiť. Pretože je to však veľmi barbarská metóda, existuje šanca, že môžete spôsobiť trvalé poškodenie zariadenia. Myslite na jednorazovú fľašu s vodou, ktorú ste práve pokrčili, ale nemusí sa vrátiť do pôvodnej podoby bez poškodenia.

Problém 2 – Problém s duchmi

LG G Flex používa P-OLED (plastový OLED) displej, ktorý je schopný odolať krivke. Keď však prepnete z tmavých obrázkov na relatívne svetlé, môžete na obrazovke vidieť aj starý obrázok. Aj keď to nie je také jasné ako nový obrázok, stále je tam a môžete ho ľahko objaviť.

Duchový obrázok - LG G Flex
  Na tento problém neexistuje trvalé riešenie. Je to obmedzenie hardvéru a nemôžeme s tým nič urobiť. Môžete však znížiť jas, aby ste sa tomuto problému s duchmi vyhli.

Aj keď to nie je metóda spoľahlivého spustenia, prinajmenšom zachovaný obraz nebude taký nápadný. To je možno jediná zlá vec na tejto technológii a bohužiaľ, neexistuje riešenie.

Problém 3 – Kvalita zvuku

Niektorí majitelia smartfónov uviedli, že zvuk vychádzajúci z reproduktora LG G Flex je skreslený. Niektorí tiež hlásia praskavé zvuky vychádzajúce z reproduktora, čo určite nie je to, čo má robiť.

reproduktor - lg g flex
  Na nájdenie najlepších nastavení, ktoré eliminujú skreslenie, môžete použiť aplikáciu ekvalizéra pre systém Android. Prípadne môžete prejsť na hudobný prehrávač LG a pokúsiť sa nájsť najlepšiu kombináciu nastavení. Ak všetko zlyhá, vždy môžete použiť kvalitné slúchadlá alebo slúchadlá s LG G Flex a vychutnajte si vynikajúcu kvalitu zvuku.

Problém 4 – Hlučný obraz

viacúlohový - lg g flex

Niektorí používatelia sa na svojom LG G Flex sťažovali na zrnitú obrazovku. Smartfón už prichádza s veľmi nižším rozlíšením iba 720 P na a 6 palcovú obrazovku, ale veľa ľudí sa sťažovalo na to, že obraz je hlučný a zrnitý.

  Pretože ide o hardvérový problém, neexistuje veľa spôsobov, ako tento problém vyriešiť. Cieľom je znížiť zrnitosť obrazu a to sa dá dosiahnuť zvýšením jasu obrazovky. Ak to chcete urobiť, prejdite na položku Systém Nastavenia> Displej> Jas a vytočte jas nad 80%.

Zníži sa tým zrnitosť obrazovky, ale batéria sa môže vybíjať o niečo rýchlejšie. Nie je to dokonalé riešenie, ale znižuje šum na obrazovke, takže kompromis stojí za to.

Problém 5 – Bluetooth sa nepripojuje

Niektorí ľudia sa sťažovali, že sa Bluetooth nepripojilo k iným zariadeniam. Niektoré správy sa týkajú chatrnej kvality zvuku na zariadeniach s podporou Bluetooth, ako sú náhlavné súpravy a prenosné reproduktory. Tu je niekoľko riešení problému.

wifi - flexibilné LG g
  Skontrolujte, či je Bluetooth skutočne zapnuté. Ísť do Nastavenia> Siete> Bluetooth a zapni to.Skúste mäkký reset. Môžete to urobiť stlačením a podržaním vypínača, kým sa telefón nereštartuje.Uistite sa, že používaná náhlavná súprava alebo reproduktor sú skutočne kompatibilné s vašim smartfónom. Môžete tiež skúsiť reštartovať Bluetooth na samotnom smartfóne. Môžete tiež skúsiť odstrániť uložené párovanie a začať odznova. Niekedy sú režimy úspory energie smartphones vypnite Bluetooth. Uistite sa, že nepoužívate žiadny režim šetriča batérie.

Problém 6 – Mobilné dátové pripojenie

LG G Flex môže mať problémy s mobilným dátovým pripojením. Používatelia uviedli, že náhle prišli o dátové pripojenie a niekedy sa im nepodarilo pripojiť na internet. Aj keď sa to dá ľahko pripnúť na váš nosič, môžete si vyskúšať pár krokov, než ho naň pripnete.

Displej - LG G Flex
  Niektorí smartphones obmedziť alebo úplne zastaviť dátové pripojenia, keď sa pripájajú k pripojeniam Wi-Fi. Je to spôsob ukladania mobilných dát. Uistite sa teda, že mobilné dáta sú skutočne zapnuté alebo nie. Ak to chcete urobiť, prejdite na Nastavenia> Mobilné dáta.Niektorí smartphones obmedziť alebo úplne zastaviť dátové pripojenia, keď sa pripájajú k pripojeniam Wi-Fi. Je to spôsob, ako ušetriť mobilné dáta. Uistite sa teda, že mobilné dáta sú skutočne zapnuté alebo nie. Ak to chcete urobiť, prejdite na Nastavenia> Mobilné dáta.Pri riešení problému vám môže pomôcť jednoduchý reštart. Stláčajte vypínač, kým sa nezobrazí ponuka. Vyberte možnosť reštartu a môžete ísť

Problém 7 – Náhodné zlyhania

LG G Flex je náchylný na náhodné, nevysvetliteľné pády. Takmer každý existujúci telefón môže mať nejaké zlyhania, ale ak sa to deje alarmujúcou frekvenciou, určite tu nie je niečo v poriadku. Ak sa to deje aj vám, môžete na vyriešenie problému vyskúšať nasledujúce riešenia.

  Prvým krokom by malo byť vedieť, či sa nejaká aplikácia za rolami nepohybuje. Aby ste to urobili, budete musieť spustiť telefón v núdzovom režime. Stlačte a podržte tlačidlo fyzického napájania, kým sa nezobrazí ponuka. Stlačte a podržte tlačidlo “Vypnúť” v ponuke, kým neuvidíte “Bezpečnostný mód” v spodnej spodnej časti displeja.

1. Klepnite na ňu a smartphone sa spustí v núdzovom režime. Zistite, či dôjde k zrúteniu alebo nie. Ak nie, aplikácia zasahuje do smartfónu a núti ho reštartovať. Vyhľadajte aplikáciu a buď ju deaktivujte alebo odstráňte.

  Ak nič nepomôže, môžete smartphone úplne obnoviť výrobné nastavenia. Toto je jadrová možnosť a malo by sa použiť ako posledná možnosť. Predtým by ste však mali zálohovať všetky svoje údaje a fotografie, pretože to z telefónu odstráni všetko.

Záver

LG G Flex predstavoval veľa rôznych a trochu zvláštnych problémov. Výrazný telefón musí mať niekoľko zvláštnych problémov a presne o to tu ide. Koľko telefónov sa môže pochváliť hrboľatou obrazovkou? Problémy s LG G Flex a ich článok o riešení problémov riešia niektoré z hlavných problémov so smartfónom.

Ak vám tento článok pomohol, pokojne nám o tom povedzte v komentároch.

Odporúčaný kredit obrázku